86-BDH-3
Er rijden momenteel 413 DAF FA CF65's rond in Nederland. Deze FA CF65 komt uit het jaar 2013 en is nu 12 jaren, 6 maanden en 10 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 mei 2021, dus sinds 5 jaren en 24 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze DAF FA CF65 gesloten opbouw rijden er nog 289 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2006 en februari 2014. De nieuwwaarde van deze DAF FA CF65 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle DAF FA CF65 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF FA CF65 | 2013
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | FA CF65 |
| Lengte | 9,60 m |
| Breedte | 2,54 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 182 kW (247 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 6693cc (6,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 15 november 2013 |
| Leeftijd | 12 jaren, 6 maanden en 10 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 1 mei 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren en 24 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 15 november 2026. Het voertuig moet over 5 maanden en 23 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 8.930 kg |
| Massa rijklaar | 9.030 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 9030 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 9.570 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 18.600 kg |
| Technische max massa voertuig | 18.600 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 7.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 5,40 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type M3EN3 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 / EURO V | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 2005/55*2008/74G | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 86-BDH-3 | 17-10-2025 | 09:15 | periodieke controle | 15-11-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 86-BDH-3 | 16-10-2025 | 09:08 | periodieke controle | 16-10-2027 | Nee |
| 86-BDH-3 | 22-10-2024 | 11:28 | periodieke controle | 15-11-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 86-BDH-3 | 26-10-2023 | 10:02 | periodieke controle | 15-11-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 86-BDH-3 | 26-10-2023 | 10:00 | periodieke controle | 26-10-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 86-BDH-3 | 24-10-2022 | 15:53 | periodieke controle | 15-11-2023 | Nee |
| 86-BDH-3 | 20-10-2021 | 15:39 | periodieke controle | 15-11-2022 | Nee |
| 86-BDH-3 | 20-10-2021 | 10:13 | periodieke controle | 20-10-2023 | Nee |
| 86-BDH-3 | 11-11-2020 | 15:51 | periodieke controle | 15-11-2021 | Nee |
| 86-BDH-3 | 13-11-2019 | 11:29 | periodieke controle | 15-11-2020 | Nee |
| 86-BDH-3 | 13-11-2019 | 11:09 | periodieke controle | 13-11-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 17-10-2025 | 09:15 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2024 | |||||
| 22-10-2024 | 11:28 | 480 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
| 22-10-2024 | 11:28 | 584 | 5.*.55 | 2 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 22-10-2024 | 11:28 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2023 | |||||
| 26-10-2023 | 10:02 | 392 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 86-BDH-3 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| 86-BDH-3 | 16-10-2017 | Tachograaf | VDO |
Vergeet ook niet alle DAF FA CF65 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 86-BDH-3 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
86-BDH-3
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 86-BDB-3 | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 02-10-2013 | 12,7 jaar |
| 86-BDD-3 | MAN | TGX | Opleggertrekker | Onbekend | 16-09-2013 | 12,7 jaar |
| 86-BDF-3 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 18-10-2013 | 12,6 jaar |
| 86-BDH-1 | DAF | XF 410 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 23-12-2013 | 12,4 jaar |
| 86-BDH-3 | DAF | FA CF65 | Gesloten opbouw | Onbekend | 15-11-2013 | 12,5 jaar |
| 86-BDH-6 | VDL | Citea LLE120.225 | Bus | Onbekend | 28-11-2013 | 12,5 jaar |
| 86-BDK-3 | DAF | XF 410 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 10-12-2013 | 12,5 jaar |
| 86-BDL-3 | Van Hool | TX17 Acron | Bus | Onbekend | 28-03-2014 | 12,2 jaar |
| 86-BDP-3 | DAF | FtMXF105.510T | Takelwagen | Onbekend | 06-02-2014 | 19 jaar |
| 86-BDV-3 | Renault | Master | Detailhandel/expositiedoel. | Onbekend | 17-04-2014 | 12,1 jaar |
| 86-BDX-3 | DAF | XF 460 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 26-06-2014 | 11,9 jaar |
| 86-BDZ-3 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 18-07-2014 | 11,9 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 960 x 254 cm een gewicht van ± 8.930 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volvo FE | 959 cm | 255 cm | 9.160 kg |
| MAN TGM | 966 cm | 255 cm | 8.630 kg |
| Scania P220 | 956 cm | 255 cm | 9.320 kg |
| Scania P230 | 970 cm | 255 cm | 9.400 kg |
| Mercedes-Benz Antos | 970 cm | 255 cm | 9.500 kg |
| Iveco AD190S-p | 969 cm | 255 cm | 9.590 kg |
| Scania P250 | 962 cm | 255 cm | 9.640 kg |
| Scania P280 | 963 cm | 255 cm | 8.540 kg |
| Renault T | 965 cm | 253 cm | 8.890 kg |
| Volvo FH | 961 cm | 255 cm | 9.660 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.