BX-LS-87
Er rijden momenteel 529 DAF FA CF75's rond in Nederland. Deze FA CF75 komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 1 maand en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 november 2019, dus sinds 6 jaren, 5 maanden en 28 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze DAF FA CF75 voor vervoer voertuigen rijden er nog 296 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2006 en mei 2013. De nieuwwaarde van deze DAF FA CF75 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle DAF FA CF75 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF FA CF75 | 2010
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | FA CF75 |
| Lengte | 9,90 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | voor vervoer voertuigen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 188 kW (256 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 9186cc (9,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 31 maart 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 1 maand en 25 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 november 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 5 maanden en 28 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 6 februari 2027. Het voertuig moet over 8 maanden en 15 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 9.271 kg |
| Massa rijklaar | 9.371 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 9371 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 9.629 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 19.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 20.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 22.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 13.000 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 5,40 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BX-LS-87 | 6-02-2026 | 14:23 | periodieke controle | 6-02-2027 | Ja, bekijk hier. |
| BX-LS-87 | 5-02-2025 | 11:53 | periodieke controle | 5-02-2026 | Ja, bekijk hier. |
| BX-LS-87 | 5-02-2025 | 11:47 | periodieke controle | 5-02-2027 | Ja, bekijk hier. |
| BX-LS-87 | 30-01-2024 | 09:35 | periodieke controle | 31-01-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BX-LS-87 | 31-01-2023 | 11:01 | periodieke controle | 31-01-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BX-LS-87 | 27-01-2023 | 12:27 | periodieke controle | 27-01-2025 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 6-02-2026 | 14:23 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
2025 | |||||
| 5-02-2025 | 11:53 | 392 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| 5-02-2025 | 11:53 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2024 | |||||
| 30-01-2024 | 09:35 | 053 | 5.*.4 | 1 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| 30-01-2024 | 09:35 | 576 | 5.*.53 | 2 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 30-01-2024 | 09:35 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2023 | |||||
| 31-01-2023 | 11:01 | 053 | 5.*.4 | 1 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| 31-01-2023 | 11:01 | 239 | 5.*.28 | 1 | Schokdemper ondeugdelijk bevestigd |
| 31-01-2023 | 11:01 | 975 | 5.*.45 | 1 | Camera-monitorsysteem werkt niet (goed) |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BX-LS-87 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| BX-LS-87 | 7-03-2018 | Tachograaf | VDO |
Vergeet ook niet alle DAF FA CF75 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BX-LS-87 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Normaal gesproken zijn er meer kentekens die lijken op
BX-LS-87
In dit geval zijn er nog maar enkele voertuigen over, dit komt doordat dit kenteken oud is waarbij de meeste andere voertuigen met bijna hetzelfde kenteken gesloopt zijn.
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BX-LF-87 | DAF | FA LF45 | Geconditioneerd voertuig | Onbekend | 10-03-2010 | 16,2 jaar |
| BX-LN-87 | Volvo | FM | Opleggertrekker | Onbekend | 25-03-2010 | 16,2 jaar |
| BX-LS-87 | DAF | FA CF75 | Voor vervoer voertuigen | Onbekend | 31-03-2010 | 16,2 jaar |
| BX-LT-87 | Scania | R440 | Opleggertrekker | Onbekend | 28-04-2010 | 16,1 jaar |
| BX-LV-87 | Ginaf | X 4446 TS | Kipper | Onbekend | 07-04-2010 | 16,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 990 x 255 cm een gewicht van ± 9.271 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Actros | 987 cm | 255 cm | 10.170 kg |
| Scania P250 | 995 cm | 255 cm | 9.720 kg |
| Mercedes-Benz Antos | 997 cm | 255 cm | 10.040 kg |
| Volvo FE | 995 cm | 255 cm | 9.440 kg |
| Volvo FM | 998 cm | 255 cm | 10.190 kg |
| Mercedes-Benz Axor 1824 L | 988 cm | 255 cm | 9.240 kg |
| MAN TGM | 996 cm | 255 cm | 8.450 kg |
| Volvo FM7-42R-71S | 981 cm | 255 cm | 9.660 kg |
| Scania P320 | 987 cm | 255 cm | 10.010 kg |
| Mercedes-Benz 950.53 | 983 cm | 255 cm | 8.840 kg |
| Renault T | 990 cm | 253 cm | 8.910 kg |
| Scania L280 | 988 cm | 255 cm | 9.450 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.