BV-BG-12
Er rijden momenteel 83 DAF CF 75's rond in Nederland. Deze CF 75 komt uit het jaar 2008 en is nu 18 jaren en 16 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 september 2021, dus sinds 4 jaren, 8 maanden en 10 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze DAF Far CF 75 neerklapbare zijschotten rijden er in dezelfde variant (ARZZPZZ) nog 3 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2008 en februari 2009. De nieuwwaarde van deze DAF Far CF 75 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle DAF CF 75 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF Far CF 75 | 2008
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | Far CF 75 |
| Lengte | 10,15 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 6 |
| Topsnelheid | 85 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | neerklapbare zijschotten |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 228 kW (310 pk) |
| Continue vermogen | 228 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | PR228S2 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 9186cc (9,2 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 12 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 mei 2008 |
| Leeftijd | 18 jaren en 16 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 september 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 8 maanden en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 28 mei 2027. Het voertuig moet over 1 jaar en 3 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 12.199 kg |
| Massa rijklaar | 12.299 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 12299 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 15.701 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 28.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 28.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 7.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 6,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant ARZZPZZ | |
| Uitvoering PR228S2 | |
| Typegoedkeuringsnummer nl*2001/116*0122*02 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BV-BG-12 | 11-05-2026 | 16:06 | periodieke controle | 28-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| BV-BG-12 | 28-05-2025 | 16:44 | periodieke controle | 28-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| BV-BG-12 | 15-05-2024 | 11:49 | periodieke controle | 20-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BV-BG-12 | 14-05-2024 | 15:56 | periodieke controle | 14-05-2026 | Nee |
| BV-BG-12 | 19-05-2023 | 14:58 | periodieke controle | 20-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BV-BG-12 | 20-05-2022 | 13:56 | periodieke controle | 20-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| BV-BG-12 | 20-05-2022 | 09:48 | periodieke controle | 20-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BV-BG-12 | 30-04-2021 | 11:09 | periodieke controle | 14-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BV-BG-12 | 6-05-2020 | 12:16 | periodieke controle | 14-05-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BV-BG-12 | 4-05-2020 | 16:57 | periodieke controle | 4-05-2022 | Nee |
| BV-BG-12 | 3-05-2019 | 15:35 | periodieke controle | 14-05-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 11-05-2026 | 16:06 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 11-05-2026 | 16:06 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 11-05-2026 | 16:06 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 11-05-2026 | 16:06 | 317 | 5.*.31 | 1 | Remcilinder vertoont te veel corrosie |
| 11-05-2026 | 16:06 | 082 | 5.*.9 | 1 | Onderdeel brandstofsysteem ondeugdelijk bevestigd |
2025 | |||||
| 28-05-2025 | 16:44 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 28-05-2025 | 16:44 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 28-05-2025 | 16:44 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 28-05-2025 | 16:44 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 28-05-2025 | 16:44 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2024 | |||||
| 15-05-2024 | 11:49 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 15-05-2024 | 11:49 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 15-05-2024 | 11:49 | 433 | 5.*.48 | 1 | Zijdelingse afscherming niet volgens voorschriften |
| 15-05-2024 | 11:49 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 15-05-2024 | 11:49 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
2023 | |||||
| 19-05-2023 | 14:58 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2022 | |||||
| 20-05-2022 | 13:56 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 20-05-2022 | 13:56 | 169 | 5.*.15 | 1 | Geldigheidsduur tachograaf verstreken |
2021 | |||||
| 30-04-2021 | 11:09 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 30-04-2021 | 11:09 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 30-04-2021 | 11:09 | 475 | 5.*.55 | 2 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2020 | |||||
| 6-05-2020 | 12:16 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 6-05-2020 | 12:16 | 234 | 5.*.28 | 1 | Koordlagen van luchtveerbalg beschadigd |
| 6-05-2020 | 12:16 | 421 | 5.*.47 | 1 | Oprolmechanisme gordel werkt niet |
2019 | |||||
| 3-05-2019 | 15:35 | 021 | 5.*.1 | 1 | Voertuig komt niet overeen met register (m.u.v. VIN) |
| 3-05-2019 | 15:35 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BV-BG-12 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| BV-BG-12 | 4-05-2018 | Tachograaf | SIEMENS/VDO | ||
| BV-BG-12 | 15-10-2024 | Tachograaf | Onbekend |
Vergeet ook niet alle DAF CF 75 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BV-BG-12 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Normaal gesproken zijn er meer kentekens die lijken op
BV-BG-12
In dit geval zijn er nog maar enkele voertuigen over, dit komt doordat dit kenteken oud is waarbij de meeste andere voertuigen met bijna hetzelfde kenteken gesloopt zijn.
Swipe voor complete tabel
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 1.015 x 255 cm een gewicht van ± 12.199 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volvo FH | 1024 cm | 255 cm | 12.410 kg |
| Mercedes-Benz Actros | 1025 cm | 255 cm | 13.420 kg |
| Renault D Wide | 1024 cm | 260 cm | 11.500 kg |
| Volvo FM | 1023 cm | 260 cm | 13.380 kg |
| Renault T | 1025 cm | 260 cm | 12.280 kg |
| Scania P280 | 1017 cm | 260 cm | 13.160 kg |
| Scania R460 | 1016 cm | 255 cm | 11.610 kg |
| Scania S500 | 1013 cm | 255 cm | 12.540 kg |
| Volvo 460 | 1017 cm | 254 cm | 13.070 kg |
| MAN TGX | 1007 cm | 255 cm | 12.590 kg |
| Mercedes-Benz Antos | 1023 cm | 260 cm | 11.230 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.