BZ-FJ-86
Er rijden momenteel 529 DAF FA CF75's rond in Nederland. Deze FA CF75 komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren en 1 maand oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 mei 2023, dus sinds 3 jaren en 16 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze DAF FA CF75 gesloten opbouw rijden er nog 296 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2006 en mei 2013. De nieuwwaarde van deze DAF FA CF75 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle DAF FA CF75 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF FA CF75 | 2011
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | FA CF75 |
| Lengte | 8,80 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 231 kW (314 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 9186cc (9,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 april 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren en 1 maand |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 mei 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren en 16 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 10 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 13 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 9.850 kg |
| Massa rijklaar | 9.950 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 9950 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 10.550 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 20.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 20.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 / EURO V | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BZ-FJ-86 | 8-05-2026 | 11:50 | periodieke controle | 10-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-FJ-86 | 30-04-2025 | 16:33 | periodieke controle | 10-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-FJ-86 | 30-04-2025 | 12:34 | periodieke controle | 30-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-FJ-86 | 30-04-2025 | 12:31 | manipulatie tacho | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| BZ-FJ-86 | 6-05-2024 | 13:48 | periodieke controle | 10-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-FJ-86 | 10-05-2023 | 15:44 | periodieke controle | 10-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-FJ-86 | 10-05-2023 | 15:41 | periodieke controle | 10-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-FJ-86 | 27-08-2021 | 09:49 | periodieke controle | 31-08-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-FJ-86 | 31-08-2020 | 14:00 | periodieke controle | 31-08-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-FJ-86 | 31-08-2020 | 13:58 | periodieke controle | 31-08-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-FJ-86 | 23-08-2019 | 15:42 | periodieke controle | 27-08-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 8-05-2026 | 11:50 | RA6 | RA6 | 1 | Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
2025 | |||||
| 30-04-2025 | 16:33 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 30-04-2025 | 16:33 | 203 | 5.*.27 | 3 | Band beschadigd |
| 30-04-2025 | 12:31 | 939 | 1 | Onderbreking stroomvoorziening meer dan 5 minuten | |
2024 | |||||
| 6-05-2024 | 13:48 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2023 | |||||
| 10-05-2023 | 15:44 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 10-05-2023 | 15:44 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
| 10-05-2023 | 15:44 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 10-05-2023 | 15:44 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 10-05-2023 | 15:44 | 283 | 5.*.31 | 1 | Remonderdelen te veel gecorrodeerd |
| 10-05-2023 | 15:44 | 169 | 5.*.15 | 1 | Geldigheidsduur tachograaf verstreken |
2021 | |||||
| 27-08-2021 | 09:49 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 27-08-2021 | 09:49 | 191 | 5.*.20 | 1 | Wiellager te veel speling |
2020 | |||||
| 31-08-2020 | 14:00 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 31-08-2020 | 14:00 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 31-08-2020 | 14:00 | 395 | 5.*.44 | 1 | Voorruitontdooiing en ontwaseming werkt niet |
| 31-08-2020 | 14:00 | 277 | 5.*.31 | 1 | Borging remonderdelen ontbreekt |
| 31-08-2020 | 14:00 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2019 | |||||
| 23-08-2019 | 15:42 | 298 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage systeemfunctionaliteit aangetast |
| 23-08-2019 | 15:42 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BZ-FJ-86 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| BZ-FJ-86 | 27-08-2018 | Tachograaf | STONERIDGE |
Vergeet ook niet alle DAF FA CF75 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BZ-FJ-86 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
BZ-FJ-86
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BZ-FB-86 | Volvo | FM | Open wagen | Onbekend | 18-04-2011 | 15,1 jaar |
| BZ-FF-86 | Scania | P280 | Vuilniswagen | Onbekend | 20-04-2011 | 15,1 jaar |
| BZ-FJ-86 | DAF | FA CF75 | Gesloten opbouw | Onbekend | 28-04-2011 | 15,1 jaar |
| BZ-FN-86 | Scania | P230 | Geconditioneerd voertuig | Onbekend | 03-05-2011 | 15,1 jaar |
| BZ-FR-86 | Scania | R500 | Opleggertrekker | Onbekend | 22-07-2011 | 14,9 jaar |
| BZ-FV-86 | Mercedes-Benz | Atego | Geconditioneerd voertuig | Onbekend | 13-05-2011 | 15,1 jaar |
| BZ-FX-86 | Volvo | FH | Veewagen | Onbekend | 06-06-2011 | 15 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 880 x 255 cm een gewicht van ± 9.850 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Actros | 876 cm | 253 cm | 8.990 kg |
| Volvo FE | 887 cm | 255 cm | 10.430 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.