MF-GV-95
Er rijden momenteel 259 Triumph Daytona 955 I's rond in Nederland. Deze Daytona 955 I komt uit het jaar 2001 en is nu 24 jaren, 11 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 december 2025, dus sinds 5 maanden en 3 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Triumph Daytona 955I rijden er in dezelfde variant (N/A) nog 141 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2000 en juni 2007. De nieuwwaarde van deze Triumph Daytona 955I is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Triumph Daytona 955 I voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Triumph Daytona 955I | 2001
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Triumph |
| Handelsbenaming | Daytona 955I |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.893 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 108 kW (147 pk) |
| Continue vermogen | 108 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 955 HPD1 |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 955cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 31 mei 2001 |
| Leeftijd | 24 jaren, 11 maanden en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 24 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 december 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 maanden en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 215 kg |
| Massa rijklaar | 222 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,44 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant N/A | |
| Uitvoering SMTTE520V1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*92/61*00040*00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 94 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 94 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Triumph Daytona 955 I voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MF-GV-95 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MF-GV-95
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MF-GB-95 | Honda | PC21 | Onbekend | 23-03-2002 | 29,2 jaar |
| MF-GF-95 | Yamaha | YZF 600R | Onbekend | 23-05-2001 | 25 jaar |
| MF-GG-95 | Honda | SD01 | Onbekend | 22-05-2001 | 25 jaar |
| MF-GJ-95 | Triumph | Sprint R.s. | Onbekend | 26-05-2001 | 25 jaar |
| MF-GL-95 | Suzuki | GS 500 | Onbekend | 06-09-2001 | 29 jaar |
| MF-GN-95 | Yamaha | VP08 | Onbekend | 29-05-2001 | 25 jaar |
| MF-GP-95 | Honda | VTR1000F | Onbekend | 20-04-2002 | 29 jaar |
| MF-GR-95 | Kawasaki | ER 500 A | Onbekend | 30-05-2001 | 25 jaar |
| MF-GS-95 | Honda | CB 500 | Onbekend | 01-06-2001 | 31,1 jaar |
| MF-GV-91 | Suzuki | GSX-R 750 | Onbekend | 08-06-2001 | 25 jaar |
| MF-GV-92 | Suzuki | SV 650 | Onbekend | 01-06-2001 | 25 jaar |
| MF-GV-93 | Triumph | Daytona 955 I | Onbekend | 31-05-2001 | 25 jaar |
| MF-GV-94 | Triumph | Daytona 955 I | Onbekend | 31-05-2001 | 25 jaar |
| MF-GV-95 | Triumph | Daytona 955 I | Onbekend | 31-05-2001 | 25 jaar |
| MF-GV-96 | Triumph | Daytona 955 I | Onbekend | 02-06-2001 | 25 jaar |
| MF-GV-97 | Suzuki | AM | Onbekend | 21-06-2001 | 27,9 jaar |
| MF-GV-98 | Suzuki | GSF 1200 | Onbekend | 18-06-2001 | 30 jaar |
| MF-GX-95 | Harley-Davidson | Xlh 883 Hugger | Onbekend | 23-03-2002 | 24,2 jaar |
| MF-GZ-95 | Yamaha | VM03 | Onbekend | 31-05-2001 | 25 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 215 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 226 cm | 100 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z 900 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| Suzuki DL 650 | 229 cm | 88 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z 750 | 209 cm | 80 cm | 220 kg |
| Kawasaki Versys 650 | 217 cm | 84 cm | 210 kg |
| Honda CBR600 F | - | - | 200 kg |
| Suzuki DL650A | 229 cm | 84 cm | 210 kg |
| BMW F 800 | 231 cm | 96 cm | 230 kg |
| Yamaha XJ 600 | - | - | 210 kg |
| BMW R 1100 | 221 cm | 77 cm | 240 kg |
| BMW S 1000 | 225 cm | 94 cm | 220 kg |
| BMW R 100 | - | - | 230 kg |
| Suzuki GSX 600 | - | - | 220 kg |
| Yamaha FZS 600 | - | - | 210 kg |
| Suzuki DL 1000 | 230 cm | 93 cm | 230 kg |
| Yamaha XTZ 690 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| Honda VFR750 F | - | - | 220 kg |
| Yamaha MTT890 | 218 cm | 90 cm | 230 kg |
| BMW F 900 | 227 cm | 94 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z 1000 | 209 cm | 79 cm | 240 kg |
| Honda NC750XD | 223 cm | 85 cm | 220 kg |
| Yamaha XV 750 | - | - | 240 kg |
| Honda NC750XA | 223 cm | 85 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX 750 | - | - | 230 kg |
| Honda ADV750 | 225 cm | 94 cm | 230 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.