90-TKK-7
Er rijden momenteel 34 Mobilvetta M 600's rond in Nederland. Deze witte M 600 komt uit het jaar 2007 en is nu 18 jaren, 10 maanden en 16 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 april 2026, dus sinds 27 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 6 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Mobilvetta M 600 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (CAAD) nog 2 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 2007 en juli 2007. De nieuwwaarde van deze Mobilvetta M 600 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 16 februari 2012. Het voertuig was toen 4 jaren, 7 maanden en 10 dagen oud.
Bekijk ook alle Mobilvetta M 600 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mobilvetta M 600 | 2007
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Mobilvetta |
| Handelsbenaming | M 600 |
| Lengte | 6,58 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 155 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 7.743 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 74 kW (101 pk) |
| Continue vermogen | 74 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 4HV |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2198cc (2,2 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 juli 2007 |
| Leeftijd | 18 jaren, 10 maanden en 16 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 april 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 16 februari 2012. Het voertuig was toen 4 jaren, 7 maanden en 10 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 31 mei 2026. Het voertuig moet over 6 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.715 kg |
| Massa rijklaar | 2.815 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 685 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,80 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,98 m | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type ZC7C | |
| Variant CAAD | |
| Uitvoering 660TA0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2001/116*0214*00 | |
| Plaats chassisnummer tegen r. voorwielscherm |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 90-TKK-7 | 28-05-2025 | 16:07 | periodieke controle | 31-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 90-TKK-7 | 31-05-2024 | 13:41 | periodieke controle | 31-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 90-TKK-7 | 25-05-2023 | 13:33 | periodieke controle | 25-05-2024 | Nee |
| 90-TKK-7 | 7-04-2022 | 09:01 | periodieke controle | 6-05-2023 | Nee |
| 90-TKK-7 | 2-04-2021 | 15:42 | periodieke controle | 6-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 90-TKK-7 | 6-05-2020 | 11:29 | periodieke controle | 6-05-2021 | Nee |
| 90-TKK-7 | 2-04-2019 | 11:44 | periodieke controle | 19-04-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 28-05-2025 | 16:07 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| 28-05-2025 | 16:07 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
2024 | |||||
| 31-05-2024 | 13:41 | 393 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed |
2021 | |||||
| 2-04-2021 | 15:42 | 145 | 5.*.12 | 1 | Accu ondeugdelijk bevestigd |
2019 | |||||
| 2-04-2019 | 11:44 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Mobilvetta M 600 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 90-TKK-7 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
90-TKK-7
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90-TKB-7 | Ford | Focus | Stationwagen | € 25.555 | 16-02-2012 | 14,3 jaar | |
| 90-TKD-7 | Skoda | Octavia | Stationwagen | € 24.024 | 16-02-2012 | 14,3 jaar | |
| 90-TKF-7 | Citroën | C1 | Hatchback | € 9.490 | 23-02-2012 | 14,3 jaar | |
| 90-TKJ-7 | Opel | Agila | Stationwagen | € 15.159 | 22-02-2012 | 14,3 jaar | |
| 90-TKK-1 | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 20.428 | 24-02-2012 | 14,3 jaar | |
| 90-TKK-6 | Nissan | Qashqai | MPV | € 26.859 | 22-02-2012 | 14,3 jaar | |
| 90-TKK-7 | Mobilvetta | M 600 | Kampeerwagen | Onbekend | 16-02-2012 | 18,9 jaar | |
| 90-TKK-8 | Renault | Twingo | Hatchback | € 11.527 | 24-02-2012 | 14,3 jaar | |
| 90-TKK-9 | Citroën | C1 | Hatchback | € 12.125 | 21-02-2012 | 14,3 jaar | |
| 90-TKL-7 | Opel | Insignia | MPV | € 30.320 | 23-02-2012 | 14,3 jaar | |
| 90-TKR-7 | Carthago | Tourer C1 I142QB | Kampeerwagen | € 48.607 | 24-02-2012 | 14,3 jaar | |
| 90-TKS-7 | Mitsubishi | Colt | Stationwagen | € 13.747 | 24-02-2012 | 14,3 jaar | |
| 90-TKT-7 | Kia | Sportage | MPV | € 26.885 | 28-02-2012 | 14,2 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met lengte van 658 cm een gewicht van ± 2.715 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Adria Compact SL | 662 cm | 218 cm | 2.740 kg |
| Bürstner BUT620 | 660 cm | 220 cm | 2.840 kg |
| Knaus R06 | 667 cm | 230 cm | 2.930 kg |
| Bürstner BT6202 | 660 cm | 220 cm | 2.660 kg |
| Hymer B 514 SL | 660 cm | 235 cm | 2.930 kg |
| Knaus R11 | 668 cm | 220 cm | 2.690 kg |
| Capron V337 | 665 cm | 215 cm | 2.620 kg |
| Capron V66 | 665 cm | 214 cm | 2.520 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | 657 cm | 227 cm | 2.860 kg |
| Hymer EXT 474 | 658 cm | 221 cm | 2.670 kg |
| Hymer HV 562 | 661 cm | 214 cm | 2.680 kg |
| Volkswagen LT35 | 661 cm | 228 cm | 2.730 kg |
| Elnagh P250 | 661 cm | 230 cm | 2.670 kg |
| Mercedes-Benz L 407 D | 651 cm | 214 cm | 2.940 kg |
| Chausson S697 | 660 cm | 205 cm | 2.640 kg |
| Sun Living Lido S 42 SL | 661 cm | 232 cm | 2.760 kg |
| Carthago C-compactline I 141 LE | 665 cm | 219 cm | 2.850 kg |
| Elnagh P 200 | 665 cm | - | 2.700 kg |
| Chausson Trigano FD2 | 654 cm | 229 cm | 2.720 kg |
| Volkswagen Crafter | 656 cm | 199 cm | 2.710 kg |
| Bürstner Teilintegriert | 662 cm | 229 cm | 2.800 kg |
| Rapido S7 | 649 cm | 232 cm | 2.880 kg |
| Bürstner BT6203 | 660 cm | 220 cm | 2.650 kg |
| Pilote P650C | 649 cm | 235 cm | 2.760 kg |
| Hymer Van 572 | 658 cm | - | 2.660 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.