21-BT-SK
Er rijden momenteel 1.046 Iveco 35C15's rond in Nederland. Deze 35C15 komt uit het jaar 2005 en is nu 20 jaren, 10 maanden en 29 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 januari 2025, dus sinds 1 jaar, 4 maanden en 3 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Iveco 35C 35C15V Euro 3 opleggertrekker rijden er nog 694 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2002 en augustus 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 20.299 en € 87.558, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 54.901 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Iveco 35C 35C15V Euro 3 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Iveco 35C15 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35C 35C15V Euro 3 | 2005
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35C 35C15V Euro 3 |
| Breedte | 2,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | opleggertrekker |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2800cc (2,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 29 juni 2005 |
| Leeftijd | 20 jaren, 10 maanden en 29 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 januari 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 4 maanden en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 20 september 2022. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.010 kg |
| Massa rijklaar | 2.110 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.390 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,45 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,70 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2021 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 87 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 87 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 21-BT-SK | 20-09-2021 | 13:12 | periodieke controle | 20-09-2022 | Nee |
| 21-BT-SK | 12-05-2020 | 13:40 | periodieke controle | 19-06-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 21-BT-SK | 19-06-2019 | 14:44 | periodieke controle | 19-06-2020 | Ja, bekijk hier. |
| 21-BT-SK | 18-06-2019 | 13:47 | periodieke controle | 18-06-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2020 | |||||
| 12-05-2020 | 13:40 | 283 | 5.*.31 | 2 | Remonderdelen te veel gecorrodeerd |
| 12-05-2020 | 13:40 | 401 | 5.*.45 | 1 | Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| 12-05-2020 | 13:40 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 12-05-2020 | 13:40 | 414 | 5.*.47 | 1 | Gordel beschadigd |
| 12-05-2020 | 13:40 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 12-05-2020 | 13:40 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 12-05-2020 | 13:40 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
2019 | |||||
| 19-06-2019 | 14:44 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
| 19-06-2019 | 14:44 | 355 | 5.*.39 | 1 | Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| 19-06-2019 | 14:44 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 19-06-2019 | 14:44 | 330 | 5.*.31 | 2 | Drukreservoirs ondeugdelijk, beschadigd, verroest of lek |
| 19-06-2019 | 14:44 | 584 | 5.*.55 | 2 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 19-06-2019 | 14:44 | 241 | 5.*.28 | 2 | Schokdemper werkt niet (goed) |
| 19-06-2019 | 14:44 | 475 | 5.*.55 | 2 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 19-06-2019 | 14:44 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 19-06-2019 | 14:44 | 077 | 5.*.9 | 1 | Brandstoflekkage |
| 19-06-2019 | 14:44 | 205 | 5.*.27 | 4 | Band onvoldoende profiel |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 21-BT-SK | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| 21-BT-SK | 30-05-2017 | Tachograaf | VDO 1324 |
Vergeet ook niet alle Iveco 35C15 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 21-BT-SK - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
21-BT-SK
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21-BB-SK | Ssangyong | Musso | Gesloten opbouw | Onbekend | 08-03-2002 | 24,2 jaar |
| 21-BR-SK | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | Onbekend | 16-12-2004 | 21,5 jaar |
| 21-BT-SF | Volkswagen | 22 | Kampeerwagen | Onbekend | 24-06-2005 | 50,7 jaar |
| 21-BT-SJ | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | Onbekend | 30-06-2005 | 20,9 jaar |
| 21-BT-SK | Iveco | 35C15 | Opleggertrekker | Onbekend | 29-06-2005 | 20,9 jaar |
| 21-BT-SR | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 30-06-2005 | 20,9 jaar |
| 21-BT-SV | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 29-06-2005 | 20,9 jaar |
| 21-BT-SX | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | Onbekend | 29-06-2005 | 20,9 jaar |
| 21-BZ-SK | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 35.443 | 29-08-2006 | 19,8 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 54.901 en/of breedte van 200 cm en/of een gewicht van ± 2.010 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Vito | € 55.400 | 526 cm | 193 cm | 2.130 kg |
| Renault Master | € 52.200 | 580 cm | 207 cm | 2.120 kg |
| Ford Transit | € 56.600 | 592 cm | 206 cm | 2.200 kg |
| Fiat Ducato | € 52.100 | 568 cm | 206 cm | 2.040 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 54.100 | 603 cm | 210 cm | 2.210 kg |
| Volkswagen Transporter | € 54.100 | 550 cm | 199 cm | 2.170 kg |
| Volkswagen Crafter | € 51.900 | 604 cm | 202 cm | 2.170 kg |
| Opel Movano | € 56.900 | 576 cm | 207 cm | 2.110 kg |
| Renault Trafic | € 54.800 | 544 cm | 196 cm | 1.870 kg |
| Volkswagen Kombi | € 59.100 | 530 cm | 190 cm | 2.100 kg |
| Nissan Primastar | € 51.700 | 544 cm | 196 cm | 1.810 kg |
| Volkswagen Amarok | € 55.900 | 520 cm | 195 cm | 2.180 kg |
| Nissan Interstar | € 56.500 | 609 cm | 208 cm | 2.110 kg |
| Volkswagen Caravelle | € 57.000 | 526 cm | 190 cm | 2.110 kg |
| Toyota ProAce | € 52.600 | 531 cm | 195 cm | 2.190 kg |
| Hyundai Staria | € 55.400 | 525 cm | 200 cm | 1.950 kg |
| Allied Vehicles LTD Ford Independence RE | € 51.300 | 529 cm | 203 cm | 2.200 kg |
| Land Rover Freelander | € 52.000 | - | 193 cm | 1.850 kg |
| Mercedes-Benz Viano | € 56.300 | - | 191 cm | 2.020 kg |
| Peugeot Expert | € 51.000 | 517 cm | 195 cm | 2.080 kg |
| Ssangyong Rexton | € 50.400 | 476 cm | 190 cm | 2.040 kg |
| Mercedes-Benz 902.6 216CDi | € 50.000 | - | 193 cm | 1.980 kg |
| Lancia Voyager | € 52.100 | 522 cm | 200 cm | 2.110 kg |
| Peugeot Traveller | € 56.600 | 490 cm | 192 cm | 2.040 kg |
| Opel Vivaro | € 53.600 | 514 cm | 192 cm | 1.940 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.