62-VTS-1
Er rijden momenteel 224 Fiat Eg-df 002's rond in Nederland. Deze witte Eg-df 002 komt uit het jaar 2005 en is nu 21 jaren, 2 maanden en 3 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Fiat Eg/df 002 kampeerwagen rijden er nog 224 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2002 en december 2007. De nieuwwaarde van deze Fiat Eg/df 002 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Fiat haalt een maximumsnelheid van 127 km/uur. Van alle Nederlandse campers behoort deze Fiat Eg/df 002 tot de 5.6% traagste campers.
Het voertuig is geïmporteerd op 21 oktober 2008. Het voertuig was toen 3 jaren, 6 maanden en 30 dagen oud.
Bekijk ook alle Fiat Eg-df 002 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Fiat Eg/df 002 | 2005
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Fiat |
| Handelsbenaming | Eg/df 002 |
| Breedte | 2,32 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 127 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 8.026 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 94 kW (128 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2800cc (2,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 maart 2005 |
| Leeftijd | 21 jaren, 2 maanden en 3 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 21 oktober 2008. Het voertuig was toen 3 jaren, 6 maanden en 30 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 31 juli 2026. Het voertuig moet over 2 maanden en 5 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.870 kg |
| Massa rijklaar | 2.970 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 525 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.495 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.495 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.495 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,72 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer by r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 62-VTS-1 | 13-06-2025 | 09:56 | periodieke controle | 31-07-2026 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 13-06-2025 | 09:56 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 13-06-2025 | 09:56 | AC3 | AC3 | 1 | Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
Vergeet ook niet alle Fiat Eg-df 002 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 62-VTS-1 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
62-VTS-1
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 62-VTH-1 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | ? | € 63.273 | 01-07-2008 | 17,9 jaar |
| 62-VTJ-1 | Dodge | Nitro | Gesloten opbouw | ? | € 40.199 | 02-07-2008 | 17,9 jaar |
| 62-VTN-1 | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 11-07-2008 | 17,9 jaar |
| 62-VTP-1 | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | ? | € 32.707 | 18-07-2008 | 17,9 jaar |
| 62-VTR-1 | Opel | Combo | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 17-07-2008 | 17,9 jaar |
| 62-VTS-1 | Fiat | Eg-df 002 | Kampeerwagen | Onbekend | 21-10-2008 | 21,2 jaar | |
| 62-VTS-3 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 25-07-2008 | 17,8 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met breedte van 232 cm een gewicht van ± 2.870 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Knaus R16 | 709 cm | 232 cm | 2.910 kg |
| Adria TIK | 715 cm | 229 cm | 3.120 kg |
| Adria Coral S 670 SL | 750 cm | 234 cm | 2.920 kg |
| Bürstner Teilintegriert | 662 cm | 229 cm | 2.800 kg |
| Knaus R22 | 722 cm | 234 cm | 3.000 kg |
| Adria Matrix M 670 SL | 738 cm | 237 cm | 2.920 kg |
| Hymer B580MC | 700 cm | 228 cm | 2.840 kg |
| Weinsberg R58 | 715 cm | 231 cm | 2.740 kg |
| Knaus R06 | 675 cm | 230 cm | 2.930 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | 735 cm | 230 cm | 3.110 kg |
| Hymer B600MC | 720 cm | 228 cm | 2.940 kg |
| Hymer B680MC | 740 cm | 228 cm | 2.970 kg |
| Bürstner BT6905 | 699 cm | 230 cm | 2.810 kg |
| Benimar Tessoro | 744 cm | 232 cm | 3.020 kg |
| Capron T337 | 693 cm | 233 cm | 2.720 kg |
| Capron T66 | 693 cm | 233 cm | 2.710 kg |
| Adria Matrix M 670 SC | 750 cm | 238 cm | 2.950 kg |
| Capron T68 | 743 cm | 233 cm | 2.840 kg |
| Knaus R21 | 747 cm | 232 cm | 2.930 kg |
| Rapido S6 | 749 cm | 235 cm | 3.000 kg |
| Capron T447 | 743 cm | 233 cm | 2.850 kg |
| Dethleffs Trend T 7057 | 741 cm | 233 cm | 2.850 kg |
| Capron T67 | 739 cm | 233 cm | 2.730 kg |
| MC Louis P700 | 738 cm | 235 cm | 2.890 kg |
| Capron T448 | 740 cm | 233 cm | 2.810 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.