VFT-56-N
Er rijden momenteel 2.016 Iveco 35S18's rond in Nederland. Deze 35S18 komt uit het jaar 2020 en is nu 5 jaren, 10 maanden en 2 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35S18 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (FD11C1C) nog 1.106 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 2016 en december 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 29.156 en € 119.789, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 75.448 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 35S18 bedraagt € 92.954 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Iveco 35S18 € 17.506 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze Iveco geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 160 km/uur. Deze Iveco 35S18 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 40.3% snellere bedrijfsauto's in Nederland.
Bekijk ook alle Iveco 35S18 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35S18 | 2020
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35S18 |
| Lengte | 7,27 m |
| Breedte | 2,05 m |
| Hoogte | 2,66 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 92.954 |
| Bruto BPM | € 22.290 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 132 kW (179 pk) |
| Continue vermogen | 132 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1CFL4117*M |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 8 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 juli 2020 |
| Leeftijd | 5 jaren, 10 maanden en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 24 juli 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.444 kg |
| Massa rijklaar | 2.544 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 956 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.444 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,70 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type IS35SC2AA | |
| Variant FD11C1C | |
| Uitvoering VK14CA7B6FD36K | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2007/46*0120*17 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 10.1 l/100km (1 liter op 9,9km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 10.11 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.9 l/100km (1 liter op 12,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.7 l/100km (1 liter op 11,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 10.9 l/100km (1 liter op 9,2km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 10.87 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 298 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 228 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI D | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*2018/932D | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VFT-56-N | 11-07-2024 | 13:59 | periodieke controle | 24-07-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VFT-56-N | 24-07-2023 | 08:42 | periodieke controle | 24-07-2024 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 11-07-2024 | 13:59 | 119 | 5.*.11a | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 11-07-2024 | 13:59 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| 11-07-2024 | 13:59 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
2023 | |||||
| 24-07-2023 | 08:42 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 24-07-2023 | 08:42 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
Vergeet ook niet alle Iveco 35S18 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VFT-56-N - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VFT-56-N
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VFT-50-N | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 42.407 | 16-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFT-51-N | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 41.852 | 15-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFT-52-N | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 25.950 | 20-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFT-53-N | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 30.568 | 28-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFT-54-N | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 37.424 | 17-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFT-55-N | Iveco | 35C18 | Gesloten opbouw | € 92.319 | 28-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFT-56-B | Fiat | Talento | Gesloten opbouw | € 50.224 | 03-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFT-56-D | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 25.472 | 23-02-2021 | 10,4 jaar |
| VFT-56-F | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 32.743 | 18-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFT-56-G | Iveco | 35S14 | Gesloten opbouw | € 65.791 | 16-03-2017 | 9,2 jaar |
| VFT-56-H | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 22.459 | 09-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFT-56-J | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 35.361 | 08-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFT-56-L | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 59.340 | 14-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFT-56-N | Iveco | 35S18 | Gesloten opbouw | € 92.954 | 24-07-2020 | 5,8 jaar |
| VFT-56-P | Iveco | 35C16 | Gesloten opbouw | € 77.971 | 07-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFT-56-R | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 44.550 | 20-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFT-56-S | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 45.661 | 08-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFT-56-T | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 50.760 | 28-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFT-56-V | Iveco | 40C-35 | Neerklapbare zijschotten | € 91.336 | 17-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFT-56-X | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 60.039 | 12-02-2021 | 5,3 jaar |
| VFT-56-Z | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 67.236 | 20-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFT-57-N | Toyota | Land Cruiser | Gesloten opbouw | € 56.785 | 21-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFT-58-N | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 44.097 | 10-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFT-59-N | Toyota | Land Cruiser | Gesloten opbouw | € 72.179 | 18-04-2020 | 6,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 75.448 en/of een afmeting van 727 x 205 cm en/of een gewicht van ± 2.444 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 68.900 | 721 cm | 202 cm | 2.490 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.