MX-JH-15
Er rijden momenteel 215 Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special's rond in Nederland. Deze Flstfb Fat Boy Special komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 2 maanden en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 april 2015, dus sinds 11 jaren, 1 maand en 26 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special rijden er in dezelfde variant (L5F) nog 146 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2009 en juli 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.699 en € 23.970, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 23.303 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Flstfb Fat Boy Special bedraagt € 23.575 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special € 272 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstfb Fat Boy Special |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 185 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 23.575 |
| Bruto BPM | € 3.124 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 56 kW (76 pk) |
| Continue vermogen | 56 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 5 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1585cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 maart 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 2 maanden en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 4 april 2015 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 jaren, 1 maand en 26 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 313 kg |
| Massa rijklaar | 330 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 196 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 526 kg |
| Technische max massa voertuig | 526 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,63 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type FS2 | |
| Variant L5F | |
| Uitvoering GFABRO | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0002*19 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen framebuis onder balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2016 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-JH-15 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-JH-15
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-JB-15 | Aprilia | VR | € 4.991 | 24-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JD-15 | KTM | Bora 80 | Onbekend | 17-03-2010 | 43,9 jaar |
| MX-JF-15 | Suzuki | GV 75 A | Onbekend | 18-03-2010 | 26,2 jaar |
| MX-JG-15 | BMW | R 1150 | Onbekend | 29-10-2011 | 24 jaar |
| MX-JH-10 | Triumph | Rocket III | € 18.790 | 16-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-JH-11 | Triumph | Street Triple R | € 9.990 | 27-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JH-12 | Triumph | Bonneville T100 | € 10.290 | 02-04-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JH-13 | Triumph | Rocket III | € 18.790 | 09-09-2010 | 15,7 jaar |
| MX-JH-14 | Triumph | Street Triple | € 8.990 | 14-10-2010 | 15,6 jaar |
| MX-JH-15 | Harley-Davidson | Flstfb Fat Boy Special | € 23.575 | 24-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JH-17 | Yamaha | FZ 6 | € 6.998 | 25-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JH-18 | Yamaha | FZ 6 | € 8.332 | 24-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JH-19 | Yamaha | XJ 6 | € 8.198 | 31-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JJ-15 | Ducati | 848 | Onbekend | 10-04-2010 | 18,2 jaar |
| MX-JL-15 | KTM | 990 Supermoto | € 13.600 | 27-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JN-15 | Honda | CB1000RA | € 12.390 | 25-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JP-15 | Suzuki | VLR 1800 | € 15.799 | 27-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JR-15 | Ducati | M 600 | Onbekend | 24-03-2010 | 26,3 jaar |
| MX-JS-15 | Kawasaki | Versys ABS | € 6.653 | 01-04-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JV-15 | Triumph | Street Triple R | Onbekend | 26-03-2010 | 17,1 jaar |
| MX-JX-15 | Suzuki | VZR 1800 | € 14.990 | 10-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-JZ-15 | Honda | CBF1000F | € 12.250 | 31-03-2010 | 16,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 23.303 en/of een gewicht van ± 313 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha V Max | € 23.900 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 22.800 | 229 cm | 92 cm | 310 kg |
| Triumph Rocket Iii Classic | € 22.200 | - | - | 330 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Chief Vintage | € 25.200 | 263 cm | 100 cm | 340 kg |
| BMW R 1250 | € 23.100 | 221 cm | 90 cm | 290 kg |
| BMW R 1200 | € 21.000 | 232 cm | 187 cm | 310 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.