65-TXB-8
Er rijden momenteel 53 Knaus R17's rond in Nederland. Deze grijze R17 komt uit het jaar 2009 en is nu 17 jaren en 14 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 juni 2023, dus sinds 2 jaren, 11 maanden en 24 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 6 zitplaatsen.
Van deze Knaus R17 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (R17) nog 20 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2009 en maart 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 37.328 en € 85.250, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 55.708 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Knaus R17 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 17 april 2012. Het voertuig was toen 2 jaren, 11 maanden en 6 dagen oud.
Bekijk ook alle Knaus R17 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Knaus R17 | 2009
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Knaus |
| Handelsbenaming | R17 |
| Lengte | 6,54 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 130 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 10.050 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Continue vermogen | 96 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AE0481N |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 12 mei 2009 |
| Leeftijd | 17 jaren en 14 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 2 juni 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 11 maanden en 24 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 17 april 2012. Het voertuig was toen 2 jaren, 11 maanden en 6 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 17 juni 2026. Het voertuig moet over 22 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.960 kg |
| Massa rijklaar | 3.060 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 440 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.300 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,45 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,83 m | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type X250/4 | |
| Variant R17 | |
| Uitvoering 17C04D7MFC | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0453*02 | |
| Plaats chassisnummer by r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 65-TXB-8 | 27-05-2025 | 12:27 | periodieke controle | 17-06-2026 | Nee |
| 65-TXB-8 | 30-05-2024 | 13:54 | periodieke controle | 17-06-2025 | Nee |
| 65-TXB-8 | 24-04-2023 | 13:55 | periodieke controle | 17-06-2024 | Nee |
| 65-TXB-8 | 8-06-2022 | 16:22 | periodieke controle | 17-06-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 65-TXB-8 | 22-04-2021 | 15:41 | periodieke controle | 17-06-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 65-TXB-8 | 17-06-2020 | 08:43 | periodieke controle | 17-06-2021 | Nee |
| 65-TXB-8 | 8-05-2019 | 14:34 | periodieke controle | 12-05-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
| 8-06-2022 | 16:22 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
2021 | |||||
| 22-04-2021 | 15:41 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle Knaus R17 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 65-TXB-8 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
65-TXB-8
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 65-TXB-1 | Opel | Agila | Stationwagen | € 12.710 | 20-04-2012 | 14,1 jaar | |
| 65-TXB-4 | Kia | Sportage | MPV | € 33.405 | 27-04-2012 | 14,1 jaar | |
| 65-TXB-5 | Audi | Q3 | Stationwagen | € 43.923 | 12-05-2012 | 14 jaar | |
| 65-TXB-6 | Audi | Q3 | Stationwagen | € 44.205 | 24-04-2012 | 14,1 jaar | |
| 65-TXB-7 | Skoda | Fabia | Hatchback | € 17.271 | 26-04-2012 | 14,1 jaar | |
| 65-TXB-8 | Knaus | R17 | Kampeerwagen | Onbekend | 17-04-2012 | 17 jaar | |
| 65-TXB-9 | Audi | A3 | Hatchback | Onbekend | 17-04-2012 | 20,1 jaar | |
| 65-TXG-8 | Citroën | C1 | Hatchback | € 9.620 | 27-04-2012 | 14,1 jaar | |
| 65-TXL-8 | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 12.815 | 27-04-2012 | 14,1 jaar | |
| 65-TXN-8 | Fiat | Panda | MPV | € 12.790 | 25-04-2012 | 14,1 jaar | |
| 65-TXP-8 | Mini | Mini | Cabriolet | € 33.711 | 27-04-2012 | 14,1 jaar | |
| 65-TXR-8 | Opel | Astra | Stationwagen | € 30.044 | 18-05-2012 | 14 jaar | |
| 65-TXT-8 | Fiat | Eg-df 002 | Kampeerwagen | Onbekend | 27-04-2012 | 21,2 jaar | |
| 65-TXV-8 | Audi | A4 | Cabriolet | Onbekend | 05-05-2012 | 17,4 jaar | |
| 65-TXX-8 | Peugeot | 207 | Hatchback | € 16.070 | 28-04-2012 | 14,1 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 55.708 en/of lengte van 654 cm en/of een gewicht van ± 2.960 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Crafter | € 57.400 | 656 cm | 204 cm | 2.710 kg |
| Bürstner BUT620 | € 54.900 | 660 cm | 220 cm | 2.840 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 56.300 | 652 cm | 199 cm | 2.750 kg |
| Sun Living Lido S 42 SL | € 56.100 | 661 cm | 232 cm | 2.760 kg |
| Hymer B 514 SL | € 57.200 | 660 cm | 235 cm | 2.930 kg |
| Benimar Tessoro | € 51.800 | 660 cm | 231 cm | 2.830 kg |
| Hymer HV 562 | € 59.000 | 660 cm | 214 cm | 2.680 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.