VNR-09-B
Er rijden momenteel 10.936 Citroën Jumper's rond in Nederland. Deze Jumper komt uit het jaar 2018 en is nu 8 jaren, 2 maanden en 28 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Citroën Jumper neerklapbare zijschotten rijden er in dezelfde variant (D3MDC) nog 7 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2017 en augustus 2019. De nieuwwaarde ligt tussen de € 49.152 en € 52.326, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 50.315 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Jumper bedraagt € 49.787 incl. BTW en BPM, deze Citroën Jumper is daardoor € 528 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Citroën geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 160 km/uur. Deze Citroën Jumper is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 39.7% snellere bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 30 december 2021. Het voertuig was toen 3 jaren, 6 maanden en 21 dagen oud.
Bekijk ook alle Citroën Jumper voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Citroën Jumper | 2018
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Citroën |
| Handelsbenaming | Jumper |
| Lengte | 6,69 m |
| Breedte | 2,10 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 49.787 |
| Bruto BPM | € 12.035 |
| Inrichting | neerklapbare zijschotten |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 120 kW (163 pk) |
| Continue vermogen | 120 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | AH03 - AHP |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1997cc (2,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 8 juni 2018 |
| Leeftijd | 8 jaren, 2 maanden en 28 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 30 december 2021. Het voertuig was toen 3 jaren, 6 maanden en 21 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 30 december 2026. Het voertuig moet over 3 maanden en 23 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.960 kg |
| Massa rijklaar | 2.060 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.440 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.400 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.400 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,79 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Y | |
| Variant D3MDC | |
| Uitvoering GSL | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2007/46*0046*13 | |
| Plaats chassisnummer r. voorwielscherm by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 6 l/100km (1 liter op 16,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 159 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 Y | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*136/2014Y | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VNR-09-B | 3-11-2025 | 16:20 | periodieke controle | 30-12-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VNR-09-B | 10-12-2024 | 10:21 | periodieke controle | 30-12-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VNR-09-B | 8-12-2023 | 15:27 | periodieke controle | 30-12-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VNR-09-B | 9-12-2022 | 12:22 | periodieke controle | 30-12-2023 | Ja, bekijk hier. |
| VNR-09-B | 30-12-2021 | 11:36 | periodieke controle | 30-12-2022 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 3-11-2025 | 16:20 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 3-11-2025 | 16:20 | 572 | 5.*.55 | 1 | Zijrichtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
2024 | |||||
| 10-12-2024 | 10:21 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 10-12-2024 | 10:21 | 566 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzers en glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| 10-12-2024 | 10:21 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 10-12-2024 | 10:21 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 10-12-2024 | 10:21 | 400 | 5.*.45 | 1 | Spiegel ondeugdelijk bevestigd |
| 10-12-2024 | 10:21 | 393 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed |
| 10-12-2024 | 10:21 | 119 | 5.*.11a | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2023 | |||||
| 8-12-2023 | 15:27 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 8-12-2023 | 15:27 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 8-12-2023 | 15:27 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
2022 | |||||
| 9-12-2022 | 12:22 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Vergeet ook niet alle Citroën Jumper voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VNR-09-B - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VNR-09-B
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VNR-01-B | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 32.596 | 06-01-2022 | 4,7 jaar |
| VNR-02-B | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 35.347 | 06-01-2022 | 4,7 jaar |
| VNR-03-B | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 57.545 | 24-01-2022 | 4,6 jaar |
| VNR-04-B | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 89.021 | 10-01-2022 | 4,7 jaar |
| VNR-05-B | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 59.901 | 05-01-2022 | 4,7 jaar |
| VNR-06-B | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 68.254 | 03-01-2022 | 4,7 jaar |
| VNR-07-B | Citroën | E-Berlingo | Gesloten opbouw | € 41.527 | 19-01-2022 | 4,6 jaar |
| VNR-08-B | Toyota | Land Cruiser | Gesloten opbouw | Onbekend | 27-12-2021 | 20,2 jaar |
| VNR-09-B | Citroën | Jumper | Neerklapbare zijschotten | € 49.787 | 30-12-2021 | 8,3 jaar |
| VNR-09-D | Dodge | Dodge | Open laadvloer | € 61.372 | 27-12-2021 | 11,6 jaar |
| VNR-09-F | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 43.677 | 11-02-2022 | 4,6 jaar |
| VNR-09-G | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 89.946 | 07-01-2022 | 4,7 jaar |
| VNR-09-H | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 60.777 | 03-01-2022 | 4,7 jaar |
| VNR-09-J | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 32.611 | 03-01-2022 | 4,7 jaar |
| VNR-09-L | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 27.712 | 31-12-2021 | 4,7 jaar |
| VNR-09-N | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 31.425 | 28-01-2022 | 4,6 jaar |
| VNR-09-P | Fiat | Talento | Gesloten opbouw | € 43.487 | 31-12-2021 | 4,7 jaar |
| VNR-09-R | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 30.647 | 11-02-2022 | 4,6 jaar |
| VNR-09-S | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 63.022 | 25-01-2022 | 9,5 jaar |
| VNR-09-T | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 48.954 | 06-01-2022 | 4,7 jaar |
| VNR-09-V | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 72.143 | 20-01-2022 | 4,6 jaar |
| VNR-09-X | Citroën | Jumper | Veewagen | € 38.352 | 07-01-2022 | 10 jaar |
| VNR-09-Z | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 71.504 | 17-02-2022 | 4,6 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 1 september 2026.