37-BKT-5
Er rijden momenteel 94 DAF XF 530 FANs rond in Nederland. Deze XF 530 FAN komt uit het jaar 2018 en is nu 8 jaren, 1 maand en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 mei 2018, dus sinds 8 jaren en 23 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze DAF XF 530 FAN gecond. met temperatuurreg. rijden er nog 93 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 2017 en april 2026. De nieuwwaarde van deze DAF XF 530 FAN is helaas onbekend.
Bekijk ook alle DAF XF 530 FAN voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF XF 530 FAN | 2018
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | XF 530 FAN |
| Lengte | 10,63 m |
| Breedte | 2,60 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 8 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gecond. met temperatuurreg. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 390 kW (530 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 12902cc (12,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 april 2018 |
| Leeftijd | 8 jaren, 1 maand en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 3 mei 2018 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 jaren en 23 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 24 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 29 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 15.165 kg |
| Massa rijklaar | 15.265 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 15265 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 12.735 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 28.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 28.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 7.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 6,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type H4SN3 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI C | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*2016/1718C | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 37-BKT-5 | 24-04-2026 | 16:01 | periodieke controle | 24-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 37-BKT-5 | 26-03-2025 | 08:44 | periodieke controle | 17-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 37-BKT-5 | 6-09-2024 | 15:59 | inbouw | 6-09-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 37-BKT-5 | 6-09-2024 | 15:56 | manipulatie tacho | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 37-BKT-5 | 11-03-2024 | 15:29 | periodieke controle | 17-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 37-BKT-5 | 30-03-2023 | 14:53 | periodieke controle | 17-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 37-BKT-5 | 4-07-2022 | 11:17 | periodieke controle | 4-07-2024 | Nee |
| 37-BKT-5 | 29-03-2022 | 10:04 | periodieke controle | 17-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 37-BKT-5 | 19-02-2021 | 16:35 | periodieke controle | 17-04-2022 | Nee |
| 37-BKT-5 | 1-07-2020 | 16:09 | periodieke controle | 1-07-2022 | Nee |
| 37-BKT-5 | 23-03-2020 | 16:59 | periodieke controle | 17-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 37-BKT-5 | 11-04-2019 | 12:31 | periodieke controle | 17-04-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 24-04-2026 | 16:01 | 172 | 5.*.15 | 1 | Installatieplaatje snelheidsbegrenzer niet volgens voorschri |
| 24-04-2026 | 16:01 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
| 24-04-2026 | 16:01 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 24-04-2026 | 16:01 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 24-04-2026 | 16:01 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2025 | |||||
| 26-03-2025 | 08:44 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 26-03-2025 | 08:44 | 637 | 5.*.68 | 1 | Opwaartse speling pen te groot |
| 26-03-2025 | 08:44 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2024 | |||||
| 6-09-2024 | 15:56 | 925 | 1 | Verzegeling (digitale) bewegingssensor | |
| 11-03-2024 | 15:29 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 11-03-2024 | 15:29 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2023 | |||||
| 30-03-2023 | 14:53 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 30-03-2023 | 14:53 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 30-03-2023 | 14:53 | 203 | 5.*.27 | 2 | Band beschadigd |
2022 | |||||
| 29-03-2022 | 10:04 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 29-03-2022 | 10:04 | 540 | 5.*.51 | 1 | Retroreflector ontbreekt |
| 29-03-2022 | 10:04 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
| 29-03-2022 | 10:04 | 053 | 5.*.4 | 1 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
2020 | |||||
| 23-03-2020 | 16:59 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 23-03-2020 | 16:59 | 414 | 5.*.47 | 1 | Gordel beschadigd |
| 23-03-2020 | 16:59 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 23-03-2020 | 16:59 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 23-03-2020 | 16:59 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 37-BKT-5 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| 37-BKT-5 | 6-07-2018 | Tachograaf | SE 5000 | ||
| 37-BKT-5 | 6-09-2024 | Tachograaf | Onbekend |
Vergeet ook niet alle DAF XF 530 FAN voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 37-BKT-5 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
37-BKT-5
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 37-BKG-5 | MAN | TGX | Opleggertrekker | Onbekend | 21-12-2017 | 8,4 jaar |
| 37-BKK-5 | MAN | TGX | Opleggertrekker | Onbekend | 25-01-2018 | 8,3 jaar |
| 37-BKL-5 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 21-02-2018 | 8,3 jaar |
| 37-BKN-5 | MAN | TGM | Gesloten opbouw | Onbekend | 15-03-2018 | 8,2 jaar |
| 37-BKP-5 | DAF | CF 430 FA | Gecond. met temperatuurreg. | Onbekend | 27-02-2018 | 8,2 jaar |
| 37-BKR-5 | DAF | CF 290 FAG | Vuilniswagen | Onbekend | 14-03-2018 | 8,2 jaar |
| 37-BKS-5 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 06-04-2018 | 8,1 jaar |
| 37-BKT-4 | Scania | P410 | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 16-04-2018 | 8,1 jaar |
| 37-BKT-5 | DAF | XF 530 FAN | Gecond. met temperatuurreg. | Onbekend | 17-04-2018 | 8,1 jaar |
| 37-BKT-7 | Mercedes-Benz | 814 | Veewagen | Onbekend | 19-04-2018 | 21,1 jaar |
| 37-BKT-8 | DAF | XF 430 FAN | Huifopbouw | Onbekend | 20-04-2018 | 8,1 jaar |
| 37-BKZ-5 | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 07-06-2018 | 8 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 1.063 x 260 cm een gewicht van ± 15.165 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volvo FH | 1071 cm | 260 cm | 15.640 kg |
| Scania S500 | 1053 cm | 260 cm | 13.810 kg |
| Scania R450 | 1057 cm | 260 cm | 13.880 kg |
| Scania S590 | 1056 cm | 260 cm | 13.990 kg |
| Scania R410 | 1057 cm | 260 cm | 14.840 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.