D-862-VZ
Er rijden momenteel 9 Simpa Abaca's rond in Nederland. Deze Abaca komt uit het jaar 2006 en is nu 20 jaren, 1 maand en 23 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 januari 2026, dus sinds 4 maanden en 11 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Simpa Abaca rijden er in dezelfde variant (Y2) nog 8 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2005 en mei 2009. De nieuwwaarde van deze Simpa Abaca is helaas onbekend.
Dit voertuig van Simpa haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 27 januari 2011. Het voertuig was toen 4 jaren, 9 maanden en 26 dagen oud.
Bekijk ook alle Simpa Abaca voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Simpa Abaca | 2006
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Simpa |
| Handelsbenaming | Abaca |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 4 kW (5.4 pk) |
| Continue vermogen | 4 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 2TNE68-DM |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 523cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 3 april 2006 |
| Leeftijd | 20 jaren, 1 maand en 23 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 januari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 maanden en 11 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 januari 2011. Het voertuig was toen 4 jaren, 9 maanden en 26 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 349 kg |
| Massa rijklaar | 375 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 650 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,88 m | |
| Europese voertuigcategorie L6 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Y2 | |
| Uitvoering DB | |
| Typegoedkeuringsnummer e9*2002/24*0028*00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balk v. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Simpa Abaca voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van D-862-VZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
D-862-VZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| D-860-VZ | Piaggio | Vespa | 27-12-2010 | 17,8 jaar |
| D-861-VZ | Bellier | BLX | 07-01-2011 | 15,4 jaar |
| D-862-VB | Piaggio | Vespa | 12-10-2010 | 15,6 jaar |
| D-862-VD | Piaggio | Vespa | 11-06-2011 | 15 jaar |
| D-862-VG | Edwards | SC-153 | 25-10-2010 | 15,6 jaar |
| D-862-VH | Piaggio | ZIP | 30-11-2010 | 15,5 jaar |
| D-862-VK | Ligier | IXO | 19-11-2010 | 15,5 jaar |
| D-862-VL | Znen | ZN50QT-hs | 05-11-2010 | 15,6 jaar |
| D-862-VN | Tomos | Nitro 25 | 06-11-2010 | 15,6 jaar |
| D-862-VR | Yamaha | YN50F | 23-11-2010 | 15,5 jaar |
| D-862-VT | Piaggio | FLY | 11-08-2011 | 14,8 jaar |
| D-862-VX | VOM | Bella Retro | 26-02-2011 | 15,3 jaar |
| D-862-VZ | Simpa | Abaca | 27-01-2011 | 20,2 jaar |
| D-863-VZ | Kreidler | MF 24 | 27-12-2010 | 44,9 jaar |
| D-864-VZ | Kymco | Agility 50 | 05-01-2011 | 15,4 jaar |
| D-865-VZ | Kymco | Agility 50 | 20-10-2011 | 14,6 jaar |
| D-866-VZ | Kymco | Agility 50 | 24-03-2011 | 15,2 jaar |
| D-867-VZ | G En W Kreidler | K53-502 | 27-12-2010 | 34,9 jaar |
| D-869-VZ | Vespa | Vespa | 27-12-2010 | 48,9 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 349 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Microcar M.GO | 301 cm | 150 cm | 350 kg |
| Aixam S8 | 310 cm | 150 cm | 350 kg |
| Aixam K2 | 308 cm | 148 cm | 350 kg |
| Aixam Aixam | - | - | 350 kg |
| Microcar 40 | - | - | 350 kg |
| Aixam S9 | 298 cm | 150 cm | 370 kg |
| Ligier Myli | 295 cm | 150 cm | 380 kg |
| Ligier IXO | 315 cm | 154 cm | 350 kg |
| JDM Abaca | 294 cm | 149 cm | 350 kg |
| Ligier JS50L | 298 cm | 157 cm | 350 kg |
| Ligier Xtoo MAX | - | - | 360 kg |
| Aixam S10 | 300 cm | 150 cm | 370 kg |
| Ligier JS28FD | - | - | 350 kg |
| Aixam E4 | 261 cm | 138 cm | 350 kg |
| Microcar MC2 | - | - | 350 kg |
| Aixam K | 274 cm | 149 cm | 350 kg |
| Microcar MC1 | - | - | 350 kg |
| Aixam A400 | - | - | 330 kg |
| Ligier Xtoo R | 304 cm | 148 cm | 360 kg |
| Aixam M12RS | 300 cm | 150 cm | 370 kg |
| Chatenet CH 26 | 307 cm | 157 cm | 350 kg |
| Aixam C3 | - | - | 350 kg |
| Qarry RUN | 354 cm | 114 cm | 380 kg |
| Ligier Xtoo R DCI | - | - | 350 kg |
| Mega N | - | - | 350 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.