FHX-74-D
Er rijden momenteel 250 Q Crystal's rond in Nederland. Deze Crystal komt uit het jaar 2021 en is nu 4 jaren, 9 maanden en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 22 juni 2023, dus sinds 2 jaren, 11 maanden en 4 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op elektriciteit, 100% Elektrisch, ook wel Full Electric genoemd en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Q Crystal rijden er in dezelfde variant (0) nog 129 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2020 en april 2025. De nieuwwaarde van deze Q Crystal is helaas onbekend.
Dit voertuig van Q haalt een maximumsnelheid van 25 km/uur.
Bekijk ook alle Q Crystal voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Q Crystal | 2021
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Q |
| Handelsbenaming | Crystal |
| Lengte | 1,80 m |
| Breedte | 0,75 m |
| Hoogte | 1,07 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 25 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 augustus 2021 |
| Leeftijd | 4 jaren, 9 maanden en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 22 juni 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 11 maanden en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 60 kg |
| Massa rijklaar | 67 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,25 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type CRYSTAL | |
| Variant 0 | |
| Uitvoering 1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e9*168/2013*11623*00 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie 0 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Q Crystal voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van FHX-74-D - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
FHX-74-D
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| FHX-70-D | Q | Crystal | 17-08-2021 | 4,8 jaar |
| FHX-71-D | 3PLuscoco | Electric Scooter | 21-08-2021 | 4,8 jaar |
| FHX-72-D | 3PLuscoco | Electric Scooter | 18-04-2023 | 3,1 jaar |
| FHX-73-D | 3PLuscoco | Electric Scooter | 20-08-2021 | 4,8 jaar |
| FHX-74-B | LA Souris | Designo | 20-08-2021 | 4,8 jaar |
| FHX-74-D | Q | Crystal | 17-08-2021 | 4,8 jaar |
| FHX-74-F | Berini | Classic 3 | 02-04-2022 | 4,2 jaar |
| FHX-74-G | Senzo | Rivalux S | 19-08-2021 | 4,8 jaar |
| FHX-74-H | Piaggio | Sprint | 21-06-2022 | 3,9 jaar |
| FHX-74-J | BTC | City | 30-08-2021 | 4,7 jaar |
| FHX-74-K | Berini | Classic 3 | 06-08-2022 | 3,8 jaar |
| FHX-74-N | Aixam | S8 | 06-12-2021 | 10,2 jaar |
| FHX-74-P | Doohan | DH-05-12 | 20-08-2021 | 4,8 jaar |
| FHX-74-R | IVA | E-go S2 | 25-08-2021 | 4,8 jaar |
| FHX-74-S | Spyder Wheelz | Spyder Rent Group Nederland BV | 31-08-2021 | 4,7 jaar |
| FHX-74-T | Spyder Wheelz | Spyder Rent Group Nederland BV | 31-08-2021 | 4,7 jaar |
| FHX-74-V | Santini | Capri | 01-09-2021 | 4,7 jaar |
| FHX-74-X | LA Souris | Futuro Retro | 16-09-2021 | 4,7 jaar |
| FHX-74-Z | LA Souris | Sourini | 01-09-2021 | 4,7 jaar |
| FHX-75-D | SYM | Symphony ST | 11-03-2022 | 4,2 jaar |
| FHX-76-D | SYM | Fiddle | 24-08-2021 | 4,8 jaar |
| FHX-77-D | SYM | Fiddle | 31-08-2022 | 3,7 jaar |
| FHX-78-D | SYM | Symphony ST | 09-04-2022 | 4,1 jaar |
| FHX-79-D | SYM | Fiddle | 25-08-2021 | 4,8 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een afmeting van 180 x 75 cm een gewicht van ± 60 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| IVA E-go S5 | 189 cm | 72 cm | 70 kg |
| Yadea E8S | 187 cm | 76 cm | 70 kg |
| LA Souris E-sourini | 187 cm | 71 cm | 70 kg |
| LA Souris S6 | 188 cm | 76 cm | 70 kg |
| Shansu Electric Scooter | 187 cm | 81 cm | 60 kg |
| IVA S5 | 189 cm | 72 cm | 70 kg |
| Nipponia E-rex | 174 cm | 65 cm | 70 kg |
| Monasso Grace | 173 cm | 71 cm | 50 kg |
| Ecooter ET3 | 188 cm | 81 cm | 70 kg |
| Nipponia Volty | 180 cm | 73 cm | 60 kg |
| IVA LX02 | 174 cm | 68 cm | 60 kg |
| Yadea M6L | 179 cm | 72 cm | 60 kg |
| Djjd E-cashmere | 184 cm | 81 cm | 70 kg |
| IVA S3 | 174 cm | 68 cm | 60 kg |
| MPI E-riva | 187 cm | 71 cm | 70 kg |
| Yadea Owin U45 | 182 cm | 67 cm | 70 kg |
| IVA E-go S3 | 174 cm | 69 cm | 60 kg |
| Elyx Smart DAZZ3.0 | 188 cm | 75 cm | 70 kg |
| Dogebos Electric Scooter | 187 cm | 82 cm | 60 kg |
| AGM Goccia GO1-tx | 182 cm | 69 cm | 50 kg |
| Aima Aima | 176 cm | 70 cm | 60 kg |
| Shansu Egreen | 187 cm | 76 cm | 60 kg |
| Lvneng S3-w | 174 cm | 73 cm | 60 kg |
| Killerbee Electrica | 188 cm | 76 cm | 70 kg |
| Strollwheel Electric Scooter | 187 cm | 76 cm | 60 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.