S-434-JS
Er rijden momenteel 1.012 Nissan NV400's rond in Nederland. Deze witte NV400 komt uit het jaar 2014 en is nu 12 jaren, 1 maand en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 februari 2023, dus sinds 3 jaren, 3 maanden en 23 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Nissan NV400 kampeerwagen rijden er nog 29 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2012 en september 2020. De nieuwwaarde ligt tussen de € 35.187 en € 74.653, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 46.523 uitkomt. De nieuwwaarde van deze NV400 bedraagt € 45.913 incl. BTW en BPM, deze Nissan NV400 is daardoor € 610 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 23 augustus 2016. Het voertuig was toen 2 jaren, 4 maanden en 7 dagen oud.
Bekijk ook alle Nissan NV400 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Nissan NV400 | 2014
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Nissan |
| Handelsbenaming | NV400 |
| Breedte | 2,07 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 45.913 |
| Bruto BPM | € 11.110 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 110 kW (150 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 april 2014 |
| Leeftijd | 12 jaren, 1 maand en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 4 februari 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 3 maanden en 23 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 23 augustus 2016. Het voertuig was toen 2 jaren, 4 maanden en 7 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 4 juli 2026. Het voertuig moet over 1 maand en 8 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.216 kg |
| Massa rijklaar | 2.316 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.184 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,33 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type M1 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 10 l/100km (1 liter op 10,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.6 l/100km (1 liter op 13,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.5 l/100km (1 liter op 11,8km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 223 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*630/2012M | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| S-434-JS | 3-07-2025 | 14:05 | periodieke controle | 4-07-2026 | Ja, bekijk hier. |
| S-434-JS | 4-07-2024 | 12:01 | periodieke controle | 4-07-2025 | Ja, bekijk hier. |
| S-434-JS | 4-07-2023 | 14:42 | periodieke controle | 4-07-2024 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 3-07-2025 | 14:05 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2024 | |||||
| 4-07-2024 | 12:01 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle Nissan NV400 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van S-434-JS - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
S-434-JS
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| S-430-JS | Volkswagen | Scirocco | Coupe | Onbekend | 04-02-2023 | 17,3 jaar | |
| S-431-JS | Volkswagen | Multivan | Kampeerwagen | € 44.373 | 28-05-2010 | 16 jaar | |
| S-433-JS | Mercedes-Benz | Sprinter | Kampeerwagen | € 101.888 | 15-09-2016 | 9,7 jaar | |
| S-434-JB | Audi | A7 | Hatchback | € 94.470 | 27-01-2023 | 15,3 jaar | |
| S-434-JD | Peugeot | 208 | Hatchback | € 34.149 | 23-02-2023 | 3,3 jaar | |
| S-434-JF | Peugeot | 208 | Hatchback | € 33.029 | 02-02-2023 | 3,3 jaar | |
| S-434-JG | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 55.036 | 30-01-2023 | 3,3 jaar | |
| S-434-JH | Ford | Fiesta | Hatchback | € 28.460 | 11-02-2023 | 11,1 jaar | |
| S-434-JJ | Skoda | Scala | Hatchback | € 28.380 | 21-02-2023 | 3,3 jaar | |
| S-434-JK | BMW | X1 | Stationwagen | € 50.594 | 01-02-2023 | 8,7 jaar | |
| S-434-JL | Renault | Clio | Hatchback | € 26.645 | 09-02-2023 | 3,3 jaar | |
| S-434-JN | Citroën | E-C4 | Hatchback | € 43.149 | 04-12-2023 | 3,9 jaar | |
| S-434-JP | Kia | Ceed | Stationwagen | € 37.159 | 14-04-2023 | 4,2 jaar | |
| S-434-JR | Skoda | Kodiaq | Stationwagen | € 49.934 | 17-02-2023 | 3,3 jaar | |
| S-434-JS | Nissan | NV400 | Kampeerwagen | € 45.913 | 23-08-2016 | 12,1 jaar | |
| S-434-JT | Toyota | Yaris | Hatchback | € 26.722 | 10-02-2023 | 3,3 jaar | |
| S-434-JV | Nissan | Juke | MPV | € 34.139 | 11-02-2023 | 3,3 jaar | |
| S-434-JX | Mercedes-Benz | GLA | Stationwagen | € 52.597 | 17-02-2023 | 7,7 jaar | |
| S-434-JZ | Fiat | 500 | Hatchback | € 34.490 | 13-02-2023 | 3,3 jaar | |
| S-435-JS | Mercedes-Benz | Sprinter | Kampeerwagen | € 57.405 | 21-12-2022 | 8 jaar | |
| S-436-JS | Mercedes-Benz | Sprinter | Kampeerwagen | € 60.846 | 14-07-2010 | 15,9 jaar | |
| S-437-JS | Fiat | Ducato | Kampeerwagen | € 75.924 | 23-08-2022 | 3,9 jaar | |
| S-438-JS | Volkswagen | Crafter | Voor rolstoelen toegankelijk voertuig | € 69.947 | 09-01-2023 | 3,4 jaar | |
| S-439-JS | Ford | Transit | Kampeerwagen | € 40.936 | 19-01-2023 | 15 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 46.523 en/of breedte van 207 cm en/of een gewicht van ± 2.216 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Master | € 46.400 | 599 cm | 207 cm | 2.440 kg |
| Ford Transit Custom | € 44.100 | 517 cm | 203 cm | 2.260 kg |
| Opel Movano | € 45.600 | 583 cm | 207 cm | 2.420 kg |
| Westfalia Nugget | € 46.000 | 497 cm | 203 cm | 2.380 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 44.600 | 574 cm | 199 cm | 2.320 kg |
| Westfalia Ford Nugget | € 46.300 | 498 cm | 203 cm | 2.430 kg |
| Ford Transit | € 43.100 | 580 cm | 200 cm | 2.290 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 49.500 | 569 cm | 199 cm | 2.420 kg |
| Fiat Ducato | € 46.300 | 545 cm | 209 cm | 2.350 kg |
| Westfalia Nugget Aufstelldach | € 49.800 | 497 cm | 203 cm | 2.410 kg |
| Volkswagen Crafter | € 43.200 | 580 cm | 199 cm | 2.310 kg |
| Peugeot Boxer | € 46.500 | 544 cm | 209 cm | 2.390 kg |
| Citroën Jumper | € 44.200 | 551 cm | 205 cm | 2.420 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.