87-BNH-7
Er rijden momenteel 211 DAF XF 480 FAR's rond in Nederland. Deze XF 480 FAR komt uit het jaar 2019 en is nu 7 jaren en 18 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 mei 2019, dus sinds 7 jaren en 10 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze DAF XF 480 FAR huifopbouw rijden er nog 208 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2017 en maart 2026. De nieuwwaarde van deze DAF XF 480 FAR is helaas onbekend.
Bekijk ook alle DAF XF 480 FAR voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF XF 480 FAR | 2019
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | XF 480 FAR |
| Lengte | 10,56 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 8 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | huifopbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 355 kW (483 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 12902cc (12,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 mei 2019 |
| Leeftijd | 7 jaren en 18 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 17 mei 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 jaren en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 10 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 14 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 12.290 kg |
| Massa rijklaar | 12.390 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 12390 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 14.610 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 27.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 27.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 8.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 8.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 7.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 6,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type H4SN3 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI C | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*2017/1347C | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 87-BNH-7 | 8-05-2026 | 11:13 | periodieke controle | 10-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 87-BNH-7 | 2-05-2025 | 13:56 | periodieke controle | 10-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 87-BNH-7 | 14-08-2024 | 09:35 | inbouw | 14-08-2026 | Nee |
| 87-BNH-7 | 30-04-2024 | 14:16 | periodieke controle | 10-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 87-BNH-7 | 8-05-2023 | 15:54 | periodieke controle | 8-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 87-BNH-7 | 8-05-2023 | 13:23 | periodieke controle | 10-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 87-BNH-7 | 6-05-2022 | 12:17 | periodieke controle | 10-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 87-BNH-7 | 11-05-2021 | 09:38 | periodieke controle | 11-05-2023 | Nee |
| 87-BNH-7 | 10-05-2021 | 14:18 | periodieke controle | 10-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 87-BNH-7 | 17-04-2020 | 14:05 | periodieke controle | 9-05-2021 | Nee |
| 87-BNH-7 | 12-06-2019 | 14:22 | periodieke controle | 12-06-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 8-05-2026 | 11:13 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
| 8-05-2026 | 11:13 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
2025 | |||||
| 2-05-2025 | 13:56 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 2-05-2025 | 13:56 | 226 | 5.*.28 | 1 | Onderdeel veersysteem ondeugdelijk (bevestigd) |
| 2-05-2025 | 13:56 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 2-05-2025 | 13:56 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2024 | |||||
| 30-04-2024 | 14:16 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 30-04-2024 | 14:16 | 638 | 5.*.68 | 1 | Radiale speling in onderste bus te groot |
| 30-04-2024 | 14:16 | 635 | 5.*.68 | 1 | Koppelingspen te veel gesleten |
| 30-04-2024 | 14:16 | 226 | 5.*.28 | 1 | Onderdeel veersysteem ondeugdelijk (bevestigd) |
| 30-04-2024 | 14:16 | 205 | 5.*.27 | 4 | Band onvoldoende profiel |
| 30-04-2024 | 14:16 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
2023 | |||||
| 8-05-2023 | 13:23 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
2022 | |||||
| 6-05-2022 | 12:17 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2021 | |||||
| 10-05-2021 | 14:18 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 10-05-2021 | 14:18 | 053 | 5.*.4 | 1 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 87-BNH-7 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| 87-BNH-7 | 12-06-2019 | Tachograaf | VDO 1381 | ||
| 87-BNH-7 | 14-08-2024 | Tachograaf | Onbekend |
Vergeet ook niet alle DAF XF 480 FAR voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 87-BNH-7 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
87-BNH-7
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 87-BNB-7 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 20-03-2019 | 7,2 jaar |
| 87-BND-7 | Volvo | 7900 | Bus | Onbekend | 26-03-2019 | 7,2 jaar |
| 87-BNF-7 | DAF | CF 410 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 19-04-2019 | 7,1 jaar |
| 87-BNH-1 | DAF | XF 530 FTG | Opleggertrekker | Onbekend | 11-06-2019 | 7 jaar |
| 87-BNH-2 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 31-05-2019 | 7 jaar |
| 87-BNH-3 | Volvo | FH | Gecond. met temperatuurreg. | Onbekend | 03-05-2019 | 7,1 jaar |
| 87-BNH-4 | DAF | XF 530 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 17-07-2019 | 6,9 jaar |
| 87-BNH-5 | Scania | G410 | Open laadvloer | Onbekend | 07-05-2019 | 7,1 jaar |
| 87-BNH-6 | DAF | LF 230 FA | Gesloten opbouw | Onbekend | 09-05-2019 | 7,1 jaar |
| 87-BNH-7 | DAF | XF 480 FAR | Huifopbouw | Onbekend | 09-05-2019 | 7,1 jaar |
| 87-BNH-8 | DAF | LF 210 FA | Gesloten opbouw | Onbekend | 13-05-2019 | 7 jaar |
| 87-BNJ-7 | DAF | CF 480 FAQ | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 06-06-2019 | 7 jaar |
| 87-BNK-7 | Volvo | FM | Open laadvloer | Onbekend | 06-06-2019 | 7 jaar |
| 87-BNL-7 | MAN | TGS | Tank v.v. gevaarl. Stoffen | Onbekend | 06-06-2019 | 7 jaar |
| 87-BNN-7 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 22-08-2019 | 6,8 jaar |
| 87-BNR-7 | DAF | XF 480 FTP | Opleggertrekker | Onbekend | 27-08-2019 | 6,8 jaar |
| 87-BNS-7 | Mercedes-Benz | Atego | Gesloten opbouw | Onbekend | 09-09-2019 | 12,9 jaar |
| 87-BNT-7 | Scania | R410 | Opleggertrekker | Onbekend | 06-11-2019 | 6,6 jaar |
| 87-BNV-7 | MAN | TGX | Opleggertrekker | Onbekend | 21-01-2020 | 6,4 jaar |
| 87-BNX-7 | Scania | R500 | Opleggertrekker | Onbekend | 04-11-2019 | 16 jaar |
| 87-BNZ-7 | DAF | LF 210 FA | Gesloten opbouw | Onbekend | 21-11-2019 | 6,5 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 1.056 x 255 cm een gewicht van ± 12.290 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Scania R410 | 1059 cm | 255 cm | 12.400 kg |
| Mercedes-Benz Actros | 1055 cm | 255 cm | 11.820 kg |
| Mercedes-Benz Antos | 1062 cm | 260 cm | 12.930 kg |
| MAN TGX | 1058 cm | 260 cm | 13.350 kg |
| Scania P370 | 1055 cm | 255 cm | 12.780 kg |
| Volvo FM | 1048 cm | 259 cm | 11.450 kg |
| Volvo FH | 1060 cm | 255 cm | 12.040 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.