52-BN-KK
Er rijden momenteel 579 Iveco 35C's rond in Nederland. Deze 35C komt uit het jaar 2003 en is nu 22 jaren, 11 maanden en 10 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35C opleggertrekker rijden er nog 371 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 1999 en augustus 2023. De nieuwwaarde ligt tussen de € 32.320 en € 73.155, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 53.603 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Iveco 35C is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 20 juli 2004. Het voertuig was toen 1 jaar, 1 maand en 3 dagen oud.
Bekijk ook alle Iveco 35C voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35C | 2003
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35C |
| Breedte | 2,04 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | opleggertrekker |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2800cc (2,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 juni 2003 |
| Leeftijd | 22 jaren, 11 maanden en 10 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 20 juli 2004. Het voertuig was toen 1 jaar, 1 maand en 3 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.010 kg |
| Massa rijklaar | 2.110 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.390 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.490 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,72 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 52-BN-KK | 1-02-2022 | 09:47 | periodieke controle | 4-03-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 52-BN-KK | 1-02-2022 | 09:46 | periodieke controle | 1-02-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 52-BN-KK | 25-01-2021 | 16:57 | periodieke controle | 4-03-2022 | Nee |
| 52-BN-KK | 10-02-2020 | 17:00 | periodieke controle | 4-03-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 52-BN-KK | 10-02-2020 | 16:57 | periodieke controle | 10-02-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 52-BN-KK | 18-02-2019 | 16:55 | periodieke controle | 4-03-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
| 1-02-2022 | 09:47 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
2020 | |||||
| 10-02-2020 | 17:00 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2019 | |||||
| 18-02-2019 | 16:55 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 18-02-2019 | 16:55 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 52-BN-KK | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| 52-BN-KK | 17-01-2018 | Tachograaf | VDO |
Vergeet ook niet alle Iveco 35C voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 52-BN-KK - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
52-BN-KK
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 52-BD-KK | Fiat | 230 | Kampeerwagen | Onbekend | 03-05-2002 | 24,1 jaar |
| 52-BH-KK | Daihatsu | HiJet | Achterwaartse kipper | Onbekend | 21-03-2003 | 23,2 jaar |
| 52-BJ-KK | Mercedes-Benz | Sprinter | Opleggertrekker | Onbekend | 19-06-2003 | 23 jaar |
| 52-BN-KB | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 19-05-2004 | 22 jaar |
| 52-BN-KH | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 07-05-2004 | 22,1 jaar |
| 52-BN-KK | Iveco | 35C | Opleggertrekker | Onbekend | 20-07-2004 | 23 jaar |
| 52-BN-KP | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | Onbekend | 05-05-2004 | 22,1 jaar |
| 52-BN-KR | Renault | Master | Kampeerwagen | Onbekend | 18-05-2004 | 22 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 53.603 en/of breedte van 204 cm en/of een gewicht van ± 2.010 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Master | € 52.200 | 580 cm | 207 cm | 2.120 kg |
| Ford Transit | € 57.200 | 592 cm | 212 cm | 2.200 kg |
| Fiat Ducato | € 51.600 | 713 cm | 212 cm | 2.150 kg |
| Opel Movano | € 54.500 | 747 cm | 211 cm | 2.110 kg |
| Volkswagen Crafter | € 51.100 | 734 cm | 211 cm | 2.200 kg |
| Citroën Jumper | € 49.300 | 691 cm | 212 cm | 2.180 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 53.800 | 603 cm | 210 cm | 2.210 kg |
| Renault Trafic | € 54.800 | 544 cm | 196 cm | 1.870 kg |
| Nissan Primastar | € 51.700 | 544 cm | 196 cm | 1.810 kg |
| Volkswagen Amarok | € 55.500 | 520 cm | 195 cm | 2.180 kg |
| Nissan Interstar | € 56.500 | 609 cm | 208 cm | 2.110 kg |
| Peugeot Boxer | € 48.300 | 696 cm | 212 cm | 2.120 kg |
| Toyota ProAce | € 50.600 | 515 cm | 195 cm | 2.190 kg |
| Hyundai Staria | € 55.400 | 525 cm | 200 cm | 1.950 kg |
| Nissan NV400 | € 48.500 | 565 cm | 207 cm | 1.940 kg |
| Allied Vehicles LTD Ford Independence RE | € 51.300 | 529 cm | 203 cm | 2.200 kg |
| Opel Vivaro | € 48.700 | 504 cm | 197 cm | 2.070 kg |
| Lancia Voyager | € 52.100 | 522 cm | 200 cm | 2.110 kg |
| Volkswagen Transporter | € 53.300 | 550 cm | 200 cm | 1.940 kg |
| Peugeot Expert | € 52.200 | 513 cm | 195 cm | 2.080 kg |
| Ford Transit Custom | € 56.900 | 534 cm | 203 cm | 2.130 kg |
| MAN TGE | € 56.800 | 627 cm | 205 cm | 1.920 kg |
| Ford F 150 | € 58.300 | 584 cm | 200 cm | 2.210 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.