9-VJG-42
Er rijden momenteel 72 Iveco 35C11's rond in Nederland. Deze 35C11 komt uit het jaar 2010 en is nu 15 jaren, 10 maanden en 15 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 januari 2019, dus sinds 7 jaren, 4 maanden en 26 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35C11 Euro 4 LD gesloten opbouw rijden er nog 60 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 1999 en april 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 33.450 en € 56.841, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.291 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 35C11 Euro 4 LD bedraagt € 42.002 incl. BTW en BPM, deze Iveco 35C11 Euro 4 LD is daardoor € 6.289 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Iveco 35C11 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35C11 Euro 4 LD | 2010
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35C11 Euro 4 LD |
| Breedte | 2,25 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 42.002 |
| Bruto BPM | € 10.312 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 78 kW (106 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 14 juli 2010 |
| Leeftijd | 15 jaren, 10 maanden en 15 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 2 januari 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 jaren, 4 maanden en 26 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 14 juli 2026. Het voertuig moet over 1 maand en 16 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.885 kg |
| Massa rijklaar | 2.985 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 515 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,75 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,52 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 9-VJG-42 | 17-06-2025 | 13:21 | periodieke controle | 14-07-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VJG-42 | 26-06-2024 | 10:14 | periodieke controle | 14-07-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VJG-42 | 10-07-2023 | 12:06 | periodieke controle | 14-07-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VJG-42 | 28-06-2022 | 09:06 | periodieke controle | 14-07-2023 | Nee |
| 9-VJG-42 | 15-06-2021 | 11:47 | periodieke controle | 14-07-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VJG-42 | 13-07-2020 | 12:25 | periodieke controle | 14-07-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VJG-42 | 1-07-2019 | 14:36 | periodieke controle | 14-07-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 17-06-2025 | 13:21 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2024 | |||||
| 26-06-2024 | 10:14 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2023 | |||||
| 10-07-2023 | 12:06 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2021 | |||||
| 15-06-2021 | 11:47 | 265 | 5.*.29 | 2 | Hydraulisch besturingssysteem lekt |
2020 | |||||
| 13-07-2020 | 12:25 | 041 | 5.*.3 | 1 | Roestschade subframe |
Vergeet ook niet alle Iveco 35C11 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 9-VJG-42 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
9-VJG-42
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9-VJB-42 | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 35.253 | 30-06-2010 | 15,9 jaar |
| 9-VJF-42 | G.m.c. | Caballero | Open wagen | Onbekend | 08-07-2010 | 40,9 jaar |
| 9-VJG-41 | Volkswagen | Crafter | Neerklapbare zijschotten | Onbekend | 13-07-2010 | 15,9 jaar |
| 9-VJG-42 | Iveco | 35C11 | Gesloten opbouw | € 42.002 | 14-07-2010 | 15,9 jaar |
| 9-VJG-43 | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 20.905 | 22-07-2010 | 15,9 jaar |
| 9-VJG-44 | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 20.905 | 22-07-2010 | 15,9 jaar |
| 9-VJG-45 | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 20.905 | 22-07-2010 | 15,9 jaar |
| 9-VJG-46 | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 45.067 | 20-07-2010 | 15,9 jaar |
| 9-VJH-42 | Nissan | King Cab | Open wagen | € 39.938 | 27-07-2010 | 15,8 jaar |
| 9-VJJ-42 | Renault | Master | Gesloten opbouw | Onbekend | 09-12-2010 | 16 jaar |
| 9-VJR-42 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 31-08-2010 | 15,8 jaar |
| 9-VJX-42 | Volkswagen | Multivan | Gesloten opbouw | Onbekend | 01-10-2010 | 16,3 jaar |
| 9-VJZ-42 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 36.859 | 06-10-2010 | 15,7 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.291 en/of breedte van 225 cm en/of een gewicht van ± 2.885 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 48.500 | 745 cm | 224 cm | 3.060 kg |
| Opel Movano | € 49.700 | 686 cm | 221 cm | 2.650 kg |
| Fuso Canter | € 48.000 | 685 cm | 224 cm | 3.010 kg |
| Volkswagen Crafter | € 49.200 | 715 cm | 231 cm | 2.920 kg |
| Saxas Nutzfahr. Werdau AG Mkd 43-l | € 45.700 | 669 cm | 226 cm | 2.770 kg |
| Peugeot Boxer | € 46.600 | 603 cm | 215 cm | 2.710 kg |
| Mercedes-Benz 518 CDI | € 51.900 | 675 cm | 219 cm | 3.000 kg |
| Renault Master | € 50.300 | 659 cm | 220 cm | 2.790 kg |
| Maxus eDeliver 9 | € 52.000 | 671 cm | 222 cm | 2.840 kg |
| Ford F 150 | € 52.700 | - | 216 cm | 2.670 kg |
| Renault Mascott | € 50.800 | - | 223 cm | 2.780 kg |
| Ford Transit | € 52.000 | 618 cm | 216 cm | 2.650 kg |
| Ford F 350 | € 44.900 | 634 cm | 216 cm | 2.930 kg |
| Nissan NV400 | € 50.800 | - | 223 cm | 2.650 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.