ZF-77-07
OLDTIMER
Er rijden momenteel 539 Harley-Davidson Liberator's rond in Nederland. Deze Liberator komt uit het jaar 1942 en is nu 83 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 augustus 2019, dus sinds 6 jaren, 8 maanden en 29 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Wla Liberator rijden er nog 539 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1932 en juni 1980. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Wla Liberator is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 21 mei 2013. Het voertuig was toen 70 jaren, 10 maanden en 21 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Liberator voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Wla Liberator | 1942
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Wla Liberator |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 3 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 18 kW (24 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 740cc (0,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1942 |
| Leeftijd | 83 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 83 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 augustus 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 8 maanden en 29 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 21 mei 2013. Het voertuig was toen 70 jaren, 10 maanden en 21 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 300 kg |
| Massa rijklaar | 307 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,45 m | |
| Europese voertuigcategorie L4 | |
| Type WLA | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer l. frame onder zadel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Liberator voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van ZF-77-07 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
ZF-77-07
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| ZF-70-07 | Norton | ES 2 | Onbekend | 27-04-2012 | 72 jaar |
| ZF-71-07 | Harley-Davidson | WLA750 | Onbekend | 14-06-2012 | 83 jaar |
| ZF-74-07 | Honda | C90 | Onbekend | 12-11-2012 | 49,9 jaar |
| ZF-75-07 | D.k.w. | NZ 350 | Onbekend | 22-01-2013 | 82,7 jaar |
| ZF-76-07 | Vespa | Sprint | Onbekend | 02-05-2013 | 64,9 jaar |
| ZF-77-00 | Morini | Sbarazzino 100 | Onbekend | 14-05-2013 | 69,9 jaar |
| ZF-77-01 | Zündapp | KS 100 | Onbekend | 15-05-2013 | 57,3 jaar |
| ZF-77-02 | Ariel | MK II | Onbekend | 24-09-1986 | 73 jaar |
| ZF-77-03 | Miele | H4 Sportmodell | Onbekend | 16-05-2013 | 90 jaar |
| ZF-77-05 | FN | Mxiii 350 C | Onbekend | 06-03-2015 | 77 jaar |
| ZF-77-06 | Kreidler | Florett | Onbekend | 17-05-2013 | 55,1 jaar |
| ZF-77-07 | Harley-Davidson | Liberator | Onbekend | 21-05-2013 | 84 jaar |
| ZF-77-08 | BSA | M 20 | Onbekend | 21-05-2013 | 82,7 jaar |
| ZF-77-09 | Norton | Dominator | Onbekend | 22-05-2013 | 73 jaar |
| ZF-78-07 | Gilera | G 175 Super | Onbekend | 16-07-2013 | 55,2 jaar |
| ZF-79-07 | D.k.w. | RT | Onbekend | 03-10-2013 | 67,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 300 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Honda Pan European | - | - | 310 kg |
| Yamaha FJR 1300 | 223 cm | 75 cm | 290 kg |
| BMW K 1600 | 249 cm | 100 cm | 330 kg |
| Honda ST1300A | 227 cm | 86 cm | 320 kg |
| BMW R 1250 | 223 cm | 99 cm | 290 kg |
| BMW K 1200 | 232 cm | 98 cm | 290 kg |
| Yamaha XS650SE | - | - | 290 kg |
| Moto Guzzi California | - | - | 270 kg |
| Yamaha VP05 | - | - | 280 kg |
| Honda SC51 | - | - | 310 kg |
| Kawasaki VN 1500 | - | - | 320 kg |
| Honda VT1100 C2 | - | - | 270 kg |
| Yamaha VP08 | - | - | 330 kg |
| Suzuki VL 1500 | - | - | 320 kg |
| Yamaha V Max | - | - | 300 kg |
| Yamaha XVS 1100 | 240 cm | 90 cm | 290 kg |
| Yamaha VMX 1200 | - | - | 280 kg |
| Yamaha VP16 | - | - | 280 kg |
| Honda SC 26 | - | - | 310 kg |
| Suzuki 1500 Intruder LC | - | - | 310 kg |
| Suzuki AL | - | - | 320 kg |
| Suzuki VZR 1800 | - | - | 330 kg |
| Honda PC800 | - | - | 280 kg |
| Kawasaki 1000 GTR | - | - | 300 kg |
| Moto Guzzi California 1100 | - | - | 270 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.