V-70-PLN
Er rijden momenteel 468 G.m.c. Sierra's rond in Nederland. Deze Sierra komt uit het jaar 2024 en is nu 1 jaar, 4 maanden en 16 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 mei 2026, dus sinds 4 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op benzine & lpg en heeft 5 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze G.m.c. Sierra Denalt pick-up truck rijden er nog 451 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1970 en maart 2025. De nieuwwaarde ligt tussen de € 41.862 en € 170.339, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 92.324 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Sierra Denalt bedraagt € 115.049 incl. BTW en BPM, daardoor is deze G.m.c. Sierra Denalt € 22.725 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze G.m.c. geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 180 km/uur. Daardoor behoort deze G.m.c. Sierra Denalt tot de snelste 10.8% bedrijfsauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 11 mei 2026. Het voertuig was toen 1 jaar, 4 maanden en 11 dagen oud.
Bekijk ook alle G.m.c. Sierra voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
G.m.c. Sierra Denalt | 2024
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | G.m.c. |
| Handelsbenaming | Sierra Denalt |
| Lengte | 5,89 m |
| Breedte | 2,06 m |
| Hoogte | 1,92 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 180 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 115.049 |
| Bruto BPM | € 25.268 |
| Inrichting | pick-up truck |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 313 kW (426 pk) |
| Brandstof | Benzine & LPG |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 6162cc (6,2 liter motor) |
| Type gasinstallatie | 115R gasinstallatie |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 december 2024 |
| Leeftijd | 1 jaar, 4 maanden en 16 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 11 mei 2026. Het voertuig was toen 1 jaar, 4 maanden en 11 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 30 december 2027. Het voertuig moet over 1 jaar, 7 maanden en 17 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.456 kg |
| Massa rijklaar | 2.556 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 665 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.221 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.221 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.721 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.724 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.724 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.724 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.724 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,75 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,73 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 1500 DENALI | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle G.m.c. Sierra voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-70-PLN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-70-PLN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-70-PLB | Ford | Ranger | Open laadvloer | € 84.042 | 08-05-2026 | Nieuw |
| V-70-PLD | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 29.980 | 06-05-2026 | 1,6 jaar |
| V-70-PLF | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 50.326 | 06-05-2026 | 2,1 jaar |
| V-70-PLG | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 80.758 | 07-05-2026 | 1,4 jaar |
| V-70-PLH | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 23.603 | 07-05-2026 | 9,9 jaar |
| V-70-PLK | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 36.421 | 11-05-2026 | Nieuw |
| V-70-PLL | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 64.752 | 11-05-2026 | 2,3 jaar |
| V-70-PLN | G.m.c. | Sierra | Pick-up truck | € 115.049 | 11-05-2026 | 1,4 jaar |
| V-70-PLP | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 56.785 | 12-05-2026 | 1,9 jaar |
| V-70-PLR | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 70.259 | 12-05-2026 | 1,9 jaar |
| V-71-PLN | Iveco | Iveco | Gecond. met temperatuurreg. | € 67.362 | 11-05-2026 | 6,2 jaar |
| V-72-PLN | Renault | Master | Neerklapbare zijschotten | € 59.848 | 11-05-2026 | 7 jaar |
| V-73-PLN | Iveco | 35C14 | Gesloten opbouw | € 59.602 | 11-05-2026 | 6,4 jaar |
| V-74-PLN | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 63.498 | 11-05-2026 | 2,7 jaar |
| V-75-PLN | Junge Fahrzeugbau GmbH | Sprinter | Gesloten opbouw | € 75.829 | 11-05-2026 | 2 jaar |
| V-76-PLN | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 53.817 | 11-05-2026 | 3,6 jaar |
| V-77-PLN | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 45.579 | 11-05-2026 | 6,4 jaar |
| V-78-PLN | Renault | Master | Neerklapbare zijschotten | € 49.691 | 11-05-2026 | 5,6 jaar |
| V-79-PLN | Chevrolet | Silverado | Pick-up truck | € 90.984 | 11-05-2026 | 1,6 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 92.324 en/of een afmeting van 589 x 206 cm en/of een gewicht van ± 2.456 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| RAM RAM1500 | € 94.800 | 592 cm | 209 cm | 2.660 kg |
| Dodge RAM1500 | € 88.400 | 592 cm | 207 cm | 2.700 kg |
| Dodge Dodge | € 89.200 | 590 cm | 208 cm | 2.670 kg |
| Ford F 150 | € 91.100 | 591 cm | 214 cm | 2.630 kg |
| Ford F 250 | € 97.300 | 586 cm | 201 cm | 2.280 kg |
| Chevrolet Silverado | € 90.400 | 595 cm | 205 cm | 2.520 kg |
| Toyota Tundra | € 91.300 | 589 cm | 204 cm | 2.560 kg |
| RAM 1500 | € 92.600 | 592 cm | 206 cm | 2.690 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 86.400 | 593 cm | 202 cm | 2.280 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 12 mei 2026.