1-VGK-24
Er rijden momenteel 81 Iveco 40C15 Euro 4 LD's rond in Nederland. Deze 40C15 Euro 4 LD komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 4 maanden en 5 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 40C15 Euro 4 LD neerklapbare zijschotten rijden er nog 70 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2009 en september 2012. De nieuwwaarde ligt tussen de € 27.665 en € 51.811, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 46.921 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 40C15 Euro 4 LD bedraagt € 45.456 incl. BTW en BPM, deze Iveco 40C15 Euro 4 LD is daardoor € 1.465 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Iveco 40C15 Euro 4 LD voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 40C15 Euro 4 LD | 2010
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 40C15 Euro 4 LD |
| Breedte | 2,20 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 45.456 |
| Bruto BPM | € 11.143 |
| Inrichting | neerklapbare zijschotten |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 januari 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 4 maanden en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 15 februari 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 3.020 kg |
| Massa rijklaar | 3.120 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 380 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,73 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,70 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 1-VGK-24 | 15-02-2024 | 16:58 | periodieke controle | 15-02-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 1-VGK-24 | 15-02-2023 | 14:05 | periodieke controle | 15-02-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 1-VGK-24 | 3-02-2022 | 14:55 | periodieke controle | 4-02-2023 | Nee |
| 1-VGK-24 | 4-02-2021 | 12:11 | periodieke controle | 4-02-2022 | Nee |
| 1-VGK-24 | 4-02-2020 | 11:47 | periodieke controle | 4-02-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 1-VGK-24 | 4-02-2019 | 16:40 | periodieke controle | 4-02-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 15-02-2024 | 16:58 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
2023 | |||||
| 15-02-2023 | 14:05 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 15-02-2023 | 14:05 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
2020 | |||||
| 4-02-2020 | 11:47 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2019 | |||||
| 4-02-2019 | 16:40 | 590 | 5.*.51 | 1 | (Zij-)markeringslichten ontbreken |
| 4-02-2019 | 16:40 | 198 | 5.*.24 | 1 | Wiel of velg ernstig beschadigd, vervormd of gecorrodeerd |
| 4-02-2019 | 16:40 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 4-02-2019 | 16:40 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
Vergeet ook niet alle Iveco 40C15 Euro 4 LD voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 1-VGK-24 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
1-VGK-24
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1-VGF-24 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 60.988 | 02-01-2010 | 16,4 jaar |
| 1-VGK-20 | Fiat | Fiorino | Gesloten opbouw | € 19.387 | 01-02-2010 | 16,3 jaar |
| 1-VGK-22 | Renault | Master | Detailhandel/expositiedoel. | Onbekend | 26-01-2010 | 16,4 jaar |
| 1-VGK-24 | Iveco | 40C15 Euro 4 LD | Neerklapbare zijschotten | € 45.456 | 26-01-2010 | 16,4 jaar |
| 1-VGK-28 | Toyota | Land Cruiser | Open wagen | Onbekend | 27-04-2010 | 16,4 jaar |
| 1-VGK-29 | Land Rover | Defender | Gesloten opbouw | € 52.000 | 29-01-2010 | 16,3 jaar |
| 1-VGN-24 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 29.055 | 19-02-2010 | 16,3 jaar |
| 1-VGR-24 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 43.637 | 20-02-2010 | 16,3 jaar |
| 1-VGS-24 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 26-03-2010 | 16,3 jaar |
| 1-VGX-24 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 46.328 | 22-03-2010 | 16,2 jaar |
| 1-VGZ-24 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 33.259 | 19-03-2010 | 16,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 46.921 en/of breedte van 220 cm en/of een gewicht van ± 3.020 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 48.400 | 745 cm | 224 cm | 3.060 kg |
| Volkswagen Crafter | € 48.500 | 715 cm | 220 cm | 3.190 kg |
| Fuso Canter | € 47.600 | 685 cm | 224 cm | 3.010 kg |
| Renault Master | € 48.700 | 826 cm | 230 cm | 3.280 kg |
| Saxas Nutzfahr. Werdau AG Mkd 43-l | € 45.700 | 669 cm | 226 cm | 2.770 kg |
| Ford F 350 | € 44.900 | 634 cm | 216 cm | 2.930 kg |
| Mercedes-Benz 518 CDI | € 50.300 | 591 cm | 210 cm | 2.750 kg |
| Renault Mascott | € 48.900 | - | 216 cm | 2.780 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.