V-16-LRN
Er rijden momenteel 559 Goupil G4's rond in Nederland. Deze G4 komt uit het jaar 2025 en is nu 10 maanden en 29 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze bedrijfsauto rijdt op elektriciteit, 100% Elektrisch, ook wel Full Electric genoemd en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Goupil G4 gesloten opbouw rijden er nog 225 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2017 en november 2025. De nieuwwaarde ligt tussen de € 24.200 en € 75.020, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 36.989 uitkomt. De nieuwwaarde van deze G4 bedraagt € 157.731 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Goupil G4 € 120.742 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van Goupil haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur. Van alle Nederlandse bedrijfsauto's behoort deze Goupil G4 tot de 0.3% traagste bedrijfsauto's.
Bekijk ook alle Goupil G4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Goupil G4 | 2025
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Goupil |
| Handelsbenaming | G4 |
| Lengte | 3,54 m |
| Breedte | 1,24 m |
| Hoogte | 1,99 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 157.731 |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Elektromotor(en): 16.5 kW (22 pk) |
| Brandstof | Elektriciteit, 100% Elektrisch, ook wel Full Electric genoemd |
| Motorcode(s) | Onbekend |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 juni 2025 |
| Leeftijd | 10 maanden en 29 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 juni 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 maanden en 29 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 18 juni 2029. Het voertuig moet over 3 jaren, 1 maand en 2 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.555 kg |
| Massa rijklaar | 1.655 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 445 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.100 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.100 kg |
| Maximum massa samenstelling | 3.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.200 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.200 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 411 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 411 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,02 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,05 m (voor) / 1,05 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type GWM | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie 0 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 64 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse AX | (schoon) (vervuilend) |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2018/1832AX | |
Vergeet ook niet alle Goupil G4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-16-LRN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-16-LRN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-10-LRN | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 62.956 | 19-05-2025 | 1 jaar |
| V-11-LRN | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 64.275 | 13-06-2025 | 0,9 jaar |
| V-12-LRN | STX | Movano Horsebox | Veewagen | € 47.883 | 24-05-2025 | 2,9 jaar |
| V-13-LRN | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 23.204 | 19-05-2025 | 6,8 jaar |
| V-14-LRN | Mercedes-Benz | V-klasse | Gesloten opbouw | € 50.962 | 22-05-2025 | 9,3 jaar |
| V-15-LRN | Volkswagen | Amarok | Pick-up truck | € 93.929 | 20-05-2025 | 1,8 jaar |
| V-16-LRB | Mercedes-Benz | V-klasse | Gesloten opbouw | € 121.839 | 22-10-2025 | 1,9 jaar |
| V-16-LRD | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 44.835 | 20-06-2025 | 5,9 jaar |
| V-16-LRF | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 62.799 | 30-04-2025 | 1 jaar |
| V-16-LRG | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 53.596 | 05-01-2026 | 1,9 jaar |
| V-16-LRH | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 38.122 | 30-04-2025 | 7,4 jaar |
| V-16-LRJ | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 30.836 | 21-08-2025 | 7,2 jaar |
| V-16-LRK | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 19.779 | 12-05-2025 | 11,9 jaar |
| V-16-LRL | Honda | V-HA3 | Neerklapbare zijschotten | Onbekend | 05-05-2025 | 29,9 jaar |
| V-16-LRN | Goupil | G4 | Gesloten opbouw | € 157.731 | 18-06-2025 | 0,9 jaar |
| V-16-LRP | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 35.695 | 13-05-2025 | 1 jaar |
| V-16-LRR | Ford | Ranger | Pick-up truck | € 54.231 | 09-05-2025 | 11,1 jaar |
| V-16-LRS | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 43.122 | 16-08-2025 | 6,8 jaar |
| V-16-LRT | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 64.688 | 13-04-2026 | 3,5 jaar |
| V-16-LRV | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 65.074 | 09-07-2025 | 0,9 jaar |
| V-16-LRZ | Mercedes-Benz | V-klasse | Gesloten opbouw | € 116.549 | 13-05-2025 | 4,2 jaar |
| V-17-LRN | Mercedes-Benz | eVito | Gesloten opbouw | € 43.560 | 06-05-2025 | 2,7 jaar |
| V-18-LRN | Nissan | E-NV200 | Gesloten opbouw | € 6.292 | 06-05-2025 | 5,9 jaar |
| V-19-LRN | Mercedes-Benz | V-klasse | Gesloten opbouw | € 65.300 | 29-11-2024 | 7,4 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.