T-749-XK
Er rijden momenteel 599 Lotus Elise's rond in Nederland. Deze witte Elise komt uit het jaar 2011 en is nu 14 jaren, 10 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 september 2023, dus sinds 2 jaren en 8 maanden. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Lotus Elise CR coupe rijden er nog 173 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 1996 en juli 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 53.523 en € 88.279, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 65.679 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Elise CR bedraagt € 60.187 incl. BTW en BPM, deze Lotus Elise CR is daardoor € 5.492 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 september 2023. Het voertuig was toen 12 jaren en 3 maanden oud.
Bekijk ook alle Lotus Elise voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Lotus Elise CR | 2011
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Lotus |
| Handelsbenaming | Elise CR |
| Lengte | 3,81 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,12 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 60.187 |
| Bruto BPM | € 7.863 |
| Inrichting | coupe |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 100 kW (136 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1598cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2011 |
| Leeftijd | 14 jaren, 10 maanden en 27 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 september 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren en 8 maanden. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 september 2023. Het voertuig was toen 12 jaren en 3 maanden oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 30 augustus 2026. Het voertuig moet over 3 maanden en 6 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 852 kg |
| Massa rijklaar | 952 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 189 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.141 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.141 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 429 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 429 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 712 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 712 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,30 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,48 m (voor) / 1,52 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Onlogisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 6.6 l/100km (1 liter op 15,1km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 157 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| T-749-XK | 11-07-2025 | 11:37 | periodieke controle | 30-08-2026 | Nee |
| T-749-XK | 23-08-2024 | 11:44 | periodieke controle | 30-08-2025 | Nee |
Vergeet ook niet alle Lotus Elise voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van T-749-XK - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
T-749-XK
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T-740-XK | Toyota | Corolla | Stationwagen | € 33.411 | 19-09-2023 | 5,7 jaar | |
| T-741-XK | Volvo | V70 | Stationwagen | € 59.255 | 25-11-2023 | 12,9 jaar | |
| T-742-XK | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 10.319 | 19-09-2023 | 14 jaar | |
| T-743-XK | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 39.803 | 19-09-2023 | 5,6 jaar | |
| T-744-XK | Mercedes-Benz | E-klasse | Stationwagen | € 77.695 | 19-09-2023 | 5,2 jaar | |
| T-745-XK | Fiat | 500e | Hatchback | € 17.545 | 26-09-2023 | 11,1 jaar | |
| T-746-XK | Skoda | Superb | Stationwagen | € 48.066 | 19-09-2023 | 6,1 jaar | |
| T-747-XK | Hyundai | i20 | Hatchback | € 13.262 | 19-09-2023 | 11 jaar | |
| T-748-XK | Fiat | Ducato | Kampeerwagen | € 53.667 | 19-09-2023 | 12,3 jaar | |
| T-749-XB | BMW | X2 | Stationwagen | € 51.070 | 06-10-2023 | 7,4 jaar | |
| T-749-XD | BMW | 5-Serie | Stationwagen | € 86.508 | 10-10-2023 | 2,6 jaar | |
| T-749-XF | Jeep | Wrangler | MPV | € 102.518 | 19-09-2023 | 5,7 jaar | |
| T-749-XG | Suzuki | Swift | Hatchback | € 24.844 | 22-09-2023 | 2,7 jaar | |
| T-749-XH | Jeep | Avenger | MPV | € 40.000 | 25-09-2023 | 2,7 jaar | |
| T-749-XJ | Toyota | RAV 4 | Stationwagen | € 50.960 | 04-10-2023 | 2,6 jaar | |
| T-749-XK | Lotus | Elise | Coupe | € 60.187 | 27-09-2023 | 14,9 jaar | |
| T-749-XL | Kia | Sportage | MPV | € 43.096 | 21-09-2023 | 3,2 jaar | |
| T-749-XN | BMW | 5-Serie | Sedan | € 87.507 | 27-09-2023 | 2,7 jaar | |
| T-749-XP | Audi | Q3 | Stationwagen | € 67.709 | 01-06-2024 | 3,4 jaar | |
| T-749-XR | Skoda | Karoq | Stationwagen | € 37.571 | 29-09-2023 | 2,7 jaar | |
| T-749-XS | Kia | Ceed | Stationwagen | € 34.345 | 28-09-2023 | 2,7 jaar | |
| T-749-XT | BMW | X5 | Stationwagen | € 100.328 | 25-09-2023 | 5,8 jaar | |
| T-749-XV | Mazda | CX-5 | Stationwagen | € 48.949 | 30-09-2023 | 2,7 jaar | |
| T-749-XX | BMW | i4 | Sedan | € 61.043 | 29-09-2023 | 2,7 jaar | |
| T-749-XZ | Audi | A3 | Hatchback | € 36.821 | 03-10-2023 | 7,4 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.