BD-995-L
Er rijden momenteel 94 DAF XF 530 FANs rond in Nederland. Deze XF 530 FAN komt uit het jaar 2021 en is nu 5 jaren, 2 maanden en 13 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 mei 2026, dus sinds 5 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze DAF XF 530 FAN gecond. met temperatuurreg. rijden er nog 93 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 2017 en april 2026. De nieuwwaarde van deze DAF XF 530 FAN is helaas onbekend.
Dit voertuig van DAF haalt een maximumsnelheid van 90 km/uur. Van alle Nederlandse bedrijfsauto's behoort deze DAF XF 530 FAN tot de 18.7% traagste bedrijfsauto's.
Het voertuig is geïmporteerd op 20 mei 2026. Het voertuig was toen 5 jaren, 2 maanden en 7 dagen oud.
Bekijk ook alle DAF XF 530 FAN voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF XF 530 FAN | 2021
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | XF 530 FAN |
| Lengte | 11,03 m |
| Breedte | 2,60 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 8 |
| Topsnelheid | 90 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gecond. met temperatuurreg. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 390 kW (530 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 12902cc (12,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 12 maart 2021 |
| Leeftijd | 5 jaren, 2 maanden en 13 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 20 mei 2026. Het voertuig was toen 5 jaren, 2 maanden en 7 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 12 maart 2022. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 14.655 kg |
| Massa rijklaar | 14.755 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 14755 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 12.245 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 27.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 27.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 8.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 8.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 7.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 7,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type H4SN3 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle DAF XF 530 FAN voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BD-995-L - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
BD-995-L
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BD-990-L | MAN | 8.153 | Veewagen | Onbekend | 20-05-2026 | 30,2 jaar |
| BD-992-L | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 20-05-2026 | 4,9 jaar |
| BD-993-L | Scania | R460 | Opleggertrekker | Onbekend | 20-05-2026 | 3 jaar |
| BD-994-L | DAF | XG 480 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 20-05-2026 | 3,5 jaar |
| BD-995-B | Iveco | 50C14E | Open laadvloer | Onbekend | 17-03-2026 | 0,2 jaar |
| BD-995-D | Ford | Transit | Gesloten opbouw | Onbekend | 28-01-2025 | 1,3 jaar |
| BD-995-F | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 04-03-2026 | 0,2 jaar |
| BD-995-G | Iveco | AD260Y/pt | Niet nader aangeduid | Onbekend | 11-03-2026 | 10,3 jaar |
| BD-995-J | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 15-04-2026 | 1,7 jaar |
| BD-995-L | DAF | XF 530 FAN | Gecond. met temperatuurreg. | Onbekend | 20-05-2026 | 5,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 1.103 x 260 cm een gewicht van ± 14.655 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Scania P370 | 1101 cm | 260 cm | 13.340 kg |
| MAN TGX | 1103 cm | 255 cm | 15.260 kg |
| MAN TGS | 1110 cm | 255 cm | 13.800 kg |
| Scania S650 | 1098 cm | 260 cm | 14.460 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.