MX-JB-15
Er rijden momenteel 117 Aprilia VR's rond in Nederland. Deze VR komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 2 maanden en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 31 mei 2019, dus sinds 6 jaren, 11 maanden en 25 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Aprilia VR rijden er in dezelfde variant (0) nog 30 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2006 en augustus 2010. De nieuwwaarde van deze motor bedraagt € 4.991 incl. BTW en BPM.
Bekijk ook alle Aprilia VR voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Aprilia VR | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Aprilia |
| Handelsbenaming | VR |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 4.991 |
| Bruto BPM | € 519 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 28 kW (38 pk) |
| Continue vermogen | 28 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | M343M |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 459cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 maart 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 2 maanden en 1 dag |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 31 mei 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 11 maanden en 25 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 196 kg |
| Massa rijklaar | 206 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 199 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 405 kg |
| Technische max massa voertuig | 405 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,54 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type VR | |
| Variant 0 | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2002/24*0425*01 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen framebuis onder balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 90 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 90 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Aprilia VR voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-JB-15 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-JB-15
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-JB-10 | Harley-Davidson | Fxdf Dyna Fat BOB | € 17.595 | 29-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JB-11 | Harley-Davidson | Flhrc Road King Classic | € 24.775 | 26-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JB-12 | Harley-Davidson | Fxdb Dyna Street BOB | € 15.275 | 24-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JB-13 | Aprilia | VB | € 3.990 | 19-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JB-14 | Moto Guzzi | LZ | € 14.862 | 23-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JB-15 | Aprilia | VR | € 4.991 | 24-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JB-16 | Ducati | Monster 696 | € 9.790 | 26-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JB-17 | Ducati | 848 | € 14.790 | 27-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JB-18 | Husqvarna | TE 510 | € 9.999 | 19-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JB-19 | Ducati | 1198 | € 20.300 | 23-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JD-15 | KTM | Bora 80 | Onbekend | 17-03-2010 | 43,9 jaar |
| MX-JF-15 | Suzuki | GV 75 A | Onbekend | 18-03-2010 | 26,2 jaar |
| MX-JG-15 | BMW | R 1150 | Onbekend | 29-10-2011 | 23,9 jaar |
| MX-JH-15 | Harley-Davidson | Flstfb Fat Boy Special | € 23.575 | 24-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JJ-15 | Ducati | 848 | Onbekend | 10-04-2010 | 18,2 jaar |
| MX-JL-15 | KTM | 990 Supermoto | € 13.600 | 27-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JN-15 | Honda | CB1000RA | € 12.390 | 25-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JP-15 | Suzuki | VLR 1800 | € 15.799 | 27-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JR-15 | Ducati | M 600 | Onbekend | 24-03-2010 | 26,3 jaar |
| MX-JS-15 | Kawasaki | Versys ABS | € 6.653 | 01-04-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JV-15 | Triumph | Street Triple R | Onbekend | 26-03-2010 | 17,1 jaar |
| MX-JX-15 | Suzuki | VZR 1800 | € 14.990 | 10-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-JZ-15 | Honda | CBF1000F | € 12.250 | 31-03-2010 | 16,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 4.991 en/of een gewicht van ± 196 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kawasaki ER-6N ABS | € 5.400 | 210 cm | 76 cm | 190 kg |
| Royal Enfield Meteor 350 | € 5.400 | 214 cm | 85 cm | 180 kg |
| Kymco Downtown | € 5.300 | - | - | 180 kg |
| Hyosung Comet | € 5.000 | - | - | 200 kg |
| Suzuki DL 250 | € 4.900 | 215 cm | 79 cm | 180 kg |
| Kymco X-Town | € 5.000 | 225 cm | 81 cm | 190 kg |
| SYM ADX | € 5.000 | 219 cm | 81 cm | 190 kg |
| SYM Cruisym | € 5.400 | 219 cm | 76 cm | 190 kg |
| Kymco Dink | € 5.300 | 221 cm | 82 cm | 180 kg |
| Royal Enfield Classic | € 5.000 | - | - | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.