60-BR-RG
Er rijden momenteel 25.205 Fiat Ducato's rond in Nederland. Deze Ducato komt uit het jaar 2004 en is nu 21 jaren, 5 maanden en 16 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 juni 2012, dus sinds 13 jaren, 11 maanden en 11 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 7 zitplaatsen.
Van deze Fiat Ducato 11 M Dc 2.3 JTD gesloten opbouw rijden er nog 4.765 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 1982 en april 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.349 en € 95.860, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 46.920 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Fiat Ducato 11 M Dc 2.3 JTD is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Fiat Ducato voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Fiat Ducato 11 M Dc 2.3 JTD | 2004
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Fiat |
| Handelsbenaming | Ducato 11 M Dc 2.3 JTD |
| Breedte | 2,02 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 81 kW (110 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2286cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 10 december 2004 |
| Leeftijd | 21 jaren, 5 maanden en 16 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 juni 2012 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 jaren, 11 maanden en 11 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 13 februari 2020. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.883 kg |
| Massa rijklaar | 1.983 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 917 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.900 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.900 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,20 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,72 m (voor) / 1,72 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. voorwielscherm by voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2019 |
| Tellerstandoordeel | Onlogisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 60-BR-RG | 10-01-2019 | 11:05 | periodieke controle | 13-02-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2019 | |||||
| 10-01-2019 | 11:05 | AC3 | AC3 | 1 | Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| 10-01-2019 | 11:05 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 10-01-2019 | 11:05 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
Vergeet ook niet alle Fiat Ducato voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 60-BR-RG - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
60-BR-RG
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 60-BD-RG | Volkswagen | LT | Kampeerwagen | Onbekend | 28-05-2002 | 24 jaar |
| 60-BR-RG | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | Onbekend | 10-12-2004 | 21,5 jaar |
| 60-BR-RJ | Dodge | B 1500 | Open wagen | Onbekend | 02-12-2004 | 23,1 jaar |
| 60-BR-RL | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 30-11-2004 | 21,5 jaar |
| 60-BR-RS | Opel | Combo | Gesloten opbouw | Onbekend | 02-12-2004 | 21,5 jaar |
| 60-BR-RT | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 05-01-2005 | 21,4 jaar |
| 60-BV-RG | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 12-01-2006 | 20,4 jaar |
| 60-BX-RG | Mercedes-Benz | Viano | Gesloten opbouw | € 62.035 | 20-04-2006 | 20,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 46.920 en/of breedte van 202 cm en/of een gewicht van ± 1.883 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Transit Custom | € 46.400 | 525 cm | 203 cm | 2.060 kg |
| Renault Trafic | € 46.500 | 535 cm | 196 cm | 2.040 kg |
| Opel Vivaro | € 50.000 | 518 cm | 192 cm | 1.750 kg |
| Toyota ProAce | € 48.500 | 515 cm | 195 cm | 1.980 kg |
| Peugeot Boxer | € 44.200 | 584 cm | 210 cm | 2.010 kg |
| Opel Movano | € 45.400 | 573 cm | 207 cm | 1.980 kg |
| Citroën Jumper | € 44.300 | 708 cm | 211 cm | 2.040 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 46.700 | - | 201 cm | 2.070 kg |
| Volkswagen Crafter | € 46.500 | 704 cm | 209 cm | 2.060 kg |
| Volkswagen Transporter | € 46.000 | 563 cm | 201 cm | 1.960 kg |
| Nissan NV300 | € 44.800 | 540 cm | 196 cm | 1.820 kg |
| Nissan NV400 | € 47.500 | 565 cm | 207 cm | 1.960 kg |
| Ford Transit | € 44.200 | 530 cm | 211 cm | 2.070 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 43.100 | 578 cm | 199 cm | 2.030 kg |
| Renault Master | € 44.600 | - | 199 cm | 1.990 kg |
| Iveco 35C18 | € 47.100 | 534 cm | 203 cm | 1.900 kg |
| Volkswagen Amarok | € 45.600 | - | 195 cm | 2.010 kg |
| Iveco 35C17 | € 50.900 | - | 203 cm | 1.940 kg |
| Chrysler Grand Voyager | € 44.800 | 510 cm | 200 cm | 2.000 kg |
| Mercedes-Benz 902.6 216CDi | € 50.000 | - | 193 cm | 1.980 kg |
| Mercedes-Benz 902.6 213CDi | € 43.200 | - | 193 cm | 1.890 kg |
| Peugeot Expert | € 49.900 | 517 cm | 192 cm | 1.900 kg |
| Iveco 40C18 | € 43.300 | - | 200 cm | 1.950 kg |
| Iveco 35C15 | € 48.200 | - | 203 cm | 1.980 kg |
| Citroën Jumpy | € 49.000 | 523 cm | 192 cm | 1.960 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Fiat DucatoGoogle op afbeeldingen van de Fiat Ducato
Google op reviews van de Fiat Ducato
Fiat Ducato Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Fiat Ducato nieuws
Fiat Ducato nieuws
Autovisie.nl
Alles over Fiat Ducato
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/fiat/ducato/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.