EB-98-86
OLDTIMER
Er rijden momenteel 67 Hanomag-henschel F 40 KA's rond in Nederland. Deze F 40 KA komt uit het jaar 1974 en is nu 52 jaren, 4 maanden en 23 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 mei 2010, dus sinds 16 jaren en 6 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Hanomag-henschel F 40 KA kampeerwagen rijden er nog 61 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1971 en juli 1975. De nieuwwaarde van deze Hanomag-henschel F 40 KA is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Hanomag-henschel F 40 KA voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Hanomag-henschel F 40 KA | 1974
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Hanomag-henschel |
| Handelsbenaming | F 40 KA |
| Breedte | 2,10 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 44 kW (60 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 2 januari 1974 |
| Leeftijd | 52 jaren, 4 maanden en 23 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 52 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 mei 2010 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 jaren en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.940 kg |
| Massa rijklaar | 3.040 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 450 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.490 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.490 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.550 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.550 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.200 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.200 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk 020 cm v. 2e veerh. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2022 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| EB-98-86 | 17-08-2022 | 12:14 | periodieke controle | 18-09-2024 | Nee |
| EB-98-86 | 18-09-2020 | 13:27 | periodieke controle | 18-09-2022 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2020 | |||||
| 18-09-2020 | 13:27 | 354 | 5.*.38 | 2 | Remvertraging bedrijfsrem slecht (< 50% awet) |
| 18-09-2020 | 13:27 | 314 | 5.*.31 | 2 | Rem- of parkeerremkabel / buitenkabel ondeugdelijk |
| 18-09-2020 | 13:27 | 307 | 5.*.31 | 3 | Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
Vergeet ook niet alle Hanomag-henschel F 40 KA voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van EB-98-86 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Normaal gesproken zijn er meer kentekens die lijken op
EB-98-86
In dit geval niet, dit komt doordat dit kenteken erg oud is waarbij alle andere voertuigen met bijna hetzelfde kenteken gesloopt zijn.
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EB-98-86 | Hanomag-henschel | F 40 KA | Kampeerwagen | ? | Onbekend | 02-01-1974 | 52,4 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met breedte van 210 cm een gewicht van ± 2.940 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | 691 cm | 219 cm | 3.080 kg |
| Fiat Ducato | 592 cm | 207 cm | 2.660 kg |
| Knaus R07 | 605 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Knaus R11 | 695 cm | 220 cm | 2.810 kg |
| Pössl KW 9 | 600 cm | 205 cm | 2.780 kg |
| Pössl KW 18 | 636 cm | 205 cm | 2.910 kg |
| Adria Twin 640 SLB | 640 cm | 212 cm | 2.840 kg |
| Weinsberg R57 | 675 cm | 220 cm | 2.680 kg |
| Volkswagen Crafter | 674 cm | 204 cm | 3.090 kg |
| Weinsberg R47 | 636 cm | 205 cm | 2.760 kg |
| Adria Compact DL | 699 cm | 220 cm | 2.710 kg |
| Adria Compact SL | 681 cm | 219 cm | 2.740 kg |
| Adria TIK | 606 cm | 220 cm | 2.830 kg |
| Hymer Grand Canyon | 697 cm | 207 cm | 3.130 kg |
| Carthago Malibu Van 640 LE | 636 cm | 210 cm | 2.850 kg |
| Adria Twin 640 SGX | 636 cm | 212 cm | 2.900 kg |
| Pössl Summit 640 | 636 cm | 205 cm | 2.910 kg |
| Adria Twin 640 SLX | 636 cm | 205 cm | 2.890 kg |
| Pössl Summit 600 | 600 cm | 205 cm | 2.750 kg |
| Knaus R09 | 705 cm | 220 cm | 2.950 kg |
| Bürstner BUT620 | 660 cm | 220 cm | 2.840 kg |
| Knaus R19 | 612 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Ford Transit | 620 cm | 206 cm | 2.740 kg |
| Fiat Fiat | 627 cm | 216 cm | 2.740 kg |
| Bürstner BT6202 | 660 cm | 220 cm | 2.660 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.