MX-78-GJ
Er rijden momenteel 253 Harley-Davidson Fxrs Low Rider's rond in Nederland. Deze Fxrs Low Rider komt uit het jaar 1990 en is nu 36 jaren, 1 maand en 12 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 april 2012, dus sinds 14 jaren, 1 maand en 2 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Harley-Davidson Fxrs Low Rider rijden er nog 253 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1982 en augustus 1993. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Fxrs Low Rider is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 juni 1996. Het voertuig was toen 6 jaren, 2 maanden en 10 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Fxrs Low Rider voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Fxrs Low Rider | 1990
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Fxrs Low Rider |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.015 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 35 kW (48 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1340cc (1,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 april 1990 |
| Leeftijd | 36 jaren, 1 maand en 12 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 36 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 april 2012 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 jaren, 1 maand en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 juni 1996. Het voertuig was toen 6 jaren, 2 maanden en 10 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 265 kg |
| Massa rijklaar | 272 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,61 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 100 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 100 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Fxrs Low Rider voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-78-GJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-78-GJ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-70-GJ | Moto Guzzi | V7 Sport | Onbekend | 18-06-1996 | 52 jaar |
| MX-71-GJ | Suzuki | GSX-R 750 | Onbekend | 22-06-1996 | 35,9 jaar |
| MX-72-GJ | Moto Guzzi | V50 Monza | Onbekend | 22-06-1996 | 44,3 jaar |
| MX-73-GJ | Suzuki | VS 800 | Onbekend | 15-06-1996 | 32,3 jaar |
| MX-74-GJ | Honda | CBX | Onbekend | 18-06-1996 | 45,9 jaar |
| MX-75-GJ | Yamaha | V Max | Onbekend | 17-06-1996 | 38,3 jaar |
| MX-78-GD | Yamaha | XVZ13A | Onbekend | 13-06-1996 | 30 jaar |
| MX-78-GF | Yamaha | TDM 850 | Onbekend | 18-06-1996 | 30 jaar |
| MX-78-GJ | Harley-Davidson | Fxrs Low Rider | Onbekend | 27-06-1996 | 36,1 jaar |
| MX-78-GN | Honda | VT 500 C | Onbekend | 18-06-1996 | 43,3 jaar |
| MX-78-GR | Honda | XRV 750 | Onbekend | 20-06-1996 | 30 jaar |
| MX-78-GS | Honda | VT 1100 | Onbekend | 16-08-1996 | 31,7 jaar |
| MX-78-GT | Suzuki | GSF 1200 | Onbekend | 11-10-1996 | 29,7 jaar |
| MX-78-GV | Honda | Transalp | Onbekend | 28-06-1996 | 37,1 jaar |
| MX-78-GY | Ducati | M900 Monster | Onbekend | 22-06-1996 | 30 jaar |
| MX-78-GZ | Harley-Davidson | Xlh 883 Sportster | Onbekend | 24-06-1996 | 38,3 jaar |
| MX-79-GJ | Suzuki | VX 800 | Onbekend | 28-06-1996 | 35,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 265 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1250 | 227 cm | 99 cm | 290 kg |
| BMW R 1200 | 226 cm | 99 cm | 290 kg |
| BMW R 1150 | 223 cm | 91 cm | 280 kg |
| Yamaha XJ 900 | - | - | 260 kg |
| BMW R 1100 | - | - | 270 kg |
| Honda Pan European | - | - | 290 kg |
| Yamaha FJR 1300 | 223 cm | 75 cm | 290 kg |
| Suzuki VS 1400 | - | - | 250 kg |
| BMW K 100 | 225 cm | 91 cm | 270 kg |
| BMW K 1200 | 232 cm | 98 cm | 290 kg |
| Suzuki VL 800 | 250 cm | 96 cm | 270 kg |
| BMW K 1100 | - | - | 260 kg |
| Kawasaki Versys 1000 | 227 cm | 94 cm | 250 kg |
| BMW K75RT | - | - | 240 kg |
| Honda NT700VA | 207 cm | 109 cm | 250 kg |
| Moto Guzzi California | - | - | 270 kg |
| Suzuki AN 650 | 227 cm | 81 cm | 270 kg |
| Yamaha XS650SE | - | - | 290 kg |
| Honda RC 44 | - | - | 250 kg |
| Yamaha XT 1200 | 226 cm | 98 cm | 280 kg |
| Kawasaki VN800 Classic | - | - | 250 kg |
| Honda VT 1100 | - | - | 280 kg |
| BMW R 850 | - | - | 280 kg |
| Suzuki DL 1050 | 230 cm | 94 cm | 240 kg |
| Honda CB 750 F | - | - | 250 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.