V-96-HGL
Er rijden momenteel 2.016 Iveco 35S18's rond in Nederland. Deze 35S18 komt uit het jaar 2024 en is nu 2 jaren en 8 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35S18 gesloten opbouw rijden er nog 560 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2008 en december 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 36.456 en € 122.209, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 76.251 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 35S18 bedraagt € 79.623 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Iveco 35S18 € 3.372 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze Iveco geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 160 km/uur. Deze Iveco 35S18 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 40.3% snellere bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 1 november 2024. Het voertuig was toen 5 maanden en 17 dagen oud.
Bekijk ook alle Iveco 35S18 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35S18 | 2024
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35S18 |
| Lengte | 6,90 m |
| Breedte | 2,23 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 79.623 |
| Bruto BPM | € 19.123 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 129 kW (175 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 mei 2024 |
| Leeftijd | 2 jaren en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 1 november 2024. Het voertuig was toen 5 maanden en 17 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.802 kg |
| Massa rijklaar | 2.902 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 598 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,70 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type IS35S12AA/TE | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Onlogisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI E | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*2020/1181E | |
Vergeet ook niet alle Iveco 35S18 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-96-HGL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-96-HGL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-90-HGL | Dacia | Dokker | Gesloten opbouw | € 11.952 | 27-02-2025 | 5,4 jaar |
| V-91-HGL | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 112.901 | 27-01-2025 | 1,3 jaar |
| V-92-HGL | Ford | Bronco | Gesloten opbouw | € 103.274 | 06-09-2024 | 1,7 jaar |
| V-93-HGL | Volkswagen | Crafter | Gecond. met temperatuurreg. | € 58.126 | 06-09-2024 | 9,9 jaar |
| V-94-HGL | Iveco | 35S18 | Gesloten opbouw | € 84.384 | 08-10-2024 | 1,9 jaar |
| V-95-HGL | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 62.926 | 10-10-2024 | 1,6 jaar |
| V-96-HGB | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 29.663 | 06-02-2025 | 6,9 jaar |
| V-96-HGD | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 62.908 | 16-09-2024 | 7,6 jaar |
| V-96-HGF | Ford | Transit Custom | Speciale groep | € 101.394 | 05-09-2024 | 9,1 jaar |
| V-96-HGG | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 66.339 | 17-12-2024 | 1,9 jaar |
| V-96-HGH | Fiat | Scudo | Gesloten opbouw | € 44.898 | 24-09-2024 | 1,7 jaar |
| V-96-HGJ | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 38.043 | 27-09-2024 | 1,7 jaar |
| V-96-HGK | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 51.977 | 20-09-2024 | 1,7 jaar |
| V-96-HGL | Iveco | 35S18 | Gesloten opbouw | € 79.623 | 01-11-2024 | 2 jaar |
| V-96-HGN | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 71.990 | 16-09-2024 | 1,7 jaar |
| V-96-HGP | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 64.626 | 13-09-2024 | 1,7 jaar |
| V-96-HGR | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 36.615 | 24-09-2024 | 1,7 jaar |
| V-96-HGS | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 44.407 | 30-09-2024 | 1,6 jaar |
| V-96-HGT | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 52.877 | 16-09-2024 | 1,7 jaar |
| V-96-HGV | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 59.205 | 31-12-2024 | 1,9 jaar |
| V-96-HGX | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 91.191 | 11-09-2024 | 1,9 jaar |
| V-96-HGZ | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 76.591 | 26-09-2024 | 1,7 jaar |
| V-97-HGL | Chevrolet | Silverado | Pick-up truck | € 78.961 | 03-10-2024 | 1,6 jaar |
| V-98-HGL | RAM | RAM1500 | Pick-up truck | € 128.065 | 14-10-2024 | 1,6 jaar |
| V-99-HGL | RAM | RAM1500 | Pick-up truck | € 81.578 | 01-10-2024 | 1,6 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 76.251 en/of een afmeting van 690 x 223 cm en/of een gewicht van ± 2.802 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| MAN TGE | € 75.900 | 699 cm | 219 cm | 3.000 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 74.500 | 693 cm | 229 cm | 2.680 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.