55-BB-PV
OLDTIMER
Er rijden momenteel 270 Opel Blitz's rond in Nederland. Deze Blitz komt uit het jaar 1974 en is nu 52 jaren en 11 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 mei 2018, dus sinds 8 jaren en 6 dagen. Deze camper rijdt op lpg & benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Opel Blitz 330-6 kampeerwagen rijden er nog 35 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1954 en juni 1980. De nieuwwaarde van deze Opel Blitz 330-6 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 21 februari 2002. Het voertuig was toen 27 jaren, 9 maanden en 10 dagen oud.
Bekijk ook alle Opel Blitz voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Blitz 330-6 | 1974
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Blitz 330-6 |
| Breedte | 2,24 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 59 kW (80 pk) |
| Brandstof | LPG & Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Type gasinstallatie | G2 gasinstallatie |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 14 mei 1974 |
| Leeftijd | 52 jaren en 11 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 52 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 mei 2018 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 jaren en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 21 februari 2002. Het voertuig was toen 27 jaren, 9 maanden en 10 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.670 kg |
| Massa rijklaar | 2.770 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 630 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.400 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.400 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.380 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.380 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.500 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,30 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,65 m (voor) / 1,52 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk 015 cm v. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2010 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 55-BB-PV | 11-06-2003 | LPG Installatie | Onbekend | Gasinstallatie tank inhoud 100 liter | G2 |
Vergeet ook niet alle Opel Blitz voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 55-BB-PV - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
55-BB-PV
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 55-BB-PG | Iveco | 40C | Opleggertrekker | ? | Onbekend | 08-03-2002 | 24,2 jaar |
| 55-BB-PV | Opel | Blitz | Kampeerwagen | ? | Onbekend | 21-02-2002 | 52,1 jaar |
| 55-BB-PX | Iveco | 35S11 | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 04-03-2002 | 24,2 jaar |
| 55-BN-PV | Ford | Transit | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 18-05-2004 | 22 jaar |
| 55-BV-PV | Ford | E350 Cutaway | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 21-12-2005 | 21,2 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met breedte van 224 cm een gewicht van ± 2.670 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Fiat 230 | 748 cm | 231 cm | 2.910 kg |
| Fiat 290 | 705 cm | 226 cm | 2.560 kg |
| Fiat Ducato | 758 cm | 229 cm | 2.930 kg |
| Adria TIK | 724 cm | 227 cm | 2.860 kg |
| Weinsberg R57 | 676 cm | 221 cm | 2.680 kg |
| Fiat 244 | 759 cm | 230 cm | 2.930 kg |
| Knaus R16 | 709 cm | 232 cm | 2.910 kg |
| Knaus R11 | 695 cm | 220 cm | 2.810 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | 735 cm | 230 cm | 2.920 kg |
| Knaus R06 | 690 cm | 230 cm | 2.930 kg |
| Adria Compact DL | 699 cm | 220 cm | 2.710 kg |
| Peugeot 290 | 668 cm | 230 cm | 2.510 kg |
| Adria Coral S 670 SL | 750 cm | 234 cm | 2.920 kg |
| Bürstner Teilintegriert | 662 cm | 229 cm | 2.800 kg |
| Hymer B580MC | 700 cm | 228 cm | 2.840 kg |
| Weinsberg R58 | 715 cm | 231 cm | 2.740 kg |
| Adria Matrix M 670 SL | 738 cm | 233 cm | 2.920 kg |
| Hymer B600MC | 720 cm | 228 cm | 2.900 kg |
| Bürstner BT6905 | 699 cm | 230 cm | 2.810 kg |
| Capron T337 | 693 cm | 233 cm | 2.720 kg |
| Capron T66 | 693 cm | 233 cm | 2.710 kg |
| Capron T68 | 743 cm | 233 cm | 2.840 kg |
| Knaus R21 | 747 cm | 232 cm | 2.930 kg |
| Adria Matrix M 670 SC | 750 cm | 234 cm | 2.930 kg |
| Capron T447 | 743 cm | 233 cm | 2.850 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.