1-VVS-50
Er rijden momenteel 568 Iveco 40C17's rond in Nederland. Deze 40C17 komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 september 2025, dus sinds 8 maanden en 11 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 40C17 open laadvloer rijden er nog 487 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2005 en april 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 24.078 en € 93.906, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 55.356 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 40C17 bedraagt € 53.355 incl. BTW en BPM, deze Iveco 40C17 is daardoor € 2.001 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Iveco 40C17 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 40C17 | 2012
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 40C17 |
| Lengte | 5,45 m |
| Breedte | 2,08 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 53.355 |
| Bruto BPM | € 13.043 |
| Inrichting | open laadvloer |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 125 kW (170 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 mei 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 16 september 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 maanden en 11 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 15 september 2026. Het voertuig moet over 3 maanden en 22 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.197 kg |
| Massa rijklaar | 2.297 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.203 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 4.200 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 3.100 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 282 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 I | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 1-VVS-50 | 15-09-2025 | 16:54 | periodieke controle | 15-09-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 1-VVS-50 | 16-07-2024 | 10:12 | periodieke controle | 16-07-2026 | Nee |
| 1-VVS-50 | 5-06-2024 | 14:25 | periodieke controle | 5-06-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 1-VVS-50 | 19-05-2023 | 10:51 | periodieke controle | 2-06-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 1-VVS-50 | 2-06-2022 | 15:12 | periodieke controle | 2-06-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 1-VVS-50 | 2-06-2022 | 14:47 | periodieke controle | 2-06-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 1-VVS-50 | 2-06-2022 | 14:43 | manipulatie tacho | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 1-VVS-50 | 20-05-2021 | 16:52 | periodieke controle | 25-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 1-VVS-50 | 7-05-2020 | 16:23 | periodieke controle | 25-05-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 1-VVS-50 | 7-05-2020 | 16:17 | periodieke controle | 7-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 1-VVS-50 | 3-05-2019 | 15:00 | periodieke controle | 25-05-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 15-09-2025 | 16:54 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 15-09-2025 | 16:54 | 145 | 5.*.12 | 1 | Accu ondeugdelijk bevestigd |
2024 | |||||
| 5-06-2024 | 14:25 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2023 | |||||
| 19-05-2023 | 10:51 | 210 | 5.*.27 | 3 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2022 | |||||
| 2-06-2022 | 15:12 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 2-06-2022 | 15:12 | 400 | 5.*.45 | 1 | Spiegel ondeugdelijk bevestigd |
| 2-06-2022 | 15:12 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 2-06-2022 | 15:12 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 2-06-2022 | 15:12 | 145 | 5.*.12 | 1 | Accu ondeugdelijk bevestigd |
| 2-06-2022 | 15:12 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 2-06-2022 | 15:12 | 226 | 5.*.28 | 2 | Onderdeel veersysteem ondeugdelijk (bevestigd) |
| 2-06-2022 | 15:12 | 169 | 5.*.15 | 1 | Geldigheidsduur tachograaf verstreken |
| 2-06-2022 | 15:12 | 186 | 5.*.19 | 2 | Fusee(kogel) te veel speling |
| 2-06-2022 | 14:43 | 939 | 1 | Onderbreking stroomvoorziening meer dan 5 minuten | |
2021 | |||||
| 20-05-2021 | 16:52 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 20-05-2021 | 16:52 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2020 | |||||
| 7-05-2020 | 16:23 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 7-05-2020 | 16:23 | 176 | 5.*.16 | 1 | Bevestiging aandrijving ondeugdelijk |
| 7-05-2020 | 16:23 | 576 | 5.*.53 | 2 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 7-05-2020 | 16:23 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 7-05-2020 | 16:23 | 205 | 5.*.27 | 6 | Band onvoldoende profiel |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 1-VVS-50 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| 1-VVS-50 | 25-04-2018 | Tachograaf | DTCO 1381 |
Vergeet ook niet alle Iveco 40C17 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 1-VVS-50 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
1-VVS-50
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1-VVH-50 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 46.167 | 12-04-2012 | 14,1 jaar |
| 1-VVJ-50 | Ford | Transit-tourneo | Open wagen | € 44.724 | 19-04-2012 | 14,1 jaar |
| 1-VVK-50 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 52.708 | 18-04-2012 | 14,1 jaar |
| 1-VVS-50 | Iveco | 40C17 | Open laadvloer | € 53.355 | 25-05-2012 | 14 jaar |
| 1-VVS-52 | Iveco | 40C17 | Opleggertrekker | € 53.355 | 04-06-2012 | 14 jaar |
| 1-VVS-55 | Iveco | 40C17 | Opleggertrekker | € 53.355 | 25-05-2012 | 14 jaar |
| 1-VVS-56 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 44.242 | 26-09-2012 | 14,3 jaar |
| 1-VVT-50 | Iveco | 40C17 | Opleggertrekker | € 53.762 | 04-02-2016 | 10,3 jaar |
| 1-VVV-50 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 33.685 | 01-06-2012 | 14 jaar |
| 1-VVX-50 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 30.304 | 18-06-2012 | 13,9 jaar |
| 1-VVZ-50 | Iveco | 35S13,v | Gesloten opbouw | € 46.758 | 31-05-2013 | 16,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 55.356 en/of een afmeting van 545 x 208 cm en/of een gewicht van ± 2.197 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 56.100 | 552 cm | 202 cm | 2.320 kg |
| Fiat Ducato | € 52.500 | 551 cm | 205 cm | 2.040 kg |
| Ford Transit | € 55.700 | 552 cm | 206 cm | 2.020 kg |
| Farizon SV | € 59.000 | 541 cm | 198 cm | 2.240 kg |
| Volkswagen Transporter | € 58.300 | 540 cm | 203 cm | 2.350 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.