BV-FX-78
Er rijden momenteel 956 Scania R420's rond in Nederland. Deze R420 komt uit het jaar 2008 en is nu 17 jaren, 8 maanden en 28 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
De nieuwwaarde van deze Scania R 420 A 6X4 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Scania R420 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Scania R 420 A 6X4 | 2008
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Scania |
| Handelsbenaming | R 420 A 6X4 |
| Lengte | 9,79 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 6 |
| Topsnelheid | 89 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | opleggertrekker |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 309 kW (420 pk) |
| Continue vermogen | 309 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | DT1212 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 11705cc (11,7 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 14 augustus 2008 |
| Leeftijd | 17 jaren, 8 maanden en 28 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 14 augustus 2024. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 9.300 kg |
| Massa rijklaar | 9.460 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 9460 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 18.540 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 28.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 28.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 7,55 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant BCC6L61B | |
| Uitvoering LLL | |
| Typegoedkeuringsnummer nl*2001/116*0007*06 | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BV-FX-78 | 3-10-2023 | 11:55 | periodieke controle | 3-10-2025 | Nee |
| BV-FX-78 | 2-08-2023 | 10:06 | periodieke controle | 14-08-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BV-FX-78 | 12-07-2022 | 14:46 | periodieke controle | 14-08-2023 | Ja, bekijk hier. |
| BV-FX-78 | 5-10-2021 | 14:55 | periodieke controle | 5-10-2023 | Nee |
| BV-FX-78 | 15-06-2021 | 16:39 | periodieke controle | 14-08-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BV-FX-78 | 23-06-2020 | 16:56 | periodieke controle | 14-08-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BV-FX-78 | 17-10-2019 | 15:37 | periodieke controle | 17-10-2021 | Nee |
| BV-FX-78 | 27-09-2019 | 16:16 | periodieke controle | 27-09-2021 | Nee |
| BV-FX-78 | 14-08-2019 | 13:21 | periodieke controle | 14-08-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 2-08-2023 | 10:06 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 2-08-2023 | 10:06 | 052 | 5.*.3 | 4 | Hulpbalk gescheurd |
| 2-08-2023 | 10:06 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 2-08-2023 | 10:06 | 205 | 5.*.27 | 4 | Band onvoldoende profiel |
| 2-08-2023 | 10:06 | 435 | 5.*.48 | 1 | Scherpe delen aan buitenzijde |
| 2-08-2023 | 10:06 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 2-08-2023 | 10:06 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 12-07-2022 | 14:46 | 052 | 5.*.3 | 3 | Hulpbalk gescheurd |
| 12-07-2022 | 14:46 | 119 | 5.*.11a | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 12-07-2022 | 14:46 | 205 | 5.*.27 | 4 | Band onvoldoende profiel |
| 12-07-2022 | 14:46 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
| 12-07-2022 | 14:46 | 382 | 5.*.41 | 1 | Bevestiging slot/scharnier deur/motorkap/kofferdeksel ondeug |
| 12-07-2022 | 14:46 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 12-07-2022 | 14:46 | 614 | 5.*.66 | 3 | Koppelinrichting gescheurd/gebroken/vervormd |
| 12-07-2022 | 14:46 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2021 | |||||
