H-047-XL
Er rijden momenteel 16.792 Peugeot Boxer's rond in Nederland. Deze witte Boxer komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 1 maand en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 juni 2020, dus sinds 5 jaren, 11 maanden en 14 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Peugeot Boxer kampeerwagen rijden er nog 3.182 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1994 en januari 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 15.143 en € 90.046, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 45.094 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Boxer bedraagt € 52.265 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Peugeot Boxer € 7.171 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Peugeot Boxer voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Peugeot Boxer | 2012
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Peugeot |
| Handelsbenaming | Boxer |
| Lengte | 4,96 m |
| Breedte | 2,05 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 52.265 |
| Bruto BPM | € 12.776 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 81 kW (110 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2198cc (2,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 april 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 1 maand en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 juni 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 11 maanden en 14 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 19 juni 2027. Het voertuig moet over 1 jaar en 25 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.280 kg |
| Massa rijklaar | 2.380 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 620 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.630 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.630 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,79 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. voorwielscherm |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.5 l/100km (1 liter op 10,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.4 l/100km (1 liter op 15,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.5 l/100km (1 liter op 13,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 199 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 I | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008I | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| H-047-XL | 8-05-2026 | 09:42 | periodieke controle | 19-06-2027 | Ja, bekijk hier. |
| H-047-XL | 17-06-2025 | 09:49 | periodieke controle | 19-06-2026 | Nee |
| H-047-XL | 13-06-2024 | 13:48 | periodieke controle | 19-06-2025 | Nee |
| H-047-XL | 15-06-2023 | 10:34 | periodieke controle | 19-06-2024 | Ja, bekijk hier. |
| H-047-XL | 16-06-2022 | 11:57 | periodieke controle | 19-06-2023 | Ja, bekijk hier. |
| H-047-XL | 16-06-2021 | 11:36 | periodieke controle | 19-06-2022 | Nee |
| H-047-XL | 4-06-2020 | 12:00 | periodieke controle | 19-06-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 8-05-2026 | 09:42 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
2023 | |||||
| 15-06-2023 | 10:34 | 145 | 5.*.12 | 1 | Accu ondeugdelijk bevestigd |
2022 | |||||
| 16-06-2022 | 11:57 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Vergeet ook niet alle Peugeot Boxer voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van H-047-XL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
H-047-XL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| H-040-XL | Kia | Picanto | MPV | € 14.586 | 11-06-2020 | 9,3 jaar | |
| H-041-XL | Mazda | MX-5 | Cabriolet | Onbekend | 11-06-2020 | 24,5 jaar | |
| H-042-XL | Giottiline | Giottiline Therry T38 | Kampeerwagen | € 45.159 | 11-06-2020 | 15,4 jaar | |
| H-043-XL | Ford | Ka | MPV | € 11.499 | 11-06-2020 | 15,6 jaar | |
| H-044-XL | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 36.608 | 19-06-2020 | 7,8 jaar | |
| H-045-XL | Nissan | Pixo | Hatchback | € 7.999 | 11-06-2020 | 15,3 jaar | |
| H-046-XL | Renault | Trafic | Kampeerwagen | Onbekend | 11-08-2008 | 17,8 jaar | |
| H-047-XB | Toyota | Yaris | MPV | € 21.663 | 01-08-2020 | 8,1 jaar | |
| H-047-XD | Volkswagen | T-Cross | Stationwagen | € 32.790 | 12-06-2020 | 6 jaar | |
| H-047-XF | Toyota | RAV 4 | Stationwagen | € 55.960 | 12-06-2020 | 6 jaar | |
| H-047-XG | Audi | A4 | Sedan | € 48.519 | 12-06-2020 | 6 jaar | |
| H-047-XH | Renault | Captur | Hatchback | € 23.540 | 13-08-2020 | 7,1 jaar | |
| H-047-XJ | Mercedes-Benz | G-klasse | MPV | Onbekend | 12-06-2020 | 19,5 jaar | |
| H-047-XK | Volkswagen | T-Cross | Stationwagen | € 30.892 | 26-06-2020 | 5,9 jaar | |
| H-047-XL | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | € 52.265 | 20-04-2012 | 14,1 jaar | |
| H-047-XN | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 22.122 | 18-06-2020 | 5,9 jaar | |
| H-047-XP | Bürstner | BT7401 | Kampeerwagen | € 47.160 | 27-06-2020 | 11,9 jaar | |
| H-047-XT | Tesla | Roadster | Cabriolet | € 132.209 | 17-06-2020 | 15,1 jaar | |
| H-047-XV | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 22.814 | 01-07-2020 | 5,9 jaar | |
| H-047-XX | Audi | A4 | Stationwagen | € 45.594 | 16-06-2020 | 10,3 jaar | |
| H-047-XZ | Hyundai | Kona | MPV | € 48.210 | 03-07-2020 | 6,5 jaar | |
| H-048-XL | Ford | Transit | Kampeerwagen | € 46.656 | 28-02-2011 | 15,2 jaar | |
| H-049-XL | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | Onbekend | 25-02-2008 | 18,3 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 45.094 en/of een afmeting van 496 x 205 cm en/of een gewicht van ± 2.280 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Westfalia Nugget | € 46.000 | 497 cm | 203 cm | 2.380 kg |
| Westfalia Ford Nugget | € 45.000 | 498 cm | 203 cm | 2.430 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.