9-VFT-91
Er rijden momenteel 81 Iveco 40C15 Euro 4 LD's rond in Nederland. Deze 40C15 Euro 4 LD komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 4 maanden en 11 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 40C15 Euro 4 LD open wagen rijden er in dezelfde variant (CLF1C40C) nog 7 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2009 en juni 2012. De nieuwwaarde ligt tussen de € 30.535 en € 50.597, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 42.477 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Iveco 40C15 Euro 4 LD is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Iveco 40C15 Euro 4 LD voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 40C15 Euro 4 LD | 2010
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 40C15 Euro 4 LD |
| Breedte | 2,13 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 13.258 |
| Inrichting | open wagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Continue vermogen | 107 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1CE0481F*A |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 januari 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 4 maanden en 11 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 19 januari 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.320 kg |
| Massa rijklaar | 2.420 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.080 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,70 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant CLF1C40C | |
| Uitvoering 15E4--B | |
| Typegoedkeuringsnummer nl*2001/116*0144*02 | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 9-VFT-91 | 18-01-2024 | 15:31 | periodieke controle | 19-01-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VFT-91 | 19-01-2023 | 11:33 | periodieke controle | 19-01-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VFT-91 | 12-01-2022 | 11:14 | periodieke controle | 19-01-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VFT-91 | 8-12-2020 | 15:59 | periodieke controle | 19-01-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VFT-91 | 27-11-2019 | 15:41 | periodieke controle | 19-01-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VFT-91 | 11-01-2019 | 09:58 | periodieke controle | 19-01-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 18-01-2024 | 15:31 | 589 | 5.*.55 | 2 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 18-01-2024 | 15:31 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 18-01-2024 | 15:31 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
2023 | |||||
| 19-01-2023 | 11:33 | 578 | 5.*.55 | 2 | Richtingaanwijzers niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
| 19-01-2023 | 11:33 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 19-01-2023 | 11:33 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 19-01-2023 | 11:33 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
2022 | |||||
| 12-01-2022 | 11:14 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 12-01-2022 | 11:14 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 12-01-2022 | 11:14 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 12-01-2022 | 11:14 | 986 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslichten glas gerepareerd, bewerkt of verwijd |
2020 | |||||
| 8-12-2020 | 15:59 | 589 | 5.*.55 | 2 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 8-12-2020 | 15:59 | 388 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie werkt niet |
| 8-12-2020 | 15:59 | 566 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzers en glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
2019 | |||||
| 27-11-2019 | 15:41 | 241 | 5.*.28 | 2 | Schokdemper werkt niet (goed) |
| 27-11-2019 | 15:41 | 203 | 5.*.27 | 2 | Band beschadigd |
| 27-11-2019 | 15:41 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 27-11-2019 | 15:41 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
Vergeet ook niet alle Iveco 40C15 Euro 4 LD voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 9-VFT-91 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
9-VFT-91
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9-VFG-91 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 33.883 | 07-10-2009 | 16,7 jaar |
| 9-VFH-91 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | Onbekend | 02-11-2009 | 16,6 jaar |
| 9-VFJ-91 | Land Rover | Discovery | Gesloten opbouw | € 65.392 | 02-11-2009 | 16,6 jaar |
| 9-VFK-91 | Land Rover | Range Rover | Gesloten opbouw | Onbekend | 30-10-2009 | 19,1 jaar |
| 9-VFL-91 | Dodge | Nitro | Gesloten opbouw | € 31.737 | 02-11-2009 | 16,6 jaar |
| 9-VFN-91 | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 38.192 | 13-11-2009 | 16,6 jaar |
| 9-VFP-91 | Renault | Express | Gesloten opbouw | Onbekend | 13-11-2009 | 16,6 jaar |
| 9-VFR-91 | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 23.085 | 24-11-2009 | 16,5 jaar |
| 9-VFT-91 | Iveco | 40C15 Euro 4 LD | Open wagen | Onbekend | 19-01-2010 | 16,4 jaar |
| 9-VFT-93 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | Onbekend | 09-04-2010 | 17,6 jaar |
| 9-VFT-95 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | Onbekend | 14-01-2010 | 17,9 jaar |
| 9-VFT-97 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 16-03-2010 | 18,9 jaar |
| 9-VFT-98 | Nissan | Navara | Open wagen | Onbekend | 08-12-2009 | 19,6 jaar |
| 9-VFV-91 | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 22.338 | 23-12-2009 | 16,4 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 42.477 en/of breedte van 213 cm en/of een gewicht van ± 2.320 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Master | € 43.100 | 769 cm | 215 cm | 2.530 kg |
| Ford Transit | € 42.600 | 726 cm | 218 cm | 2.500 kg |
| Volkswagen Crafter | € 45.200 | 751 cm | 217 cm | 2.520 kg |
| Fiat Ducato | € 42.700 | 742 cm | 216 cm | 2.530 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 43.100 | 720 cm | 213 cm | 2.420 kg |
| Peugeot Boxer | € 42.700 | 733 cm | 214 cm | 2.500 kg |
| Citroën Jumper | € 41.800 | 654 cm | 218 cm | 2.500 kg |
| Opel Movano | € 42.900 | 632 cm | 212 cm | 2.480 kg |
| Renault Mascott | € 41.600 | 522 cm | 206 cm | 2.260 kg |
| Hyundai H 350 | € 44.100 | - | 204 cm | 2.170 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 42.800 | 651 cm | 219 cm | 2.290 kg |
| Fuso Canter | € 42.800 | 490 cm | 205 cm | 2.460 kg |
| Renault Trucks Master | € 45.700 | 597 cm | 209 cm | 2.120 kg |
| Ford Transit Custom | € 43.700 | 510 cm | 203 cm | 2.170 kg |
| Nissan Cabstar | € 40.000 | - | 209 cm | 2.330 kg |
| Chevrolet Silverado | € 40.700 | - | 208 cm | 2.470 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.