BV-DN-05
Er rijden momenteel 162 DAF FA CF85's rond in Nederland. Deze FA CF85 komt uit het jaar 2008 en is nu 17 jaren, 11 maanden en 17 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 mei 2026, dus sinds 13 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze DAF FA Cf 85 afneembare bovenbouw rijden er in dezelfde variant (AEZZMZZ) nog 43 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2007 en mei 2009. De nieuwwaarde van deze DAF FA Cf 85 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle DAF FA CF85 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF FA Cf 85 | 2008
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | FA Cf 85 |
| Lengte | 7,05 m |
| Breedte | 2,50 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 85 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | afneembare bovenbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 265 kW (360 pk) |
| Continue vermogen | 265 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | MX265S2 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 12902cc (12,9 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 16 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 juni 2008 |
| Leeftijd | 17 jaren, 11 maanden en 17 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 7 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 12 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 10.160 kg |
| Massa rijklaar | 10.377 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 10377 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 8.223 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 18.600 kg |
| Technische max massa voertuig | 20.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 7.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 7.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant AEZZMZZ | |
| Uitvoering MX265S2 | |
| Typegoedkeuringsnummer nl*2001/116*0098*02 | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BV-DN-05 | 7-05-2026 | 08:30 | periodieke controle | 7-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| BV-DN-05 | 6-05-2026 | 12:31 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| BV-DN-05 | 5-05-2026 | 13:03 | inbouw | 5-05-2028 | Nee |
| BV-DN-05 | 1-05-2026 | 11:14 | zegelverbreking tacho | onbekend | Nee |
| BV-DN-05 | 1-05-2026 | 09:34 | zegelverbreking tacho | onbekend | Nee |
| BV-DN-05 | 1-05-2026 | 09:33 | uitbouw | onbekend | Nee |
| BV-DN-05 | 15-08-2024 | 11:52 | periodieke controle | 15-08-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BV-DN-05 | 14-08-2024 | 10:24 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| BV-DN-05 | 8-05-2023 | 15:38 | periodieke controle | 8-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BV-DN-05 | 8-05-2023 | 15:38 | periodieke controle | 9-06-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BV-DN-05 | 23-05-2022 | 11:36 | periodieke controle | 9-06-2023 | Ja, bekijk hier. |
| BV-DN-05 | 4-06-2021 | 11:28 | periodieke controle | 9-06-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BV-DN-05 | 6-05-2021 | 15:59 | periodieke controle | 6-05-2023 | Nee |
| BV-DN-05 | 9-06-2020 | 15:29 | periodieke controle | 9-06-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BV-DN-05 | 8-06-2020 | 15:19 | periodieke controle | 9-06-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BV-DN-05 | 6-05-2019 | 16:26 | periodieke controle | 6-05-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BV-DN-05 | 6-05-2019 | 16:26 | periodieke controle | 9-06-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 7-05-2026 | 08:30 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 7-05-2026 | 08:30 | 398 | 5.*.45 | 1 | Spiegel of gezichtsveldverbeterende voorziening ontbreekt |
| 7-05-2026 | 08:30 | 332 | 5.*.35 | 1 | Meerkringsbeveiligingsventiel werkt niet goed |
| 7-05-2026 | 08:30 | 083 | 5.*.9 | 1 | Tankdop (passende) ontbreekt |
| 6-05-2026 | 12:31 | 083 | 5.*.9 | 1 | Tankdop (passende) ontbreekt |
| 6-05-2026 | 12:31 | 398 | 5.*.45 | 1 | Spiegel of gezichtsveldverbeterende voorziening ontbreekt |
| 6-05-2026 | 12:31 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2024 | |||||
| 15-08-2024 | 11:52 | 203 | 5.*.27 | 2 | Band beschadigd |
| 15-08-2024 | 11:52 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 15-08-2024 | 11:52 | 405 | 5.*.46 | 2 | Roestschade bevestiging bestuurderszitplaats |
| 15-08-2024 | 11:52 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 15-08-2024 | 11:52 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 14-08-2024 | 10:24 | 405 | 5.*.46 | 2 | Roestschade bevestiging bestuurderszitplaats |
2023 | |||||
| 8-05-2023 | 15:38 | 584 | 5.*.55 | 2 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 8-05-2023 | 15:38 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2022 | |||||
| 23-05-2022 | 11:36 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 23-05-2022 | 11:36 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 23-05-2022 | 11:36 | 227 | 5.*.28 | 2 | Veerbevestiging ondeugdelijk |
| 23-05-2022 | 11:36 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2021 | |||||
| 4-06-2021 | 11:28 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 4-06-2021 | 11:28 | 226 | 5.*.28 | 2 | Onderdeel veersysteem ondeugdelijk (bevestigd) |
2020 | |||||
| 9-06-2020 | 15:29 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 9-06-2020 | 15:29 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 9-06-2020 | 15:29 | 224 | 5.*.28 | 1 | Veer gebroken of gescheurd |
| 8-06-2020 | 15:19 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
| 8-06-2020 | 15:19 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 8-06-2020 | 15:19 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 8-06-2020 | 15:19 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 8-06-2020 | 15:19 | 433 | 5.*.48 | 1 | Zijdelingse afscherming niet volgens voorschriften |
| 8-06-2020 | 15:19 | 610 | 5.*.65 | 3 | Voertuig voorzien van niet toegestane lichten |
| 8-06-2020 | 15:19 | 277 | 5.*.31 | 2 | Borging remonderdelen ontbreekt |
| 8-06-2020 | 15:19 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 8-06-2020 | 15:19 | 224 | 5.*.28 | 1 | Veer gebroken of gescheurd |
2019 | |||||
| 6-05-2019 | 16:26 | 053 | 5.*.4 | 1 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| 6-05-2019 | 16:26 | 421 | 5.*.47 | 1 | Oprolmechanisme gordel werkt niet |
| 6-05-2019 | 16:26 | 117 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| 6-05-2019 | 16:26 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 6-05-2019 | 16:26 | 169 | 5.*.15 | 1 | Geldigheidsduur tachograaf verstreken |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BV-DN-05 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| BV-DN-05 | 6-05-2019 | Tachograaf | DTCO 1381 |
Vergeet ook niet alle DAF FA CF85 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BV-DN-05 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Normaal gesproken zijn er meer kentekens die lijken op
BV-DN-05
In dit geval zijn er nog maar enkele voertuigen over, dit komt doordat dit kenteken oud is waarbij de meeste andere voertuigen met bijna hetzelfde kenteken gesloopt zijn.
Swipe voor complete tabel
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 705 x 250 cm een gewicht van ± 10.160 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volvo FH | 704 cm | 254 cm | 10.310 kg |
| Volvo FM | 707 cm | 254 cm | 10.670 kg |
| Volvo FH16 | 705 cm | 254 cm | 11.180 kg |
| Scania P320 | 700 cm | 253 cm | 10.510 kg |
| Volvo FE | 709 cm | 253 cm | 9.900 kg |
| Scania P370 | 702 cm | 254 cm | 10.870 kg |
| MAN L79 | 696 cm | 248 cm | 9.860 kg |
| MAN TGX | 711 cm | 255 cm | 10.670 kg |
| Mercedes-Benz Actros | 709 cm | 253 cm | 10.170 kg |
| Scania R580 | 709 cm | 255 cm | 10.100 kg |
| Volvo FL | 700 cm | 247 cm | 10.590 kg |
| MAN TGM | 698 cm | 249 cm | 9.530 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.