VP-905-T
Er rijden momenteel 191 G.m.c. Savana's rond in Nederland. Deze Savana komt uit het jaar 2015 en is nu 10 jaren, 10 maanden en 21 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 april 2023, dus sinds 3 jaren, 1 maand en 15 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op benzine & lpg en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze G.m.c. Savana Majestic gesloten opbouw rijden er nog 86 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1996 en maart 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 27.676 en € 72.508, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 37.902 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Savana Majestic bedraagt € 47.747 incl. BTW en BPM, daardoor is deze G.m.c. Savana Majestic € 9.845 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle G.m.c. Savana voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
G.m.c. Savana Majestic | 2015
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | G.m.c. |
| Handelsbenaming | Savana Majestic |
| Breedte | 2,01 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 47.747 |
| Bruto BPM | € 9.968 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 231 kW (314 pk) |
| Brandstof | Benzine & LPG |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 5293cc (5,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 juli 2015 |
| Leeftijd | 10 jaren, 10 maanden en 21 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 april 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 1 maand en 15 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 7 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 8 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.490 kg |
| Massa rijklaar | 2.590 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 724 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.314 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.314 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.314 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.634 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.816 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,44 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,76 m (voor) / 1,76 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 398 gr/km | 0 gr/km (schoon) (zeer vervuilend) 398 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VP-905-T | 7-05-2026 | 15:36 | periodieke controle | 7-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| VP-905-T | 4-04-2025 | 13:28 | periodieke controle | 26-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VP-905-T | 26-04-2024 | 14:35 | periodieke controle | 26-04-2025 | Nee |
| VP-905-T | 13-04-2023 | 10:31 | periodieke controle | 13-04-2024 | Nee |
| VP-905-T | 11-08-2022 | 11:41 | periodieke controle | 11-08-2023 | Nee |
| VP-905-T | 6-07-2021 | 16:36 | periodieke controle | 22-07-2022 | Ja, bekijk hier. |
| VP-905-T | 27-05-2020 | 09:17 | periodieke controle | 22-07-2021 | Ja, bekijk hier. |
| VP-905-T | 22-07-2019 | 13:06 | periodieke controle | 22-07-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 7-05-2026 | 15:36 | 355 | 5.*.39 | 1 | Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| 7-05-2026 | 15:36 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
2025 | |||||
| 4-04-2025 | 13:28 | 093 | 5.*.10 | 1 | LPG-tank vertoont overmatige corrosie |
2021 | |||||
| 6-07-2021 | 16:36 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 6-07-2021 | 16:36 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
2020 | |||||
| 27-05-2020 | 09:17 | 492 | 5.*.51 | 1 | Achteruitrijlicht ontbreekt |
| 27-05-2020 | 09:17 | 579 | 5.*.51 | 2 | Richtingaanwijzers ontbreken |
2019 | |||||
| 22-07-2019 | 13:06 | 283 | 5.*.31 | 4 | Remonderdelen te veel gecorrodeerd |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| VP-905-T | 18-01-2016 | LPG Installatie | PRINS | Gasinstallatie tank inhoud 122 liter |
Vergeet ook niet alle G.m.c. Savana voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VP-905-T - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VP-905-T
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VP-901-T | Iveco | 35C13 | Gesloten opbouw | € 54.000 | 17-07-2015 | 13,1 jaar |
| VP-902-T | Iveco | 35C15 | Gesloten opbouw | € 50.938 | 25-09-2015 | 12,8 jaar |
| VP-903-T | Mercedes-Benz | Viano | Gesloten opbouw | Onbekend | 09-07-2015 | 17,4 jaar |
| VP-904-T | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | Onbekend | 15-07-2015 | 18,3 jaar |
| VP-905-B | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 43.986 | 12-05-2015 | 11,1 jaar |
| VP-905-D | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 37.923 | 24-06-2015 | 10,9 jaar |
| VP-905-G | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 36.880 | 04-06-2015 | 11 jaar |
| VP-905-H | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 47.723 | 09-06-2015 | 11 jaar |
| VP-905-J | Mercedes-Benz | Sprinter | Neerklapbare zijschotten | Onbekend | 05-09-2015 | 16,5 jaar |
| VP-905-N | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 37.757 | 26-06-2015 | 10,9 jaar |
| VP-905-P | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 23.304 | 10-07-2015 | 10,9 jaar |
| VP-905-S | Citroën | Jumper | Gesloten opbouw | € 35.566 | 10-07-2015 | 10,9 jaar |
| VP-905-T | G.m.c. | Savana | Gesloten opbouw | € 47.747 | 09-07-2015 | 10,9 jaar |
| VP-905-X | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 62.011 | 31-07-2015 | 10,8 jaar |
| VP-905-Z | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 25.910 | 31-07-2015 | 10,8 jaar |
| VP-906-T | Mitsubishi | Pajero | Gesloten opbouw | Onbekend | 09-07-2015 | 17,3 jaar |
| VP-909-T | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 37.011 | 27-10-2015 | 11,9 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 37.902 en/of breedte van 201 cm en/of een gewicht van ± 2.490 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Dodge Dodge | € 38.600 | 587 cm | 202 cm | 2.660 kg |
| Chevrolet Chevy Van | € 36.300 | 540 cm | 202 cm | 2.460 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 40.400 | - | 210 cm | 2.560 kg |
| Dodge Ram | € 38.100 | 600 cm | 203 cm | 2.500 kg |
| Fuso Canter | € 41.200 | - | 205 cm | 2.450 kg |
| Mitsubishi Canter | € 38.800 | 450 cm | 211 cm | 2.370 kg |
| Renault Mascott | € 41.600 | 522 cm | 206 cm | 2.260 kg |
| Iveco 40C18 | € 40.600 | - | 200 cm | 2.440 kg |
| Chevrolet Express | € 41.300 | 578 cm | 200 cm | 2.670 kg |
| Nissan Cabstar | € 39.800 | - | 210 cm | 2.450 kg |
| Peugeot Boxer | € 40.400 | - | 210 cm | 2.500 kg |
| Toyota Dyna | € 37.900 | 466 cm | 207 cm | 2.530 kg |
| Citroën Jumper | € 39.700 | 541 cm | 208 cm | 2.310 kg |
| Dodge RAM1500 | € 40.500 | - | 203 cm | 2.580 kg |
| STX Master | € 36.200 | 635 cm | 210 cm | 2.620 kg |
| Ford Econoline | € 39.300 | - | 202 cm | 2.470 kg |
| Renault Master | € 37.900 | 599 cm | 208 cm | 2.510 kg |
| Renault Maxity | € 41.500 | 575 cm | 200 cm | 2.380 kg |
| Toyota Tundra | € 40.400 | - | 202 cm | 2.670 kg |
| HVM Master Horsebox | € 37.600 | 635 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| Opel Movano | € 40.100 | - | 209 cm | 2.260 kg |
| Chevrolet Silverado | € 40.700 | - | 208 cm | 2.470 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.