02-XVS-9
Er rijden momenteel 35 Dethleffs RT 7014's rond in Nederland. Deze witte RT 7014 komt uit het jaar 2008 en is nu 18 jaren en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 september 2025, dus sinds 8 maanden en 8 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Dethleffs RT 7014 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (RTH6FE) nog 2 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2008 en april 2010. De nieuwwaarde van deze Dethleffs RT 7014 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 6 september 2012. Het voertuig was toen 4 jaren, 3 maanden en 17 dagen oud.
Bekijk ook alle Dethleffs RT 7014 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Dethleffs RT 7014 | 2008
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Dethleffs |
| Handelsbenaming | RT 7014 |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 143 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 10.335 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Continue vermogen | 107 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | G9UB6 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2464cc (2,5 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 mei 2008 |
| Leeftijd | 18 jaren en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 september 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 maanden en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 6 september 2012. Het voertuig was toen 4 jaren, 3 maanden en 17 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 3 september 2026. Het voertuig moet over 3 maanden en 11 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.995 kg |
| Massa rijklaar | 3.095 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 405 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.850 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.870 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.870 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,08 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,77 m (voor) / 1,89 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type EG/DR 001 | |
| Variant RTH6FE | |
| Uitvoering M2HI5I04DT8008 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0309*05 | |
| Plaats chassisnummer r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) R/83-05 | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 02-XVS-9 | 3-09-2025 | 11:23 | periodieke controle | 3-09-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 02-XVS-9 | 15-07-2024 | 13:38 | periodieke controle | 16-07-2025 | Nee |
| 02-XVS-9 | 24-05-2023 | 15:31 | periodieke controle | 16-07-2024 | Nee |
| 02-XVS-9 | 18-05-2022 | 16:35 | periodieke controle | 16-07-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 02-XVS-9 | 8-07-2021 | 14:55 | periodieke controle | 16-07-2022 | Nee |
| 02-XVS-9 | 16-07-2020 | 15:25 | periodieke controle | 16-07-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 02-XVS-9 | 23-10-2019 | 08:44 | periodieke controle | 7-11-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 3-09-2025 | 11:23 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 3-09-2025 | 11:23 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
2022 | |||||
| 18-05-2022 | 16:35 | 588 | 5.*.51 | 1 | (Zij-)markeringslicht niet volgens voorschriften |
| 18-05-2022 | 16:35 | 573 | 5.*.55 | 1 | Waarschuwingsknipperlichten werken niet (goed) |
| 18-05-2022 | 16:35 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 18-05-2022 | 16:35 | 289 | 5.*.31 | 3 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
2020 | |||||
| 16-07-2020 | 15:25 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 16-07-2020 | 15:25 | 178 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| 16-07-2020 | 15:25 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
Vergeet ook niet alle Dethleffs RT 7014 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 02-XVS-9 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
02-XVS-9
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02-XVB-9 | Seat | Ibiza | Stationwagen | € 17.595 | 23-08-2012 | 14,9 jaar | |
| 02-XVF-9 | Mercedes-Benz | E-klasse | Coupe | Onbekend | 13-08-2012 | 38,4 jaar | |
| 02-XVH-9 | Hyundai | i30 | Stationwagen | € 23.045 | 17-08-2012 | 13,8 jaar | |
| 02-XVK-9 | Mercedes-Benz | Mercedes | Coupe | Onbekend | 17-08-2012 | 38,8 jaar | |
| 02-XVL-9 | Suzuki | Swift | Hatchback | € 16.877 | 30-08-2012 | 13,7 jaar | |
| 02-XVN-9 | Peugeot | 107 | Hatchback | € 10.330 | 31-08-2012 | 13,7 jaar | |
| 02-XVS-2 | Fiat | Panda | MPV | € 12.840 | 29-08-2012 | 13,7 jaar | |
| 02-XVS-5 | Mercedes-Benz | E-klasse | Sedan | Onbekend | 23-08-2012 | 39,7 jaar | |
| 02-XVS-9 | Dethleffs | RT 7014 | Kampeerwagen | Onbekend | 06-09-2012 | 18 jaar | |
| 02-XVT-9 | Mercedes-Benz | C-klasse | Sedan | € 43.984 | 10-09-2012 | 15 jaar | |
| 02-XVV-9 | Toyota | Prius | MPV | € 33.350 | 15-09-2012 | 13,7 jaar | |
| 02-XVX-9 | Volkswagen | Polo | Hatchback | Onbekend | 27-08-2012 | 18,3 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 68.790 en/of een gewicht van ± 2.995 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Knaus R16 | € 62.300 | 709 cm | 232 cm | 2.830 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 64.100 | 677 cm | 201 cm | 3.050 kg |
| Bürstner BT6905 | € 67.300 | 699 cm | 230 cm | 2.810 kg |
| Volkswagen Crafter | € 67.800 | 661 cm | 204 cm | 3.090 kg |
| Bürstner BT7263 | € 62.600 | 715 cm | 230 cm | 2.860 kg |
| Capron Cve 640 | € 67.600 | 636 cm | 207 cm | 2.770 kg |
| Adria Matrix M 670 SL | € 68.000 | 738 cm | 231 cm | 2.890 kg |
| Adria Coral S 600 SL | € 70.600 | 709 cm | 237 cm | 2.890 kg |
| Carthago Chic C-line I 4.9 | € 68.800 | 745 cm | 234 cm | 3.170 kg |
| Knaus R05 | € 70.900 | 703 cm | 232 cm | 2.740 kg |
| Knaus R19 | € 67.700 | 612 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Capron T68 | € 71.100 | 743 cm | 233 cm | 2.840 kg |
| Adria Twin 640 SGX | € 70.800 | 636 cm | 205 cm | 2.860 kg |
| Hymer Grand Canyon | € 71.400 | 600 cm | 207 cm | 2.790 kg |
| Hymer Yellowstone | € 67.400 | 636 cm | 207 cm | 2.920 kg |
| Hymer EX 588 | € 68.100 | 700 cm | 222 cm | 2.770 kg |
| Hymer T 678 CL | € 62.600 | 749 cm | 235 cm | 2.960 kg |
| Hymer MLT 580 | € 69.400 | 698 cm | 223 cm | 2.850 kg |
| Bürstner BT6909 | € 73.600 | 698 cm | 233 cm | 2.780 kg |
| Knaus R18 | € 67.800 | 690 cm | 220 cm | 2.800 kg |
| Pössl KW 18 | € 64.800 | 636 cm | 205 cm | 2.890 kg |
| Weinsberg R50 | € 74.500 | 714 cm | 232 cm | 2.860 kg |
| Adria Twin 640 SLB | € 67.400 | 636 cm | 205 cm | 2.840 kg |
| Hymer Yosemite | € 66.100 | 600 cm | 206 cm | 2.820 kg |
| Adria Coral S 670 SL | € 67.500 | 736 cm | 230 cm | 2.920 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.