MN-XB-69
Er rijden momenteel 640 Kawasaki EN 500's rond in Nederland. Deze EN 500 komt uit het jaar 1992 en is nu 33 jaren, 6 maanden en 3 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Kawasaki EN 500 A rijden er nog 633 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1989 en juli 2003. De nieuwwaarde van deze Kawasaki EN 500 A is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 26 juli 2005. Het voertuig was toen 12 jaren, 8 maanden en 1 dag oud.
Bekijk ook alle Kawasaki EN 500 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Kawasaki EN 500 A | 1992
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Kawasaki |
| Handelsbenaming | EN 500 A |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 809 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 37 kW (50 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 498cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 november 1992 |
| Leeftijd | 33 jaren, 6 maanden en 3 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 33 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 26 juli 2005. Het voertuig was toen 12 jaren, 8 maanden en 1 dag oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 200 kg |
| Massa rijklaar | 207 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,56 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 89 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 89 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Kawasaki EN 500 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MN-XB-69 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MN-XB-69
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MN-XB-60 | Suzuki | GSX-R 1000 | Onbekend | 01-07-2005 | 21,7 jaar |
| MN-XB-61 | Moto Guzzi | Onbekend | 01-07-2005 | 28,2 jaar | |
| MN-XB-62 | Honda | PC 35 | Onbekend | 01-07-2005 | 26,3 jaar |
| MN-XB-63 | Moto Guzzi | V 65 | Onbekend | 01-07-2005 | 40,5 jaar |
| MN-XB-65 | Harley-Davidson | Flstc Heritage Classic | Onbekend | 01-07-2005 | 29,4 jaar |
| MN-XB-68 | Honda | ST1300A | Onbekend | 30-08-2005 | 22,2 jaar |
| MN-XB-69 | Kawasaki | EN 500 | Onbekend | 26-07-2005 | 33,5 jaar |
| MN-XD-69 | Honda | RC 46 | Onbekend | 10-08-2005 | 28,2 jaar |
| MN-XG-69 | Yamaha | RN12 | Onbekend | 17-03-2006 | 20,2 jaar |
| MN-XH-69 | Suzuki | GSF 650 | Onbekend | 14-07-2005 | 20,9 jaar |
| MN-XJ-69 | KTM | 525 EXC | Onbekend | 14-07-2005 | 20,9 jaar |
| MN-XL-69 | Suzuki | VL 800 | Onbekend | 16-07-2005 | 20,9 jaar |
| MN-XN-69 | KTM | 250 EXC | Onbekend | 23-07-2005 | 20,9 jaar |
| MN-XP-69 | Piaggio | M31 | Onbekend | 18-07-2005 | 20,9 jaar |
| MN-XR-69 | Zelfbouw | HRS2 | Onbekend | 14-07-2005 | 20,9 jaar |
| MN-XS-69 | BMW | R 1150 | Onbekend | 21-07-2005 | 20,9 jaar |
| MN-XT-69 | BMW | K 1200 | Onbekend | 23-07-2005 | 20,9 jaar |
| MN-XV-69 | BMW | 259 | Onbekend | 19-07-2005 | 26,2 jaar |
| MN-XZ-69 | Suzuki | VZ 800 | Onbekend | 29-07-2005 | 20,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 200 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 221 cm | 100 cm | 220 kg |
| BMW F 800 | 231 cm | 89 cm | 220 kg |
| Yamaha MT 09 | 216 cm | 95 cm | 220 kg |
| Honda CBR600 F | - | - | 200 kg |
| Suzuki DL 650 | 229 cm | 88 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | 247 cm | 71 cm | 220 kg |
| BMW S 1000 | 218 cm | 114 cm | 220 kg |
| Suzuki DL650A | 229 cm | 84 cm | 210 kg |
| BMW F 650 | 228 cm | 85 cm | 190 kg |
| Yamaha XJ 600 | - | - | 210 kg |
| Yamaha FZS 600 | - | - | 210 kg |
| Yamaha XTZ 690 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| Honda VFR750 F | - | - | 220 kg |
| Suzuki GSX 600 | - | - | 210 kg |
| BMW F 900 | 227 cm | 94 cm | 210 kg |
| Yamaha MTT890 | 218 cm | 90 cm | 220 kg |
| Yamaha MTN890 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
| Honda Transalp | 226 cm | 92 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | 293 cm | 80 cm | 200 kg |
| Honda NC750XA | 223 cm | 85 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 600 | - | - | 210 kg |
| Honda CBR1000RR | 208 cm | 72 cm | 200 kg |
| Suzuki VS 700 | - | - | 200 kg |
| Suzuki SV 650 | 214 cm | 76 cm | 190 kg |
| BMW R 80 | - | - | 220 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.