BD-82-PT
OLDTIMER
Er rijden momenteel 67 Hanomag-henschel F 40 KA's rond in Nederland. Deze F 40 KA komt uit het jaar 1974 en is nu 51 jaren, 11 maanden en 11 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 mei 2022, dus sinds 4 jaren en 7 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Hanomag-henschel F 40 KA kampeerwagen rijden er nog 61 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1971 en juli 1975. De nieuwwaarde van deze Hanomag-henschel F 40 KA is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Hanomag-henschel F 40 KA voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Hanomag-henschel F 40 KA | 1974
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Hanomag-henschel |
| Handelsbenaming | F 40 KA |
| Breedte | 2,10 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 44 kW (60 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 juni 1974 |
| Leeftijd | 51 jaren, 11 maanden en 11 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 51 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 mei 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.620 kg |
| Massa rijklaar | 2.720 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 780 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 4.600 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.550 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,69 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk 020 cm v. 2e veerh. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BD-82-PT | 21-08-2020 | 11:02 | periodieke controle | 4-09-2022 | Nee |
Vergeet ook niet alle Hanomag-henschel F 40 KA voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BD-82-PT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Normaal gesproken zijn er meer kentekens die lijken op
BD-82-PT
In dit geval niet, dit komt doordat dit kenteken erg oud is waarbij alle andere voertuigen met bijna hetzelfde kenteken gesloopt zijn.
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BD-82-PT | Hanomag-henschel | F 40 KA | Kampeerwagen | ? | Onbekend | 17-06-1974 | 52 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met breedte van 210 cm een gewicht van ± 2.620 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Fiat Ducato | 600 cm | 209 cm | 2.660 kg |
| Peugeot Boxer | 598 cm | 209 cm | 2.600 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | 691 cm | 219 cm | 2.880 kg |
| Citroën Jumper | 620 cm | 212 cm | 2.600 kg |
| Renault Master | 688 cm | 216 cm | 2.810 kg |
| Weinsberg R57 | 675 cm | 220 cm | 2.680 kg |
| Knaus R07 | 605 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Knaus R11 | 695 cm | 220 cm | 2.810 kg |
| Pössl KW 9 | 600 cm | 205 cm | 2.780 kg |
| Adria Twin 640 SLB | 640 cm | 212 cm | 2.840 kg |
| Westfalia Ford Nugget | 534 cm | 203 cm | 2.680 kg |
| Weinsberg R47 | 636 cm | 205 cm | 2.760 kg |
| Adria Compact DL | 699 cm | 220 cm | 2.710 kg |
| Ford Transit | 620 cm | 219 cm | 2.740 kg |
| Adria Compact SL | 681 cm | 219 cm | 2.740 kg |
| Adria TIK | 606 cm | 220 cm | 2.830 kg |
| Chevrolet Chevy Van | - | 208 cm | 2.550 kg |
| Carthago Malibu Van 640 LE | 636 cm | 210 cm | 2.850 kg |
| Toth Es Fiai Clever | 618 cm | 205 cm | 2.670 kg |
| Opel Movano | 583 cm | 207 cm | 2.460 kg |
| Hymer Grand Canyon | 600 cm | 207 cm | 2.800 kg |
| Pössl KW 18 | 636 cm | 205 cm | 2.880 kg |
| Pössl Summit 600 | 600 cm | 205 cm | 2.750 kg |
| Volkswagen Crafter | 674 cm | 204 cm | 2.720 kg |
| Pössl Summit 640 | 636 cm | 205 cm | 2.860 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.