MX-JD-15
Er rijden momenteel 1 KTM Bora 80's rond in Nederland. Deze Bora 80 komt uit het jaar 1982 en is nu 43 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 februari 2024, dus sinds 2 jaren, 3 maanden en 8 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
De nieuwwaarde van deze KTM Bora 80 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 17 maart 2010. Het voertuig was toen 27 jaren, 8 maanden en 18 dagen oud.
Bekijk ook alle KTM Bora 80 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
KTM Bora 80 | 1982
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | KTM |
| Handelsbenaming | Bora 80 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 6 kW (8.2 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 79cc |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1982 |
| Leeftijd | 43 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 43 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 17 februari 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 3 maanden en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 17 maart 2010. Het voertuig was toen 27 jaren, 8 maanden en 18 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 95 kg |
| Massa rijklaar | 102 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,28 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle KTM Bora 80 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-JD-15 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-JD-15
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-JB-15 | Aprilia | VR | € 4.991 | 24-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JD-10 | Daelim | S Q 125 Freewing | Onbekend | 17-03-2010 | 19,9 jaar |
| MX-JD-11 | Ducati | Monster 696 | Onbekend | 17-03-2010 | 17,8 jaar |
| MX-JD-15 | KTM | Bora 80 | Onbekend | 17-03-2010 | 43,9 jaar |
| MX-JD-16 | Yamaha | YZF R1 | Onbekend | 20-03-2010 | 17,6 jaar |
| MX-JD-17 | BMW | K 75 | Onbekend | 17-03-2010 | 38,1 jaar |
| MX-JD-18 | BMW | R 1200 | Onbekend | 15-04-2010 | 22,2 jaar |
| MX-JD-19 | Triumph | Bonneville | Onbekend | 05-02-2011 | 21,9 jaar |
| MX-JF-15 | Suzuki | GV 75 A | Onbekend | 18-03-2010 | 26,2 jaar |
| MX-JG-15 | BMW | R 1150 | Onbekend | 29-10-2011 | 23,9 jaar |
| MX-JH-15 | Harley-Davidson | Flstfb Fat Boy Special | € 23.575 | 24-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JJ-15 | Ducati | 848 | Onbekend | 10-04-2010 | 18,2 jaar |
| MX-JL-15 | KTM | 990 Supermoto | € 13.600 | 27-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JN-15 | Honda | CB1000RA | € 12.390 | 25-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JP-15 | Suzuki | VLR 1800 | € 15.799 | 27-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JR-15 | Ducati | M 600 | Onbekend | 24-03-2010 | 26,3 jaar |
| MX-JS-15 | Kawasaki | Versys ABS | € 6.653 | 01-04-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JV-15 | Triumph | Street Triple R | Onbekend | 26-03-2010 | 17,1 jaar |
| MX-JX-15 | Suzuki | VZR 1800 | € 14.990 | 10-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-JZ-15 | Honda | CBF1000F | € 12.250 | 31-03-2010 | 16,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 95 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Zündapp 517 | - | - | 90 kg |
| Honda Z125MA | 171 cm | 76 cm | 100 kg |
| Piaggio SKR 125 | 175 cm | 71 cm | 100 kg |
| Zündapp KS 80 | - | - | 100 kg |
| Vespa 150 Sprint | - | 67 cm | 100 kg |
| Honda MB-8 | - | - | 90 kg |
| Honda MSX125A | 176 cm | 73 cm | 100 kg |
| Suzuki UK 110 | 185 cm | 67 cm | 90 kg |
| Honda MSX125 | 176 cm | 76 cm | 100 kg |
| Piaggio ZIP | 171 cm | 68 cm | 90 kg |
| Piaggio M25 | 171 cm | 68 cm | 100 kg |
| Honda MBX 80 | - | 57 cm | 100 kg |
| Vespa 125 | - | - | 90 kg |
| Vespa Sprint | - | - | 100 kg |
| Zündapp KS 125 Sport | - | - | 110 kg |
| Vespa GL-a | - | - | 90 kg |
| Honda C125A | 192 cm | 72 cm | 100 kg |
| Vespa GL-x | - | - | 90 kg |
| Piaggio Skipper | 178 cm | 76 cm | 100 kg |
| Honda ST125A | 176 cm | 76 cm | 100 kg |
| Zündapp KS 125 | - | - | 100 kg |
| Zündapp KS 100 | - | - | 90 kg |
| Honda Lead | - | - | 90 kg |
| Honda NSC110MPd | 193 cm | 69 cm | 100 kg |
| Jawa 350 | - | - | 100 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.