VLV-40-X
Er rijden momenteel 814 Iveco 35C13's rond in Nederland. Deze 35C13 komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren, 1 maand en 12 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 januari 2024, dus sinds 2 jaren, 4 maanden en 4 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35C13 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (FD11A1A) nog 242 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2012 en september 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 33.000 en € 68.101, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 52.978 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 35C13 bedraagt € 51.715 incl. BTW en BPM, deze Iveco 35C13 is daardoor € 1.263 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Iveco geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 160 km/uur. Deze Iveco 35C13 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 40.3% snellere bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 6 november 2021. Het voertuig was toen 6 jaren, 7 maanden en 5 dagen oud.
Bekijk ook alle Iveco 35C13 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35C13 | 2015
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35C13 |
| Breedte | 2,01 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 51.715 |
| Bruto BPM | € 12.493 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 93 kW (126 pk) |
| Continue vermogen | 93 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AFL411B*A |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 3 april 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren, 1 maand en 12 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 januari 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 4 maanden en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 6 november 2021. Het voertuig was toen 6 jaren, 7 maanden en 5 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 5 november 2026. Het voertuig moet over 5 maanden en 23 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.497 kg |
| Massa rijklaar | 2.597 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 903 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,52 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type IS35CC2AA | |
| Variant FD11A1A | |
| Uitvoering BD14EA11B6EF66A | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2007/46*0116*03 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 8.7 l/100km (1 liter op 11,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.8 l/100km (1 liter op 12,8km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.2 l/100km (1 liter op 12,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 215 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*143/2013M | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VLV-40-X | 24-09-2025 | 14:22 | periodieke controle | 5-11-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VLV-40-X | 29-10-2024 | 09:15 | periodieke controle | 5-11-2025 | Nee |
| VLV-40-X | 2-11-2023 | 14:03 | periodieke controle | 5-11-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VLV-40-X | 18-10-2022 | 13:55 | periodieke controle | 5-11-2023 | Nee |
| VLV-40-X | 5-11-2021 | 13:12 | periodieke controle | 5-11-2022 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 24-09-2025 | 14:22 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
| 24-09-2025 | 14:22 | 145 | 5.*.12 | 1 | Accu ondeugdelijk bevestigd |
2023 | |||||
| 2-11-2023 | 14:03 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
2021 | |||||
| 5-11-2021 | 13:12 | 421 | 5.*.47 | 1 | Oprolmechanisme gordel werkt niet |
| 5-11-2021 | 13:12 | 542 | 5.*.55 | 2 | Retroreflector vertoont gebrek |
| 5-11-2021 | 13:12 | 576 | 5.*.53 | 2 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
Vergeet ook niet alle Iveco 35C13 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VLV-40-X - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VLV-40-X
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VLV-40-D | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 51.655 | 15-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLV-40-F | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 53.437 | 17-11-2021 | 7,6 jaar |
| VLV-40-G | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 50.961 | 30-10-2021 | 5,1 jaar |
| VLV-40-H | Mercedes-Benz | eVito | Gesloten opbouw | € 71.432 | 19-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLV-40-K | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 57.689 | 09-12-2021 | 7 jaar |
| VLV-40-L | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 68.001 | 25-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLV-40-N | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 63.165 | 19-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLV-40-P | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 58.159 | 16-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLV-40-R | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 63.871 | 27-11-2021 | 4,7 jaar |
| VLV-40-S | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 50.945 | 12-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLV-40-T | Iveco | 35S16 | Gesloten opbouw | € 81.090 | 12-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLV-40-V | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 43.637 | 19-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLV-40-X | Iveco | 35C13 | Gesloten opbouw | € 51.715 | 06-11-2021 | 11,1 jaar |
| VLV-40-Z | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 45.994 | 19-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLV-41-X | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 52.532 | 13-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLV-42-X | G.m.c. | Sierra | Open wagen | Onbekend | 24-07-1987 | 38,8 jaar |
| VLV-43-X | Volkswagen | Crafter | Kipper | Onbekend | 09-05-2008 | 18 jaar |
| VLV-44-X | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 28.455 | 16-10-2021 | 8,9 jaar |
| VLV-45-X | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 23.243 | 08-12-2021 | 8,7 jaar |
| VLV-46-X | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 37.947 | 18-10-2021 | 8,7 jaar |
| VLV-47-X | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 47.089 | 19-10-2021 | 8,2 jaar |
| VLV-48-X | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 35.168 | 23-11-2021 | 5,9 jaar |
| VLV-49-X | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 43.726 | 19-01-2022 | 8,8 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 52.978 en/of breedte van 201 cm en/of een gewicht van ± 2.497 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 52.500 | 788 cm | 211 cm | 2.740 kg |
| Renault Master | € 53.100 | 761 cm | 211 cm | 2.640 kg |
| Ford F 150 | € 53.400 | 588 cm | 209 cm | 2.490 kg |
| Fuso Canter | € 48.400 | 596 cm | 203 cm | 2.600 kg |
| Toyota Tundra | € 49.100 | 583 cm | 204 cm | 2.550 kg |
| Volkswagen Crafter | € 54.400 | 746 cm | 211 cm | 2.450 kg |
| Chevrolet Avalanche | € 52.900 | 563 cm | 202 cm | 2.660 kg |
| Opel Movano | € 52.300 | 779 cm | 211 cm | 2.570 kg |
| RAM RAM1500 | € 51.100 | 591 cm | 204 cm | 2.710 kg |
| Fiat Ducato | € 50.000 | 607 cm | 211 cm | 2.550 kg |
| Dodge RAM1500 | € 52.100 | 592 cm | 204 cm | 2.670 kg |
| HVM Master BOX | € 53.600 | 635 cm | 210 cm | 2.650 kg |
| Maxus eDeliver 7 | € 53.000 | 525 cm | 203 cm | 2.390 kg |
| Ford Tourneo Custom | € 57.400 | 532 cm | 203 cm | 2.290 kg |
| Dodge Dodge | € 51.600 | 582 cm | 207 cm | 2.730 kg |
| STX Master | € 51.300 | 632 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| STX Movano Horsebox | € 52.200 | 625 cm | 210 cm | 2.670 kg |
| Ford Transit Custom | € 49.000 | 493 cm | 201 cm | 2.360 kg |
| Nissan Titan | € 50.500 | - | 200 cm | 2.540 kg |
| Chevrolet Express | € 50.900 | - | 203 cm | 2.660 kg |
| Dodge Ram | € 54.600 | - | 207 cm | 2.690 kg |
| Citroën Jumper | € 54.500 | 608 cm | 211 cm | 2.490 kg |
| Ford Transit | € 53.000 | 564 cm | 205 cm | 2.480 kg |
| Peugeot Expert | € 52.200 | 513 cm | 195 cm | 2.450 kg |
| Maxus V80 | € 58.000 | 570 cm | 200 cm | 2.470 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.