MX-JJ-15
Er rijden momenteel 654 Ducati 848's rond in Nederland. Deze 848 komt uit het jaar 2008 en is nu 18 jaren, 2 maanden en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 februari 2026, dus sinds 2 maanden en 26 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Ducati 848 rijden er in dezelfde variant (00) nog 398 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2007 en maart 2012. De nieuwwaarde ligt tussen de € 14.790 en € 20.550, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 15.592 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Ducati 848 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 10 april 2010. Het voertuig was toen 2 jaren en 18 dagen oud.
Bekijk ook alle Ducati 848 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ducati 848 | 2008
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Ducati |
| Handelsbenaming | 848 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 270 km/uur |
| 0 km (langzaam) (zeer zeer snel) 270 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.015 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Continue vermogen | 92 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 848W4 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 849cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 maart 2008 |
| Leeftijd | 18 jaren, 2 maanden en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 februari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 26 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 10 april 2010. Het voertuig was toen 2 jaren en 18 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 182 kg |
| Massa rijklaar | 193 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 197 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 390 kg |
| Technische max massa voertuig | 390 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,43 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant 00 | |
| Uitvoering AA | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0475*00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 95 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 95 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Ducati 848 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-JJ-15 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-JJ-15
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-JB-15 | Aprilia | VR | € 4.991 | 24-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JD-15 | KTM | Bora 80 | Onbekend | 17-03-2010 | 43,9 jaar |
| MX-JF-15 | Suzuki | GV 75 A | Onbekend | 18-03-2010 | 26,2 jaar |
| MX-JG-15 | BMW | R 1150 | Onbekend | 29-10-2011 | 23,9 jaar |
| MX-JH-15 | Harley-Davidson | Flstfb Fat Boy Special | € 23.575 | 24-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JJ-10 | Honda | VFR1200F | € 16.990 | 26-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JJ-11 | Honda | VFR1200F | € 16.990 | 26-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JJ-12 | Honda | VFR1200F | € 16.990 | 31-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JJ-13 | Honda | CBF1000F | € 12.250 | 31-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JJ-14 | Honda | CBF1000F | € 12.250 | 26-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JJ-15 | Ducati | 848 | Onbekend | 10-04-2010 | 18,2 jaar |
| MX-JJ-16 | Yamaha | RN04 | Onbekend | 22-03-2010 | 24,3 jaar |
| MX-JJ-18 | Suzuki | GSX1300R | Onbekend | 22-03-2010 | 18,2 jaar |
| MX-JJ-19 | Kawasaki | Z 1000 | Onbekend | 26-03-2010 | 21,6 jaar |
| MX-JL-15 | KTM | 990 Supermoto | € 13.600 | 27-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JN-15 | Honda | CB1000RA | € 12.390 | 25-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JP-15 | Suzuki | VLR 1800 | € 15.799 | 27-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JR-15 | Ducati | M 600 | Onbekend | 24-03-2010 | 26,3 jaar |
| MX-JS-15 | Kawasaki | Versys ABS | € 6.653 | 01-04-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JV-15 | Triumph | Street Triple R | Onbekend | 26-03-2010 | 17,1 jaar |
| MX-JX-15 | Suzuki | VZR 1800 | € 14.990 | 10-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-JZ-15 | Honda | CBF1000F | € 12.250 | 31-03-2010 | 16,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 15.592 en/of een gewicht van ± 182 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda CBR1000RR | € 16.400 | 208 cm | 72 cm | 200 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | € 16.000 | 293 cm | 80 cm | 200 kg |
| Yamaha YZF R1 | € 14.800 | - | - | 180 kg |
| BMW S 1000 | € 16.400 | 207 cm | 82 cm | 200 kg |
| KTM 890 Duke | € 14.100 | 214 cm | 81 cm | 180 kg |
| Yamaha MTN890 | € 14.100 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
| Triumph Street Triple RS | € 14.800 | 205 cm | 79 cm | 180 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-10R | € 15.100 | 209 cm | 74 cm | 190 kg |
| BMW CE 04 | € 15.500 | 229 cm | 82 cm | 170 kg |
| BMW R 1200 | € 16.100 | - | - | 200 kg |
| Aprilia Tuono | € 15.600 | 200 cm | 84 cm | 190 kg |
| Honda CBR600RA | € 14.000 | 201 cm | 69 cm | 180 kg |
| Aprilia RR | € 16.500 | 203 cm | 73 cm | 200 kg |
| KTM 990 Superduke R | € 15.300 | 213 cm | 84 cm | 190 kg |
| KTM 990 Duke | € 15.600 | 209 cm | 84 cm | 180 kg |
| KTM 990 Superduke | € 14.200 | - | - | 190 kg |
| KTM 890 Adventure | € 16.200 | 217 cm | 89 cm | 200 kg |
| MV Agusta Brutale 800 | € 15.200 | 205 cm | 88 cm | 190 kg |
| Honda CBR900RR | € 14.700 | - | - | 200 kg |
| Triumph Speed Triple R | € 16.400 | 210 cm | 80 cm | 200 kg |
| Yamaha YZF890 | € 14.300 | 207 cm | 71 cm | 190 kg |
| Buell 1125 R | € 14.400 | - | - | 200 kg |
| Indian Scout | € 16.000 | - | - | 200 kg |
| MV Agusta F3 | € 14.300 | - | - | 180 kg |
| Buell 1125 CR | € 14.500 | 205 cm | 94 cm | 200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.