BD-590-L
Er rijden momenteel 4.247 DAF XG 480 FT's rond in Nederland. Deze XG 480 FT komt uit het jaar 2022 en is nu 4 jaren en 29 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 mei 2026, dus sinds 12 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze DAF XG 480 FT opleggertrekker rijden er in dezelfde variant (TE195CD6ZZZ) nog 670 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2021 en mei 2026. De nieuwwaarde van deze DAF XG 480 FT is helaas onbekend.
Dit voertuig van DAF haalt een maximumsnelheid van 90 km/uur. Van alle Nederlandse bedrijfsauto's behoort deze DAF XG 480 FT tot de 18.7% traagste bedrijfsauto's.
Het voertuig is geïmporteerd op 13 mei 2026. Het voertuig was toen 4 jaren en 17 dagen oud.
Bekijk ook alle DAF XG 480 FT voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF XG 480 FT | 2022
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | XG 480 FT |
| Lengte | 6,52 m |
| Breedte | 2,54 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 6 |
| Topsnelheid | 90 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | opleggertrekker |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 355 kW (483 pk) |
| Continue vermogen | 355 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | MX-13 355 H5 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 12902cc (12,9 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 16 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 april 2022 |
| Leeftijd | 4 jaren en 29 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 13 mei 2026. Het voertuig was toen 4 jaren en 17 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 26 april 2023. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 7.898 kg |
| Massa rijklaar | 7.998 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 7998 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 11.502 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 19.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 19.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 8.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 8.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 13.000 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type F52N3 | |
| Variant TE195CD6ZZZ | |
| Uitvoering ECA195JMLRSNNKA3355H5 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2018/858*00049*01 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 87 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 87 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI E | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*2019/1939E | |
Vergeet ook niet alle DAF XG 480 FT voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BD-590-L - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
BD-590-L
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BD-590-B | Renault | Renault Trucks E-tech T | Gecond. met temperatuurreg. | Onbekend | 09-01-2026 | 0,4 jaar |
| BD-590-D | DAF | XD 340 FAN | Vuilniswagen | Onbekend | 28-01-2026 | 0,3 jaar |
| BD-590-F | DAF | XD 450 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 05-03-2026 | 0,2 jaar |
| BD-590-H | Setra | S 511 HD | Bus | Onbekend | 02-04-2026 | Nieuw |
| BD-590-J | Mercedes-Benz | eSprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 16-04-2026 | Nieuw |
| BD-590-K | Scania | R460 | Opleggertrekker | Onbekend | 24-04-2026 | 1,9 jaar |
| BD-590-L | DAF | XG 480 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 13-05-2026 | 4,1 jaar |
| BD-591-L | Opel | Movano | Gesloten opbouw | Onbekend | 20-05-2026 | Nieuw |
| BD-592-L | Demag | AC40-1 | Mobiele kraan | Onbekend | 13-05-2026 | 26,8 jaar |
| BD-593-L | MAN | Etgs | Gesloten opbouw | Onbekend | 20-05-2026 | Nieuw |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 652 x 254 cm een gewicht van ± 7.898 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Actros | 655 cm | 252 cm | 8.640 kg |
| MAN TGX | 660 cm | 255 cm | 8.580 kg |
| Volvo FM | 651 cm | 253 cm | 8.390 kg |
| Iveco AS440STx-p | 643 cm | 255 cm | 7.690 kg |
| Volvo 440 | 649 cm | 248 cm | 8.630 kg |
| Scania G460 | 661 cm | 255 cm | 8.540 kg |
| Scania G420 | 644 cm | 255 cm | 8.400 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.