PG-256-G
Er rijden momenteel 34 Mercedes-Benz SLR's rond in Nederland. Deze grijze SLR komt uit het jaar 2005 en is nu 20 jaren, 10 maanden en 16 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 januari 2026, dus sinds 4 maanden en 15 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz SLR coupe rijden er in dezelfde variant (Z37HK0) nog 13 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2004 en september 2007. De nieuwwaarde ligt tussen de € 641.744 en € 644.142, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 642.943 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz SLR is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 26 juni 2017. Het voertuig was toen 11 jaren, 11 maanden en 14 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz SLR voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz SLR | 2005
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | SLR |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 334 km/uur |
| 0 km (langzaam) (zeer zeer snel) 334 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 84.795 |
| Inrichting | coupe |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 460 kW (625 pk) |
| Continue vermogen | 460 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 155.??? |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 5439cc (5,4 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 13 juli 2005 |
| Leeftijd | 20 jaren, 10 maanden en 16 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 14 januari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 maanden en 15 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 26 juni 2017. Het voertuig was toen 11 jaren, 11 maanden en 14 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 12 januari 2027. Het voertuig moet over 7 maanden en 16 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.668 kg |
| Massa rijklaar | 1.768 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 172 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.940 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.940 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 946 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.091 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,64 m (voor) / 1,57 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 199 | |
| Variant Z37HK0 | |
| Uitvoering SAAAZ200 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2001/116*0226*00 | |
| Plaats chassisnummer op dwarsbalk v. r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 20.9 l/100km (1 liter op 4,8km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 20.9 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 10.8 l/100km (1 liter op 9,3km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 10.8 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 14.5 l/100km (1 liter op 6,9km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 14.5 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 348 gr/km | 0 gr/km (schoon) (zeer vervuilend) 348 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 100 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 100 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label G | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2002/80B | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| PG-256-G | 12-01-2026 | 15:25 | periodieke controle | 12-01-2027 | Nee |
| PG-256-G | 23-12-2022 | 10:46 | periodieke controle | 23-12-2023 | Nee |
| PG-256-G | 22-03-2022 | 12:16 | periodieke controle | 29-04-2023 | Nee |
| PG-256-G | 29-04-2021 | 11:16 | periodieke controle | 29-04-2022 | Nee |
| PG-256-G | 3-03-2020 | 11:49 | periodieke controle | 31-03-2021 | Nee |
| PG-256-G | 15-03-2019 | 11:08 | periodieke controle | 31-03-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2019 | |||||
| 15-03-2019 | 11:08 | RA4 | RA4 | 1 | Waarschuwingsinrichting controlesysteem bandenspanning geeft |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz SLR voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van PG-256-G - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
PG-256-G
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PG-251-G | Mercedes-Benz | C-klasse | Sedan | € 51.003 | 24-06-2017 | 11,7 jaar | |
| PG-253-G | Volkswagen | Golf Plus | Stationwagen | € 30.048 | 16-06-2017 | 12,4 jaar | |
| PG-254-G | Opel | Astra | Stationwagen | € 29.426 | 21-06-2017 | 15,3 jaar | |
| PG-255-G | Fiat | Punto | MPV | Onbekend | 05-02-2018 | 20,2 jaar | |
| PG-256-B | BMW | X4 | Sedan | € 73.483 | 20-06-2017 | 8,9 jaar | |
| PG-256-D | Volkswagen | Passat | Stationwagen | € 47.681 | 19-06-2017 | 13,4 jaar | |
| PG-256-F | Peugeot | 308 | MPV | € 40.840 | 23-06-2017 | 8,9 jaar | |
| PG-256-G | Mercedes-Benz | SLR | Coupe | Onbekend | 26-06-2017 | 20,9 jaar | |
| PG-256-H | Suzuki | Swift | Hatchback | Onbekend | 22-06-2017 | 17,8 jaar | |
| PG-256-J | Opel | Astra | Hatchback | € 23.734 | 22-06-2017 | 8,9 jaar | |
| PG-256-K | Suzuki | Swift | Hatchback | € 10.956 | 23-06-2017 | 14,6 jaar | |
| PG-256-L | Kia | Picanto | MPV | € 12.545 | 30-06-2017 | 8,9 jaar | |
| PG-256-N | BMW | X1 | Stationwagen | € 50.156 | 22-06-2017 | 8,9 jaar | |
| PG-256-P | Audi | A1 | Stationwagen | € 38.206 | 24-11-2017 | 9,7 jaar | |
| PG-256-R | Peugeot | 2008 | Stationwagen | € 26.690 | 29-06-2017 | 8,9 jaar | |
| PG-256-S | Mini | Mini | Stationwagen | € 35.835 | 24-06-2017 | 15,2 jaar | |
| PG-256-T | Renault | Espace | Hatchback | € 50.770 | 29-06-2017 | 8,9 jaar | |
| PG-256-V | Opel | Astra | Stationwagen | € 24.735 | 28-06-2017 | 8,9 jaar | |
| PG-256-X | Nissan | Qashqai | MPV | Onbekend | 24-06-2017 | 16,8 jaar | |
| PG-257-G | Bürstner | BUT620 | Kampeerwagen | Onbekend | 22-06-2017 | 17,8 jaar | |
| PG-258-G | Volkswagen | Polo | Hatchback | Onbekend | 16-06-2017 | 22,5 jaar | |
| PG-259-G | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 17.577 | 03-07-2017 | 10,2 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 642.943 en/of een gewicht van ± 1.668 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ferrari SF90 Spider | € 595.200 | 470 cm | 197 cm | 1.820 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz SLRGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz SLR
Google op reviews van de Mercedes-Benz SLR
Topgear.nl
Uitgelicht: Mercedes SLR 722
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz SLR
Vanillevlafan? Dan lust je deze twee Mercedes SLR McLarens ook
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/slr-mclaren/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.