VTH-51-X
Er rijden momenteel 2.016 Iveco 35S18's rond in Nederland. Deze 35S18 komt uit het jaar 2022 en is nu 3 jaren, 8 maanden en 3 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35S18 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (FD11C1C) nog 1.106 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 2016 en december 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 29.156 en € 119.789, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 75.448 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 35S18 bedraagt € 81.502 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Iveco 35S18 € 6.054 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze Iveco geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 160 km/uur. Deze Iveco 35S18 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 40.3% snellere bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 7 juli 2023. Het voertuig was toen 9 maanden en 14 dagen oud.
Bekijk ook alle Iveco 35S18 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35S18 | 2022
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35S18 |
| Lengte | 7,27 m |
| Breedte | 2,05 m |
| Hoogte | 2,70 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 81.502 |
| Bruto BPM | € 19.569 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 129 kW (175 pk) |
| Continue vermogen | 129 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1CFL411B*S |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 8 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 september 2022 |
| Leeftijd | 3 jaren, 8 maanden en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 7 juli 2023. Het voertuig was toen 9 maanden en 14 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.329 kg |
| Massa rijklaar | 2.429 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.071 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,70 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type IS35SC2AA | |
| Variant FD11C1C | |
| Uitvoering CN14CA7B6FR36K | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2007/46*0120*23 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 293 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI E | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*2020/1181E | |
Vergeet ook niet alle Iveco 35S18 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VTH-51-X - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VTH-51-X
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VTH-50-X | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 50.986 | 20-01-2023 | 4,5 jaar |
| VTH-51-B | Mercedes-Benz | Sprinter | Hoogwerker | € 53.968 | 06-01-2023 | 3,5 jaar |
| VTH-51-D | Renault | Express | Gesloten opbouw | € 27.823 | 01-02-2023 | 3,3 jaar |
| VTH-51-F | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 35.924 | 10-01-2023 | 8,9 jaar |
| VTH-51-G | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 83.519 | 18-01-2023 | 3,4 jaar |
| VTH-51-H | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 57.381 | 17-01-2023 | 3,4 jaar |
| VTH-51-J | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 68.276 | 24-01-2023 | 3,3 jaar |
| VTH-51-K | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 67.421 | 25-11-2021 | 4,5 jaar |
| VTH-51-L | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 31.172 | 06-02-2023 | 3,3 jaar |
| VTH-51-N | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 32.185 | 10-08-2023 | 9,8 jaar |
| VTH-51-P | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 31.564 | 16-02-2023 | 3,3 jaar |
| VTH-51-R | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 61.982 | 11-01-2023 | 3,4 jaar |
| VTH-51-S | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 37.328 | 15-02-2023 | 8,1 jaar |
| VTH-51-T | Lexus | GX 460 | Gesloten opbouw | € 153.449 | 14-01-2023 | 6,5 jaar |
| VTH-51-V | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 54.952 | 20-02-2023 | 9,5 jaar |
| VTH-51-X | Iveco | 35S18 | Gesloten opbouw | € 81.502 | 07-07-2023 | 3,7 jaar |
| VTH-51-Z | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 64.332 | 23-01-2023 | 3,3 jaar |
| VTH-52-X | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 76.918 | 13-10-2023 | 3,4 jaar |
| VTH-53-X | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 23.997 | 28-01-2023 | 10,1 jaar |
| VTH-54-X | Mercedes-Benz | V-klasse | Gesloten opbouw | € 100.482 | 18-01-2023 | 4,5 jaar |
| VTH-55-X | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 80.630 | 08-03-2023 | 3,2 jaar |
| VTH-56-X | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 80.630 | 03-03-2023 | 3,2 jaar |
| VTH-57-X | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 88.263 | 16-02-2023 | 3,3 jaar |
| VTH-58-X | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 92.548 | 31-01-2023 | 3,3 jaar |
| VTH-59-X | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 41.696 | 31-08-2023 | 2,7 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 75.448 en/of een afmeting van 727 x 205 cm en/of een gewicht van ± 2.329 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 68.900 | 721 cm | 202 cm | 2.490 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.