| 15-06-2021 | 16:39 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 15-06-2021 | 16:39 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| 15-06-2021 | 16:39 | 052 | 5.*.3 | 1 | Hulpbalk gescheurd |
| 15-06-2021 | 16:39 | 656 | 5.*.69 | 1 | Speling sluitinrichting schotelkoppeling te groot |
2020 | |||||
| 23-06-2020 | 16:56 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
| 23-06-2020 | 16:56 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| 23-06-2020 | 16:56 | 052 | 5.*.3 | 2 | Hulpbalk gescheurd |
| 23-06-2020 | 16:56 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2019 | |||||
| 14-08-2019 | 13:21 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 14-08-2019 | 13:21 | 522 | 5.*.56 | 1 | Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| 14-08-2019 | 13:21 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 14-08-2019 | 13:21 | 157 | 5.*.13 | 2 | Motorsteun ernstig beschadigd |
| 14-08-2019 | 13:21 | 241 | 5.*.28 | 4 | Schokdemper werkt niet (goed) |
| 14-08-2019 | 13:21 | 657 | 5.*.69 | 1 | Schotelkoppeling ondeugdelijk bevestigd |
| 14-08-2019 | 13:21 | 203 | 5.*.27 | 2 | Band beschadigd |
| 14-08-2019 | 13:21 | 280 | 5.*.31 | 2 | Onderdeel reminrichting beschadigd, gescheurd of gebroken |
| 14-08-2019 | 13:21 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BV-FX-78 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| BV-FX-78 | 6-02-2018 | Tachograaf | VDO 1381 |
Vergeet ook niet alle Scania R420 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BV-FX-78 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
BV-FX-78
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BV-FL-78 | MAN | TGM | Brandweerwagen | Onbekend | 01-07-2008 | 17,9 jaar |
| BV-FR-78 | DAF | Fag CF75 | Vuilniswagen | Onbekend | 04-07-2008 | 17,9 jaar |
| BV-FX-71 | MAN | TGL | Kampeerwagen | Onbekend | 01-07-2009 | 18,9 jaar |
| BV-FX-72 | MAN | TGM | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 10-07-2008 | 17,8 jaar |
| BV-FX-74 | Setra | S 411 HD | Bus | Onbekend | 10-07-2008 | 17,8 jaar |
| BV-FX-78 | Scania | R420 | Opleggertrekker | Onbekend | 14-08-2008 | 17,8 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 979 x 255 cm een gewicht van ± 9.300 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Actros | 987 cm | 255 cm | 10.210 kg |
| DAF CF 260 FA | 987 cm | 255 cm | 9.020 kg |
| DAF FA CF75 | 987 cm | 255 cm | 10.150 kg |
| DAF FA CF65 | 981 cm | 259 cm | 9.750 kg |
| Mercedes-Benz Antos | 989 cm | 255 cm | 10.040 kg |
| DAF CF 250 FA | 979 cm | 255 cm | 9.100 kg |
| Volvo FM | 986 cm | 255 cm | 10.210 kg |
| DAF XF 480 FAR | 976 cm | 255 cm | 10.120 kg |
| DAF CF 290 FA | 978 cm | 260 cm | 10.060 kg |
| DAF XD 300 FA | 969 cm | 255 cm | 10.080 kg |
| DAF CF 300 FA | 984 cm | 255 cm | 10.090 kg |
| DAF CF 340 FA | 982 cm | 255 cm | 10.000 kg |
| MAN TGX | 976 cm | 255 cm | 10.230 kg |
| Mercedes-Benz Axor 1824 L | 988 cm | 255 cm | 9.240 kg |
| DAF CF 320 FA | 982 cm | 255 cm | 9.230 kg |
| Mercedes-Benz Atego | 974 cm | 260 cm | 9.120 kg |
| DAF AE 65 NC | 979 cm | 254 cm | 8.960 kg |
| DAF LF 230 FA | 972 cm | 260 cm | 8.740 kg |
| Volvo FM7-42R-71S | 981 cm | 255 cm | 9.660 kg |
| Volvo FE | 987 cm | 254 cm | 9.440 kg |
| Mercedes-Benz 950.53 | 983 cm | 255 cm | 8.840 kg |
| DAF 44 | 979 cm | 255 cm | 9.720 kg |
| DAF XD 370 FA | 969 cm | 254 cm | 8.750 kg |
| DAF LF 250 FA | 981 cm | 255 cm | 8.420 kg |
| Iveco AD190S-p | 969 cm | 255 cm | 9.160 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 6 mei 2026.