V-904-NV
Er rijden momenteel 2.016 Iveco 35S18's rond in Nederland. Deze 35S18 komt uit het jaar 2018 en is nu 8 jaren en 18 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 mei 2026, dus sinds 16 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Iveco 35S18 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (FD11C1C) nog 1.106 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 2016 en december 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 29.156 en € 119.789, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 75.448 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 35S18 bedraagt € 74.346 incl. BTW en BPM, deze Iveco 35S18 is daardoor € 1.102 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Iveco 35S18 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35S18 | 2018
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35S18 |
| Lengte | 5,04 m |
| Breedte | 2,01 m |
| Hoogte | 2,28 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 74.346 |
| Bruto BPM | € 17.869 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 132 kW (179 pk) |
| Continue vermogen | 132 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1CGL411B*E |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 8 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 mei 2018 |
| Leeftijd | 8 jaren en 18 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 9 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 13 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.219 kg |
| Massa rijklaar | 2.319 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.181 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,70 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type IS35SC2AA | |
| Variant FD11C1C | |
| Uitvoering TG14CA1A6FD36B | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2007/46*0120*11 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.4 l/100km (1 liter op 10,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.4 l/100km (1 liter op 13,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.1 l/100km (1 liter op 12,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 214 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 Y | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*136/2014 Y | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| V-904-NV | 30-04-2026 | 14:42 | periodieke controle | 9-05-2027 | Nee |
| V-904-NV | 30-03-2026 | 11:23 | periodieke controle | 30-03-2028 | Nee |
| V-904-NV | 10-04-2025 | 16:30 | periodieke controle | 9-05-2026 | Nee |
| V-904-NV | 15-04-2024 | 09:52 | periodieke controle | 15-04-2026 | Nee |
| V-904-NV | 8-04-2024 | 11:57 | periodieke controle | 9-05-2025 | Nee |
| V-904-NV | 3-04-2023 | 08:54 | periodieke controle | 9-05-2024 | Nee |
| V-904-NV | 11-05-2022 | 08:45 | periodieke controle | 11-05-2024 | Nee |
| V-904-NV | 5-05-2022 | 12:10 | periodieke controle | 9-05-2023 | Nee |
| V-904-NV | 6-04-2021 | 11:44 | periodieke controle | 9-05-2022 | Nee |
| V-904-NV | 20-10-2020 | 09:21 | periodieke controle | 20-10-2022 | Nee |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| V-904-NV | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| V-904-NV | 8-05-2018 | Tachograaf | DCTO 1381 |
Vergeet ook niet alle Iveco 35S18 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-904-NV - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-904-NV
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-900-NV | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 32.211 | 28-05-2018 | 8 jaar |
| V-901-NV | Iveco | 35S16 | Gesloten opbouw | € 69.300 | 14-06-2018 | 8 jaar |
| V-902-NV | Iveco | 35S14 | Gesloten opbouw | € 68.268 | 27-06-2018 | 7,9 jaar |
| V-903-NV | Iveco | 35S16 | Gesloten opbouw | € 63.491 | 03-05-2018 | 8,1 jaar |
| V-904-NB | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 30.620 | 27-03-2018 | 8,2 jaar |
| V-904-ND | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 93.996 | 26-03-2018 | 9 jaar |
| V-904-NG | Iveco | 35S12 | Gesloten opbouw | € 60.555 | 11-04-2018 | 8,1 jaar |
| V-904-NH | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 55.245 | 29-03-2018 | 8,2 jaar |
| V-904-NJ | G.m.c. | Sierra | Pick-up truck | € 41.862 | 28-03-2018 | 15,9 jaar |
| V-904-NK | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 40.908 | 11-04-2018 | 8,1 jaar |
| V-904-NL | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 26.517 | 04-04-2018 | 8,2 jaar |
| V-904-NN | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 45.622 | 11-04-2018 | 8,1 jaar |
| V-904-NP | Ford | Ranger | Open laadvloer | € 55.183 | 20-04-2018 | 8,1 jaar |
| V-904-NR | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 41.350 | 19-04-2018 | 8,1 jaar |
| V-904-NS | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 40.859 | 20-04-2018 | 8,1 jaar |
| V-904-NT | Iveco | 35S15 | Gesloten opbouw | € 54.524 | 27-08-2018 | 11,7 jaar |
| V-904-NV | Iveco | 35S18 | Gesloten opbouw | € 74.346 | 09-05-2018 | 8,1 jaar |
| V-904-NX | Nissan | NV300 | Gesloten opbouw | € 40.157 | 11-05-2018 | 8 jaar |
| V-905-NV | Iveco | 50C18 | Gesloten opbouw | € 95.612 | 18-05-2018 | 8 jaar |
| V-906-NV | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 62.216 | 09-05-2018 | 8,1 jaar |
| V-907-NV | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 27.740 | 03-05-2018 | 8,1 jaar |
| V-908-NV | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 28.168 | 02-05-2018 | 8,1 jaar |
| V-909-NV | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 25.746 | 01-05-2018 | 8,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 75.448 en/of een afmeting van 504 x 201 cm en/of een gewicht van ± 2.219 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz eVito | € 77.700 | 514 cm | 193 cm | 2.430 kg |
| Mercedes-Benz Viano | € 78.400 | 499 cm | 191 cm | 2.240 kg |
| Mercedes-Benz 300 | € 78.800 | 497 cm | 193 cm | 2.190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.