ZR-84-RG
Er rijden momenteel 2.242 Nissan Patrol's rond in Nederland. Deze zwarte Patrol komt uit het jaar 1983 en is nu 42 jaren, 10 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 januari 2001, dus sinds 25 jaren, 4 maanden en 11 dagen. Deze camper rijdt op lpg & benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Nissan Patrol Wagon Kampeerauto kampeerwagen rijden er nog 2 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1983 en augustus 1985. De nieuwwaarde van deze Nissan Patrol Wagon Kampeerauto is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 1 oktober 1985. Het voertuig was toen 2 jaren, 3 maanden en 4 dagen oud.
Bekijk ook alle Nissan Patrol voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Nissan Patrol Wagon Kampeerauto | 1983
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Nissan |
| Handelsbenaming | Patrol Wagon Kampeerauto |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kampeerwagen |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1983 |
| Leeftijd | 42 jaren, 10 maanden en 27 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 42 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 16 januari 2001 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 jaren, 4 maanden en 11 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 1 oktober 1985. Het voertuig was toen 2 jaren, 3 maanden en 4 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 14 oktober 2026. Het voertuig moet over 4 maanden en 20 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.040 kg |
| Massa rijklaar | 2.140 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 310 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.450 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.450 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.300 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.300 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.550 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.550 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,97 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,50 m (voor) / 1,50 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balk 090 cm v. achteras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| ZR-84-RG | 14-10-2022 | 11:25 | periodieke controle | 14-10-2024 | Nee |
| ZR-84-RG | 29-05-2020 | 09:20 | periodieke controle | 29-05-2022 | Nee |
Vergeet ook niet alle Nissan Patrol voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van ZR-84-RG - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
ZR-84-RG
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZR-80-RG | Chevrolet | Caprice | Niet geregistreerd | Onbekend | 18-06-1991 | 51,9 jaar | |
| ZR-82-RG | Nissan | Patrol | Stationwagen | Onbekend | 07-06-1991 | 36,9 jaar | |
| ZR-83-RG | Chevrolet | Corvette | Niet geregistreerd | Onbekend | 21-09-1991 | 44,9 jaar | |
| ZR-84-RG | Nissan | Patrol | Kampeerwagen | Onbekend | 01-10-1985 | 42,9 jaar | |
| ZR-86-RG | MG | B.gt. | Niet geregistreerd | Onbekend | 05-06-1992 | 52,9 jaar | |
| ZR-88-RG | Chevrolet | Corvette | Niet geregistreerd | Onbekend | 11-06-1991 | 44,9 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met een gewicht van ± 2.040 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | 531 cm | 211 cm | 2.240 kg |
| Volkswagen California | 519 cm | 194 cm | 2.230 kg |
| Mercedes-Benz Vito | 531 cm | 193 cm | 2.240 kg |
| Mercedes-Benz Viano | 527 cm | 191 cm | 2.240 kg |
| Volkswagen Kombi | 518 cm | 194 cm | 2.200 kg |
| Volkswagen Multivan | 498 cm | 190 cm | 2.240 kg |
| Renault Trafic | 536 cm | 196 cm | 2.150 kg |
| Volkswagen Kampeerauto | - | - | 2.220 kg |
| Ford Transit | 580 cm | 223 cm | 2.210 kg |
| Opel Vivaro | 528 cm | 196 cm | 2.080 kg |
| Volkswagen Caravelle | 528 cm | 192 cm | 2.240 kg |
| Ford Transit Custom | 517 cm | 203 cm | 2.240 kg |
| Ford Transit-tourneo | 553 cm | 199 cm | 2.220 kg |
| Fiat 280 | - | 225 cm | 2.240 kg |
| Peugeot Expert | 514 cm | 192 cm | 2.050 kg |
| Mercedes-Benz T1 | - | 203 cm | 2.230 kg |
| Volkswagen 70X0B | 466 cm | 186 cm | 2.030 kg |
| Ford Transit-euroline-nugget | 483 cm | 197 cm | 2.240 kg |
| Renault Master | 544 cm | 199 cm | 2.240 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | 580 cm | 206 cm | 2.240 kg |
| Fiat Ducato | - | 202 cm | 2.240 kg |
| Citroën Jumpy | 515 cm | 192 cm | 2.100 kg |
| Peugeot Kampeerauto | - | - | 2.190 kg |
| Fiat 290 | - | 223 cm | 2.210 kg |
| Volkswagen 70X02A | - | 184 cm | 2.040 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Nissan PatrolGoogle op afbeeldingen van de Nissan Patrol
Google op reviews van de Nissan Patrol
Nissan Patrol Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Nissan Patrol nieuws
Nissan Patrol nieuws
Autoreview.nl
Tweedehands Nissan Patrol kopen: let hier op
Autovisie.nl
Alles over Nissan Patrol
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/nissan/patrol/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.