20-BZ-XV
Er rijden momenteel 16.792 Peugeot Boxer's rond in Nederland. Deze Boxer komt uit het jaar 2004 en is nu 22 jaren en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 februari 2022, dus sinds 4 jaren, 3 maanden en 17 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Peugeot Boxer kampeerwagen rijden er nog 3.182 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1994 en januari 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 15.143 en € 90.046, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 45.094 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Peugeot Boxer is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 22 september 2006. Het voertuig was toen 2 jaren, 4 maanden en 5 dagen oud.
Bekijk ook alle Peugeot Boxer voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Peugeot Boxer | 2004
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Peugeot |
| Handelsbenaming | Boxer |
| Breedte | 2,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 8.328 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 94 kW (128 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2800cc (2,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 mei 2004 |
| Leeftijd | 22 jaren en 8 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 februari 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 3 maanden en 17 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 22 september 2006. Het voertuig was toen 2 jaren, 4 maanden en 5 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 17 oktober 2026. Het voertuig moet over 4 maanden en 23 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.385 kg |
| Massa rijklaar | 2.485 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 815 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.850 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,20 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,73 m (voor) / 1,72 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. voorwielscherm a. luik |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 20-BZ-XV | 23-09-2025 | 09:13 | periodieke controle | 17-10-2026 | Nee |
| 20-BZ-XV | 17-10-2023 | 16:21 | periodieke controle | 17-10-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 20-BZ-XV | 12-10-2023 | 14:05 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 20-BZ-XV | 17-10-2022 | 16:04 | periodieke controle | 17-10-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 20-BZ-XV | 9-02-2022 | 13:44 | periodieke controle | 2-03-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 20-BZ-XV | 2-03-2021 | 10:45 | periodieke controle | 2-03-2022 | Nee |
| 20-BZ-XV | 7-02-2020 | 16:18 | periodieke controle | 21-02-2021 | Nee |
| 20-BZ-XV | 19-02-2019 | 16:38 | periodieke controle | 21-02-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 17-10-2023 | 16:21 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 12-10-2023 | 14:05 | 188 | 5.*.19 | 1 | Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| 12-10-2023 | 14:05 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2022 | |||||
| 17-10-2022 | 16:04 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| 17-10-2022 | 16:04 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 9-02-2022 | 13:44 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2019 | |||||
| 19-02-2019 | 16:38 | 035 | 5.*.3 | 1 | Roestschade dorpel |
Vergeet ook niet alle Peugeot Boxer voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 20-BZ-XV - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
20-BZ-XV
Swipe voor complete tabel
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 45.094 en/of breedte van 200 cm en/of een gewicht van ± 2.385 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat Ducato | € 45.500 | 600 cm | 209 cm | 2.570 kg |
| Volkswagen California | € 42.600 | 489 cm | 190 cm | 2.360 kg |
| Citroën Jumper | € 44.600 | 587 cm | 209 cm | 2.550 kg |
| Renault Master | € 46.600 | 606 cm | 208 cm | 2.520 kg |
| Opel Movano | € 46.000 | 583 cm | 207 cm | 2.460 kg |
| Ford Transit | € 42.400 | 587 cm | 200 cm | 2.390 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 46.100 | 689 cm | 199 cm | 2.610 kg |
| Ford Transit Custom | € 44.100 | 517 cm | 203 cm | 2.260 kg |
| Westfalia Nugget | € 46.000 | 497 cm | 203 cm | 2.380 kg |
| Volkswagen Ventje | € 48.000 | 500 cm | 190 cm | 2.280 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 45.100 | 574 cm | 199 cm | 2.320 kg |
| Volkswagen Transporter | € 47.100 | 529 cm | 190 cm | 2.240 kg |
| Westfalia Ford Nugget | € 45.000 | 498 cm | 203 cm | 2.430 kg |
| Volkswagen Crafter | € 46.300 | 625 cm | 199 cm | 2.570 kg |
| Pössl Roadcar 540 | € 42.500 | 541 cm | 208 cm | 2.560 kg |
| Adria Twin 540 SPT | € 45.500 | 541 cm | 205 cm | 2.620 kg |
| Toth Es Fiai Clever | € 47.200 | 598 cm | 205 cm | 2.580 kg |
| Volkswagen Smallander | € 44.000 | 530 cm | 190 cm | 2.380 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 48.800 | 520 cm | 192 cm | 2.290 kg |
| Capron CVE600 | € 49.000 | 600 cm | 209 cm | 2.610 kg |
| Adria Twin Active | € 48.600 | - | 205 cm | 2.620 kg |
| Nissan NV400 | € 46.900 | 578 cm | 207 cm | 2.430 kg |
| Ford Transit-Nugget | € 41.200 | - | 197 cm | 2.310 kg |
| Hyundai H-1 | € 45.900 | - | 192 cm | 2.190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.