1-VVS-55
Er rijden momenteel 568 Iveco 40C17's rond in Nederland. Deze 40C17 komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 maart 2023, dus sinds 3 jaren, 2 maanden en 26 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 40C17 opleggertrekker rijden er nog 487 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2005 en april 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 24.078 en € 93.906, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 55.356 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 40C17 bedraagt € 53.355 incl. BTW en BPM, deze Iveco 40C17 is daardoor € 2.001 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Iveco 40C17 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 40C17 | 2012
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 40C17 |
| Breedte | 2,03 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 53.355 |
| Bruto BPM | € 13.043 |
| Inrichting | opleggertrekker |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 125 kW (170 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 mei 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 1 maart 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 2 maanden en 26 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 27 mei 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.990 kg |
| Massa rijklaar | 2.090 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.410 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 4.200 kg |
| Maximum massa samenstelling | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 3.100 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,71 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 282 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 I | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 1-VVS-55 | 19-05-2025 | 16:55 | periodieke controle | 27-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 1-VVS-55 | 27-05-2024 | 13:18 | periodieke controle | 27-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 1-VVS-55 | 23-05-2023 | 13:38 | periodieke controle | 23-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 1-VVS-55 | 10-08-2022 | 14:21 | periodieke controle | 10-08-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 1-VVS-55 | 29-07-2021 | 16:06 | periodieke controle | 29-07-2022 | Nee |
| 1-VVS-55 | 27-07-2020 | 16:27 | periodieke controle | 27-07-2021 | Nee |
| 1-VVS-55 | 23-07-2019 | 14:01 | periodieke controle | 23-07-2020 | Ja, bekijk hier. |
| 1-VVS-55 | 21-05-2019 | 12:19 | periodieke controle | 25-05-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 19-05-2025 | 16:55 | RA6 | RA6 | 1 | Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
| 19-05-2025 | 16:55 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 19-05-2025 | 16:55 | 401 | 5.*.45 | 1 | Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| 19-05-2025 | 16:55 | 145 | 5.*.12 | 1 | Accu ondeugdelijk bevestigd |
2024 | |||||
| 27-05-2024 | 13:18 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2023 | |||||
| 23-05-2023 | 13:38 | 141 | 5.*.11 | 1 | Roetfilter werkt niet goed, aantal deeltjes meer dan toegest |
| 23-05-2023 | 13:38 | 145 | 5.*.12 | 1 | Accu ondeugdelijk bevestigd |
| 23-05-2023 | 13:38 | 566 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzers en glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
2022 | |||||
| 10-08-2022 | 14:21 | 610 | 5.*.65 | 1 | Voertuig voorzien van niet toegestane lichten |
2019 | |||||
| 23-07-2019 | 14:01 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 23-07-2019 | 14:01 | 205 | 5.*.27 | 4 | Band onvoldoende profiel |
| 23-07-2019 | 14:01 | 311 | 5.*.31 | 1 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 1-VVS-55 | 16-01-2018 | Tachograaf | DTCO1381 |
Vergeet ook niet alle Iveco 40C17 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 1-VVS-55 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
1-VVS-55
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1-VVF-55 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 33.302 | 02-04-2012 | 14,2 jaar |
| 1-VVG-55 | Iveco | Daily | Kipper | € 42.723 | 02-04-2012 | 16,2 jaar |
| 1-VVJ-55 | Mercedes-Benz | Sprinter | Open wagen | € 36.240 | 10-04-2012 | 14,1 jaar |
| 1-VVS-50 | Iveco | 40C17 | Open laadvloer | € 53.355 | 25-05-2012 | 14 jaar |
| 1-VVS-52 | Iveco | 40C17 | Opleggertrekker | € 53.355 | 04-06-2012 | 14 jaar |
| 1-VVS-55 | Iveco | 40C17 | Opleggertrekker | € 53.355 | 25-05-2012 | 14 jaar |
| 1-VVS-56 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 44.242 | 26-09-2012 | 14,3 jaar |
| 1-VVT-55 | Iveco | 40C-35 | Opleggertrekker | € 51.474 | 11-06-2012 | 14 jaar |
| 1-VVX-55 | Volkswagen | Transporter | MPV | € 51.294 | 01-06-2012 | 14 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 55.356 en/of breedte van 203 cm en/of een gewicht van ± 1.990 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Vito | € 57.800 | 526 cm | 193 cm | 2.130 kg |
| Renault Master | € 53.100 | 580 cm | 207 cm | 2.120 kg |
| Fiat Ducato | € 52.400 | 713 cm | 212 cm | 2.150 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 54.600 | 603 cm | 210 cm | 2.140 kg |
| Volkswagen Crafter | € 52.000 | 734 cm | 211 cm | 2.170 kg |
| Opel Movano | € 56.500 | 747 cm | 211 cm | 2.110 kg |
| Renault Trafic | € 54.800 | 544 cm | 196 cm | 1.870 kg |
| Nissan Primastar | € 51.700 | 544 cm | 196 cm | 1.810 kg |
| Volkswagen Amarok | € 55.900 | 520 cm | 195 cm | 2.180 kg |
| Nissan Interstar | € 56.500 | 609 cm | 208 cm | 2.110 kg |
| Ford Transit | € 55.700 | 552 cm | 206 cm | 2.020 kg |
| Toyota ProAce | € 50.600 | 515 cm | 195 cm | 2.190 kg |
| Citroën Jumper | € 50.300 | 643 cm | 212 cm | 2.180 kg |
| Hyundai Staria | € 55.400 | 525 cm | 200 cm | 1.950 kg |
| Land Rover Freelander | € 52.000 | - | 193 cm | 1.850 kg |
| Mercedes-Benz 902.6 216CDi | € 50.000 | - | 193 cm | 1.980 kg |
| Lancia Voyager | € 54.600 | 522 cm | 200 cm | 2.040 kg |
| Peugeot Expert | € 52.200 | 513 cm | 195 cm | 2.080 kg |
| Ford Transit Custom | € 56.900 | 534 cm | 203 cm | 2.130 kg |
| MAN TGE | € 56.800 | 627 cm | 205 cm | 1.920 kg |
| Volkswagen Transporter | € 57.800 | 550 cm | 199 cm | 1.920 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.